Байерн България: Други футболни първенства - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (10 Страници) +
  • « Първа
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Други футболни първенства

#91
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3471
  • Регистриран: 30-October 15
Хаха, по-рано през сезона като домакини тия Венло измъчиха Аякс повече от Реал Мадрид. :D Ма, айде, ок, а в началото на сезона ПСВ като ги опука с 3-0 в Айндховен, и срещу Аякс ли имаме шанс от форума?... Като си навиете нещо на пръста и после няма мърдане :D Иначе на този етап Лозано е по-добър от Пепе и Зиеш, а и е по-евтин.
0

#92
Потребителят е неактивен   Боби 

  • Роланд Дисчейн
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3244
  • Регистриран: 22-November 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Кингсли Коман
Лозанов,стига де...Венло...Честно ли ?

Честно ли клипче от мачленце с Венло трябва да убеди ,че Лозано е за Байерн?
Ти според мен ,защото са ви близки фамилиите,нямам друго обяснение.

Мнението беше редактирано от Боби: 24 March 2019 - 23:47

0

#93
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3471
  • Регистриран: 30-October 15
Следя му кариерата от бая време, да, в началото името му ме привлече, но после се убедих, че е супер качествен играч и има много хляб в него. Ако продължава да се развива с това темпо, е въпрос на време да отиде в голям отбор. Заеби Венло, гледай го срещу Аякс, Тотнъм, Барселона, Германия, Белгия и т.н. - разиграваше ги, както си иска. Скорост, техника, дрибъл, пласиране, завършващ удар с глава, ляв и десен крак, от дистанция и т.н. връща се и помага в защита, в изнасянето на топката, може да играе навсякъде в атака. Беше най-фаулирания играч в групите на Мондиала, както и в групите в ШЛ, даже май некви рекорди счупи. Слабост му е физиката, лесно губи единоборства, и си изкарва тъпи картони, а и има навика понякога да се изключва от мача, но като е нахъсан няма спирка.
0

#94
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6071
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн

Преглед на мнениеLa Bestia Negra, на 24 March 2019 - 23:44, каза:

Като си навиете нещо на пръста и после няма мърдане :D


Малко неуместно изказване, при положение, че за сетен път напомняш за Лозано, тоест ти самият си го навиваш него на пръста.
0

#95
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3471
  • Регистриран: 30-October 15
Кеф ми е да го гледам. Затова пускам клипове и на Меси. Все пак, това е футболен форум преди всичко, и не мисля, че нарушавам правилата. Ако на някой това не му се харесва...:D
0

#96
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)
Абе каквото и да си говорим, истината е само една, и тя е, че ако не си от Ванкувър Уайткапс, просто не струваш. Освен ако не се казваш Калъм-Хъдсън Одой. :)
1

#97
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6071
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн

Преглед на мнениеLa Bestia Negra, на 25 March 2019 - 00:36, каза:

Кеф ми е да го гледам. Затова пускам клипове и на Меси. Все пак, това е футболен форум преди всичко, и не мисля, че нарушавам правилата. Ако на някой това не му се харесва...:D


Ти можеш да си го гледаш и без да се чувстваш задължен да го споменаваш поне веднъж в седмицата.
0

#98
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3471
  • Регистриран: 30-October 15
Вие не разбрахте ли, че Ули и Кале четат тука, затова го правя :D
1

#99
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13
И как с едно клипче прецени ,че този ще става за Байерн , то и Тошко в а групата ги правише кривогледи ама в Германия се видя колко струва , Холандското първенство е някъде 7-8 по сила в Европа , а ако се гледа коефицента на уефа , за миналата година ередивизи е на 14 място и много често ПСВ , Аякс Фейенорд бият с по 7,8,9 на нула!
0

#100
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3471
  • Регистриран: 30-October 15
Ще го напиша за 578 път:- не съм го преценил с едно клипче. Обмислям да си го сложа като подпис на профила пжахах
0

#101
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
Изгледах клипчето - 6 минути няма завършен пробив т.е. да тръгне срещу човек, да излъже и да центрира точно. КПД-то му е слабо в този мач, половината ситуации не ги отигра, ляв крак няма, тича само направо, симулира (1-ва минута и после около на мача в своята половина). Това момче не ми е ясно как го слагате изобщо да стои в едно изречение с Одой? Не мисля, че някога ще играе в по-добър отбор от Фиорентина! А, вкара с боц след като търча 15 метра, за да си я нагласи на десния. И е много, ама много противен!
-1

#102
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3471
  • Регистриран: 30-October 15
Аз не съдя един играч по това дали ми е противен или не, а по качествата му. Иначе Одой ми е в пъти по-противен, ако трябва да съм честен. Но това няма значение. Просто не се е доказал никъде. Пък за Коман да не говорим колко ми е "любим", бияча на жени. Арс, падаш доста ниско хехе. :)



https://www.fctables.com/uploads/infographics/player_versus/292241/247845/nicolas_pepe-vs-hirving_lozano.jpg




Съдейки по твоите коментари, очаквах статистиката на Пепе да е двойно по-добра...Сигурно има някаква грешка...



Пристрастен си, а това не е хубаво, когато говорим за преценка на качества на един играч. :) Май забравяш, че по-рано през сезона Лозано развинти защитите на 3 от 4-те настощия полуфиналисти в ШЛ - Аякс, Барселона и Тотнъм. Има си трески за дялане, момчето, далеч е от профила на завършения футболист, но прогресира.

Мнението беше редактирано от La Bestia Negra: 19 April 2019 - 15:14

0

#103
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
Кой е развинтил? И наистина ли сравняваш статистиката на футболист от Ередивизие с такъв от Лига 1? Имам един приятел, Филип, играе в окръжните и има 46 гола в 22 мача! :D
0

#104
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3471
  • Регистриран: 30-October 15
Погледни колко е клубния коефициент на Лига 1 този сезон и колко е коефициента на Ередивизи - 10.583 срещу 8.200. Настоящият холандски вицешампион надигра шампиона на Германия, шампиона на Италия и европейския клубен шампион. В това време ПСВ, отборът на Лозано, се бори със същия този Аякс за първенство. От друга страна, убедителния шампион на Франция отпадна от 6-тия в Англия. А другите френски отбори този сезон са слаби. В момента разликата е мн малка и сравнението между играчи от двете първенства би било удачно.

На въпроса ти. В групите ПСВ игра с Барселона и Тотнъм, където Чуки направи мн силни мачове, въпреки че отпадна. УЕФА си го отразиха де: https://www.uefa.com...id=2586526.html Вкара и на Аякс при победата с 3-0 в Айндховен през септември.
0

#105
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
Какво общо има клубния коефициент? Сега ако седнеш да ме убеждаваш, че Ередивизие е по-силен шампионат от Лига 1, ще ти изпратя веднага хора от 4-ти километър! Това, че в една кампания Аякс са играли супер като отбор и че са успяли да стигнат по-далече от П.С.Ж. не значи, че са по-силни на общо основание и че може да сравняваме Неймар с Тадич и Зиех с Мбапе! Голмайстор на това първенство е Люд Де Йонг, който за 2 години в Гладбах вкара общо 6 гола в 36 мача, после в Нюкасъл вкара точно 0.
И понеже е безмислено да спорим (щом това клипче, в което Лозано бърка половината топки и вкарва някакъв гол с боц във вратарския ъгъл те впечатлява) ти предлагам да изчакаме лятото и да видим аджеба къде ще отиде Лозано и къде Пепе, за каква сума и какво ще се случи с кариерите им по-нататък!
-1

Споделете тази тема чрез:


  • (10 Страници) +
  • « Първа
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители