Байерн България: Хокей на лед / NHL - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Хокей на лед / NHL

#1
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6056
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
http://cdn.bleacherreport.net/images_root/slides/photos/001/078/572/nhl_display_image.jpg?1310093219




Да открием най-накрая и тема за любителите на хокея. Тук ще се коментира не само НХЛ, но и всякакви хокейни първенства.



Участниците в НХЛ:


http://i.imgur.com/mzpCeM5.jpg
http://i.imgur.com/xlSbPnO.jpg



http://i.imgur.com/3Ov5tK9.jpg
0

#2
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3235
  • Регистриран: 03-November 12
Санта Круз :bow:

За съжаление аз освен НХЛ почти не следя друг хокей (малко АХЛ също). Ти гледаш ли други първенства?
0

#3
Потребителят е неактивен   TOKATA 

  • Черна нинджа
  • Група: Администратори
  • Мнения: 4442
  • Регистриран: 09-July 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Нойер, Мюлер
NYI Rulzzz

Кефя им се от NHL 2007 на EA Sports
ама за съжаление са гола вода :D
0

#4
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3235
  • Регистриран: 03-November 12
Какво да ти кажа за Айлъндърс - може да са жалки, но има и по-жалки от тях. Те са малък отбор без много фенове, но все пак се класираха за плейофите 1 път последните 8 години. Ходил съм в Насо Колизеум и беше доста празно, дано да се оправят, като ги изместят в Бруклин, но се съмнявам - 2 отбора са много за Ню Йорк май, а и Девилс са в района.
0

#5
Потребителят е неактивен   Mario_Basler 

  • Специалист - Разбирач
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4499
  • Регистриран: 09-October 10
  • живущ вБългария
  • любим играч:Mia San Mia
Like a HURRICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANE :)
0

#6
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6056
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн

Преглед на мнениеthe Amazing Ralph, на 09 February 2013 - 19:24, каза:

Санта Круз :bow:

За съжаление аз освен НХЛ почти не следя друг хокей (малко АХЛ също). Ти гледаш ли други първенства?



Преди следях много немското и хвърлях едно око на руското, понеже имам доста любими играчи от НХЛ, които играят там, но напоследък нямам време за тях. А под "всякакви хокейни първенства" имах предвид не само клубни, но и Световни, Олимпиади и така. :)


Мнението беше редактирано от Santa Cruz: 10 February 2013 - 04:30

0

#7
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3235
  • Регистриран: 03-November 12
Одъртяха Детройт и вече не са това, което бяха, а Финикс може да ги няма скоро...

Днес обаче съм супер доволен. След победата на нашите общи любимци от Байерн, Торонто току що размазаха Монреал с 6-0 :yahoo:

Монреал се опитаха със старата си тактика с агресивна игра и сплашване да минат, обаче тази година в това отношение май сме много по-добре. Чак се учудих, че взехме всичките боища, въпреки че Монреал умело избягваха да дразнят Колтън Ор. Накрая обаче Ор нокаутира някакъв дребосък.

Навремето съм гледал някакви мачове от Германия и поне като публика бяха много на ниво. В Торонто има един немец, който днес вкара гол - Корбиниан Холцър - и един беларусин, роден в Германия, така че сме полу-германски отбор.

А в Русия не си поплюват:


Мнението беше редактирано от the Amazing Ralph: 10 February 2013 - 06:37

0

#8
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6056
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
Ралф, твоите хора нещо набират скорост най-накрая след излагациите в последните години.
0

#9
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3235
  • Регистриран: 03-November 12
Санта Круз, моите хора се представяха много добре тази година, но сякаш някакво проклятие тегне над този отбор. Найстина вратарският пост е проблем, но Раймър тази година беше на прилично за лигата ниво. Обаче Раймър се контузи по доста нелеп начин преди 2 срещи...Сега играем с резервния вратар, който няма и 10 мача в НХЛ. Другият проблем е Фратин, който се скъса да бележи, ама се обади една контузия, заради която го оперираха и сега също е извън строя. Като добавиш към това и най-добрия ни млад защитник (Гарднър) и картинката хич не е розова в момента. А да, и най-доброто ни крило от миналата година счупи ръка, след като капитанът на отбора отправи един супер неточен удар от синята линия още в първия мач за сезона. Отделно втората линия никаква я няма...Така че според мен нещата отиват към поредната година без плейофи, но дано положението да стане ясно бързо (дали имаме шанс за плейофи или не), че да можем да потънем както трябва и да сме в добра позиция за драфта.

Прав си за вратаря, но предпочитам да играем с Раймър (ако се възстанови бързо). Алтернативата е Луонго, което е по-ужасно от това вземем Левандовски в Байерн. Луонго има някакъв безумен договор за 10 години, а на всичкото отгоре във Ванкувър са решили, че е много желан и искат много за него. Обаче в крайна сметка Ванкувър са на зор, тъй като в края на този сезон ще трябва да се разделят с единия от вратарите си заради тавана на заплатите. Така че се надявам нашите хора да не се поддават на натиск от страна на Гилис и компания. Другата фигура, която ни липсва много в момента, е #1 център. Сегашният ни е на прилично ниво, но е по-скоро за трета линия. Проблемът е, че център за първа линия се взима много трудно. Миналата година в драфта имаше един много добър, но Монреал го взеха преди нас. Но ако тази година в края на сезона сме на дъното, в драфта има няколко добри центъра, които след 2-3 години може и да са на ниво НХЛ.

Шампионите наистина изненадват, понеже си запазиха отбора от миналата година, а никакви ги няма. Но да не забравяме, че те и миналата година се намъкнаха в последния момент в топ 8, а после такава доминация в плейофите не бях виждал. На Запад в момента много добро впечатления ми правят Анахайм. Винаги са ме кефели Койву и Селане, дано да успеят да се представят добре тази година.

Колкото до Отава, много ме е яд за тях в миналогодишните плейофи, когато съдиите откровено свиреха за Рейнджърс. Тази година наистина не са много убедителни - не очаквах това. Мислех, че ще се класират за плейофите безпроблемно. Обаче в сезон с 48 мача всичко е възможно. А Карлсон не се контузи просто, него умишлено го контузи един олигофрен от Пенгуинс, на когото това не му е първо подобно изпълнение. Крайно време е да се вземат мерки и такива играчи да се наказват сурово. Точно този малоумник трябва да бъде просто изгонен он НХЛ, ако ме питаш.

Днес е дербито на Онтарио между Отава и Торонто, пък да видим кой от двама ни ще е по-доволен накрая ;)

П.П. Преди малко свърши мачът, 3-0 за Торонто. Бях забравил, че и Спеза е контузен за Отава и сега няма кой 1 гол да вкара. Днес отправиха много удари и играха по-добре в големи части от срещата, обаче нямат голаджии. Не искам да бъда лош пророк, ама от това, което видях днес, оттук до края на сезона Сенатърс ще затъват стабилно.

Мнението беше редактирано от the Amazing Ralph: 17 February 2013 - 06:19

0

#10
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6056
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
Няма как да си лош пророк с прогнозата си, защото това е най-логичното, което може да се случи и аз очаквам да си се случи. :) Пак казвам - жалко, защото тъкмо намерихме точният вратар за нас, който свикна с отбора, а сега ще са ни контузени най-важните играчи... А изходът от мача беше ясен като бял ден, тук е моментът да ти честитя. :fun:


0

#11
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3235
  • Регистриран: 03-November 12
То и ние имахме 3-4 ключови играчи контузени, ама тяхното значение за отбора не може да се сравни с това на Карлсон за Сенатърс.
0

#12
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6056
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
То срещу Отава в това състояние, колкото и да е зле някой отбор, пак ще падаме. :D

На мен от твоите хора любимци са ми Комисарек и ван Риймсдайк. Симпатични са ми и Кулемин и Лупул, като за последния малко ме е яд, че е от онея безброй играчи, които в началото са нарочени за такива с голям потенциал, но така и не успяват да се наложат като хората. Преди пък се радвах на твоите заради Томас Каберле, който ми е един от любимите защитници. :)

А гледаш ли какво прави Кори Коначър? Доста добро попадение на Тампа Бей досега е сключването на договор с него. :)

Наборът Таварес снощи пак мачка - 4-ти хет-трик в кариерата...

Мнението беше редактирано от Santa Cruz: 17 February 2013 - 19:10

0

#13
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3235
  • Регистриран: 03-November 12
Таварес е машина, влачи ги яко Айлъндърс. Те май имат приличен отбор, но за съжаление в Ню Йорк им е отредена съдбата на втори отбор - нещо като Метс в бейзбола.

Днес отава били Ню Джързи :blink: Значи все пак не са чак толкова отчайващи ;)

Комисарек този сезон почна добре, но миналия беше ужасен. Като цяло не струва 4.5 милиона обаче с играта, която показва. Каберле при нас беше приличен, но сега в Монреал не могат да го дишат :tooth:


0

#14
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6056
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
А, не се заблуждавай от победата ни - просто Бишъп направи зверски мач, но както виждаш за пореден път сме зле в нападение - само 1 гол. Късмет, че Ню Джърси не си вкараха положенията, а на шутаут всичко вече може да се случи.
0

#15
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3235
  • Регистриран: 03-November 12
Охо, и Бишоп е пази даже? Мислех, че Андерсън ви е извадил мача. Ами тази година ще е мъка за Сенатърс явно, ама като се разчита основно на един човек е така. Ние миналата бяхме същата работа - тръгнахме добре, тандемът Лупул - Кесъл се скъсваше да вкарва, после Лупул се контузи, после онова жуже Джионта удари Раймър и последният получи някакво мозъчно сътресение и изведнъж се сринахме. Поне сега ще се даде шанс на няколко по-млади играчи да натрупат опит в НХЛ.

Днес имате мач с Айлъндърс и ще е интересно да се види какво ще стане. Вчера Айлъндърс получиха 7 безответни срещу Филаделфия, така че днес може да ги откажете от по-нататъшно преследване на плейофите.

По същото време играем с Тампа, та ще го видя Коначър.
0

Споделете тази тема чрез:


  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители