Байерн България: Ули Хьонес - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Ули Хьонес

#31
Потребителят е неактивен   neuer_bmev 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 724
  • Регистриран: 24-December 15
  • любим играч:Нойер,Мюлер,Румениге
Да се кандидатира!
1

#32
Потребителят е неактивен   dimi_fcb 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2781
  • Регистриран: 09-October 10
Последното изречение в тази статия казва всичко!

http://www.gol.bg/ba...naha-ot-pandiza

""Не съм разбрал какво е ставало", каза Хьонес пред съдията, когато го питаха за акциите.
С други думи, банката сама се е оправяла с всичко. А Ули само е прибирал парите..."


:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: Който си е тарикат си е тарикат за цял живот

7

#33
Потребителят е неактивен   Dependent 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1770
  • Регистриран: 12-October 10
Наш Ули е играч Дими, признал съм го. :strongbench:

Чакаме го отново в Байерн на някаква позиция.
2

#34
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Все ми е тая на каква позиция ще се върне, стига да е президент....
8

#35
Потребителят е неактивен   Dependent 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1770
  • Регистриран: 12-October 10
Бате Ули вече е на свобода гледам, да му е честито.
3

#36
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13
Нека гледаме реално на нещата на този свят по честен път пари не можеш да направиш, примери много. Някой цял живот вървят по тънак конец и не падат в пропаста други нямат този късмет.
0

#37
Потребителят е неактивен   GMAN 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Член на фенклуба
  • Мнения: 1672
  • Регистриран: 12-October 10
по честен път ако спечелиш от ТоТо :D наш Ули ги разбира тия работи :laughing:
0

#38
Потребителят е неактивен   moonweaver 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1805
  • Регистриран: 28-February 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Томас Мюлер
Новият президент на УЕФА Александър Чеферин е направил предложение да се обсъди дали за вбъдеще финалът на Шампионската лига да не се играе извън Европа. Краткият, но много добър коментар на скоро новият-стар президент на Байерн, Ули Хьонес:

"Финалът на Шампионската лига трябва да се играе в Европа, така както финалът за Купата на Германия се играе в Берлин. Въпреки интернационализацията и борбата за нов капитал и възможности за привличане на фенове и спонсори, ние не бива да забравяме откъде сме тръгнали. И трябва да мислим не само за новите ни фенове в Шанхай и Буенос Айрес, но и за тези в Дегендорф и Валдкрайбург. Това ще бъде предизвикателството в следващите години."

Отговорът му идва и от не съвсем топлото посрещане от страна на германските фенове, че представянето на отбора за този сезон беше само онлайн и само на английски.

Откакто се помня (а и доста преди това), Ули е неразривно свързан с Байерн и съм щастлив, че след като си излежа присъдата без да оспорва и търси вратички, Ули отново ще си седне на мястото, както подобава. :bow:
5

#39
Потребителят е неактивен   moonweaver 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1805
  • Регистриран: 28-February 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Томас Мюлер
Днес попаднах на една много интересна статия, в която бяха препечатали дословно тирадата на Ули Хьонес от Общото събрание през 2007-ма - Клинсман беше още треньор и един делегат говореше за проблем с идентичността и се изказа против ВИП местата на Алианц Арена. Ако искате да си го припомните или не сте го знаели, ето какво се случи:

Цитат

Хьонес: "Например, спомням си как бях на един мач на "Грюнвалдер щадион" преди 10 години. Беше един стар и хубав свят. Бих предпочел да се върна в регионалната лига и да посетя пак Вайнхайм, отколкото да играем пак с Челси. Ако реша, ще се върна там. И ще избирате нов борд, нас няма да ни има!"

[скандирания от публиката: "Гадно настроение?"]

Хьонес: "Вашето гадно настроение? Вие сте виновни за това, не ние!"

[суматоха в публиката]

Хьонес: "Невероятно! Вие какви си мислите, че вършим всяка година? Какво правим, за да влизате на Южната трибуна за 7 евро? Как мислите, кой плаща за това? Хората в ложите, от чиито джобове взимаме повече. Без тях, сега нямаше да има "Алианц Арена". И се връщахме в началото, да играем на сняг и лед и да има по 12 хиляди души на трибуните срещу Болтън."

[аплодисменти и освирквания от публиката]

Хьонес: "Трябва да погледнете и един клуб, който се е запътил към Трета дивизия. Слушам как в Мюнхен 1860 всичко било чудесно. Не, не е така. Клубът е практически фалирал и... и ние го спасихме да остане жив. И кой е виновен? Феновете, които живеят в миналото. Нито вие, нито аз ще спрем "иБей". Пак ви го казвам, нямам нужда от "иБей" или "Гугъл", но няма да им преча."

[Бекенбауер се опитва да се включи, но неуспешно]

Хьонес: "Не може да ни критикувате за това, че сме си разтворили задниците. Имаме стадион, но той струваше 340 милиона евро. И това не може да се покрие с по 7 евро билет за южната трибуна."


ЕДИТ: Ето какво каза пред "Мюхен меркур" Хьонес няколко дни по-късно:

Цитат

"Мисля, че със сигурност реагирах много емоционално, може би малко прекалено в критиката си на твърдението, че не ни е грижа за феновете и че ги третираме като клиенти. Почувствах се лично засегнат, защото винаги съм се вслушвал и съм правил всичко за феновете. Също така ясно подчертах, че не се обърнах към всички фенове. Винаги има една малка групичка, която особено на домакинските мачове винаги си намира от какво да се оплаква. И при всичките ни контакти с тях, нито веднъж не чухме и едно предложение как нещата да се случват по-добре. Затварянето на ложите и спирането на билетите за бизнес-класа не е решение. Точно заради това отношение си изпуснах нервите на събранието. Аз съм много емоционален човек и понякога ме изкарват извън нерви, когато чуя подобни обвинения в период, в който нещата са съвсем подредени. Ние сме на първо място в класирането, изпратихме една фундаментална година от икономическа гледна точка... и трябва да търпим същите тези хора, да слушаме колко било лошо настроението, за което не ръководството, а самите те като фенове са отговорни."

Мнението беше редактирано от moonweaver: 23 November 2016 - 15:59

6

#40
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Ули се завръща като президент. Добре дошъл там, където ти е мястото, Ули!
5

#41
Потребителят е неактивен   IVO_FCBM 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1486
  • Регистриран: 12-June 11
  • живущ вСтара Загора
Ули Хьонес винаги е бил едно от лицата на Байерн. Добре дошъл отново при нас!
1

#42
Потребителят е неактивен   moonweaver 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1805
  • Регистриран: 28-February 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Томас Мюлер
Ули е най-големия: "Помня много добре мача срещу Волфсбург - заспах в килията след като ни поведоха и на следващата сутрин видях, че Роберт Левандовски е вкарал 5 гола". :bow:
2

#43
Потребителят е неактивен   IVO_FCBM 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1486
  • Регистриран: 12-June 11
  • живущ вСтара Загора



http://i1231.photobucket.com/albums/ee512/BAYERNBG/rsz_2uli_zpsmqxwmwst.jpg



Днес Ули Хьонес има рожден ден. Нека да му пожелаем да е жив и здрав! Нека бъде все така успешен президент на Байерн Мюнхен! Отборът без него нямаше да бъде на такова високо ниво!
5

#44
Потребителят е неактивен   katzi 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Член на фенклуба
  • Мнения: 1422
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вЛондон
  • любим играч:FC BAYERN Muenchen
Гледах цялата пресконференция на Ули. .. Само респект към него.за всичко през последните 45 години. Именно той направи Байерн сегашната машина с рекордни обороти. Желая му всичко най добро в бъдеще. Ще го замести Дреесенс /шеф на Адидас за 14 години/Както и самия хер Хьонес каза- който може да управлява Адидас,значи може да управлява и Байерн. Оливер Как идва след 1 година, за да замести КХР
1

#45
Потребителят е неактивен   Kahn 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Екип на уебсайта
  • Мнения: 2159
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вМонтана
Свиня дебела мръсна, аз те съжалявах, когато влезе в затвора, ама трябваше да си останеш там доживот !!!
2

Споделете тази тема чрез:


  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители