Байерн България: Карстен Янкер - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Карстен Янкер

#1
Потребителят е неактивен   carrot 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4684
  • Регистриран: 07-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Мануел Нойер
http://www.igol.pl/images/articles/jancker.jpg
Ето още един играч от шампионският сезон :)
Янкер започва кариерата си в Кьолн.През 1995 преминава в Рапид Виена.От 1996 до 2002 е играч на Байерн.Заедно с Джоване Елбер образчуват т.нар. "атомно нападение".Печели титлата на Германия 4 пъти.През сезон 2002 напуска Байерн в посока Серия А,и по-точно Удинезе.Там за 2 сезона вкарва едва 2 гола.През 2003 става трети в класацията "Златен бидон",за трансверен провал на сезона.След това Карсен се завръща в Германия,този път с екипа на Кайзерслаутерн.След като там записва 5 гола в 30 мача,отива в китайският Шанхай Шенхуа,за който има само 7 мача.От 2007 до 2009 играе за австрийският Матебург.От 1998 до 2002 е национал,като вкарва 10 гола в 33 мача.

Статистика по сезони:
1996/97 24 мача,1 гол
1997/98 45 мача,23 гола
1998/99 45 мача,21 гола
1999/00 40 мача,14 гола
2000/01 44 мача,17 гола
2001/02 28 мача,3 гола
Общо:226 мача,79 гола
0

#2
Потребителят е неактивен   snapper 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 513
  • Регистриран: 13-October 10
Един от любимите ми футболисти!Заради него харесах футбола, Байерн, всичко немско.Пожелавам му да се развива като треньор и може би да се завърне в Байерн някой ден:)
0

#3
Потребителят е неактивен   dramasetter_ 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 260
  • Регистриран: 12-October 10
Наистина емблематична фигура за Байерн.Вече са рядкост футболистите като него.Сега се набляга повече на "манекенския" имидж
0

#4
Потребителят е неактивен   Bavareza 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2397
  • Регистриран: 29-October 10
  • любим играч:Oiiver Kahn
Типичния немски нападател от доброто старо време, никога няма да забравя атомното нападение Елбер и Янкер :)
0

#5
Потребителят е неактивен   Giovane Elber №9 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 992
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вБургас
  • любим играч:Giovane Elber №9
Този човек го помня с това че винаги знаеше и несе страхуваше да сложе главата между бутнките и вкарваше смело.Карстен Янкер уникален.
0

#6
Потребителят е неактивен   Bavareza 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2397
  • Регистриран: 29-October 10
  • любим играч:Oiiver Kahn

Преглед на мнениеGiovane Elber №9, на 30 October 2010 - 17:53, каза:

Този човек го помня с това че винаги знаеше и несе страхуваше да сложе главата между бутнките и вкарваше смело.Карстен Янкер уникален.

Да, няма вече такива играчи като Карстен. Германия се напълни с изнежени манекенчета и натурализирани чужденци, на които сърцето не им бие за Германия. Няма ги вече тези бойци, които всички ги мразеха, но всеки ги уважаваше и се страхуваше от тях.
Това не е моята Германия!
0

#7
Потребителят е неактивен   VladimirFCBM 

  • Герой Социалистического Труда
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2798
  • Регистриран: 10-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Оливер Кан
Мен ако питате нещата не са се променили - не и съществено.Просто при всеки фен е трудна смяната на поколенията, трудно е да имаш идол и след това да се появи нова зезда - в началото не е естествено да го приемеш.
0

#8
Потребителят е неактивен   Bavareza 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2397
  • Регистриран: 29-October 10
  • любим играч:Oiiver Kahn
[quote name='VladimirFCBM' timestamp='1288539518' post='2925']
Мен ако питате нещата не са се променили - не и съществено.Просто при всеки фен е трудна смяната на поколенията, трудно е да имаш идол и след това да се появи нова зезда - в началото не е естествено да го приемеш.
0

#9
Потребителят е неактивен   VladimirFCBM 

  • Герой Социалистического Труда
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2798
  • Регистриран: 10-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Оливер Кан
Съгласявам се с теб, когато става дума за това, че немският футбол е поизменил облика си.Това обаче съвсем не е случайно, нито е ненужно.Напълно е вярно, че това, Германия да е все още световна сила и страшилище, за разлика от някои други позорни европейски отбори, се дължи до голяма степен на тези германци с друг произход.Защото на европейското през 2000 г. доколкото съм чувал запоследно Маншафтът е бил относително изчистен, така да се каже, от подобни състезатели, но тогава се е усетила липсата на качество, появява се една липсва на нови лица, които да заместят старите.ГФС започват проект, с който да приспособят разните малцинства повече към футбола в страната.Благодарение на това, сега Германия има толкова разнообразен футбол, в който присъстват много стилове и качества.Нека легендите бъдат арийски-Мюлер, Лам, Швайнщайгер, вярвам в тях, но признавам, че тези "нетипични" германци са от огромно значение.В крайна сметка, такова е бъдещето на футбола, поне на националния футбол, за добро лили лошо.
0

#10
Потребителят е неактивен   Bavareza 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2397
  • Регистриран: 29-October 10
  • любим играч:Oiiver Kahn
Европейското 2000 г. беше малшанс, но пък после на световното далеч от дома стигнахме финал. Отбора тогава пак беше изчистен от натурализирани.
Можеш да кажеш, че това е бъдещето на клубния футбол, макар че чужденеца трябва да е поне 2 класи по добър за да има предимство според мен, но не и на националния. Националния отбор затова е национален, защото е лицето на нацията.
Това ли е лицето на Германия, за мен не е, а за вас?!
0

#11
Потребителят е неактивен   VladimirFCBM 

  • Герой Социалистического Труда
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2798
  • Регистриран: 10-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Оливер Кан
По принцип когато ми кажат германци не се сещам за Йозил - за това си си прав.Аз все пак вярвам, че клубният футбол е на път да се подобри - всичко зависи от това дали ще въведат така наречения "финансов феърплей"Предлагам обаче да се спираме, че нацапахме темата на славния Янкер. :to_become_senile:
0

#12
Потребителят е неактивен   carrot 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4684
  • Регистриран: 07-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Мануел Нойер
Ако говорим за нападатели - това беше последния чист немски нападател :laughing:
0

#13
Потребителят е неактивен   Bavareza 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2397
  • Регистриран: 29-October 10
  • любим играч:Oiiver Kahn

Преглед на мнениеVladimirFCBM, на 31 October 2010 - 22:04, каза:

По принцип когато ми кажат германци не се сещам за Йозил - за това си си прав.Аз все пак вярвам, че клубният футбол е на път да се подобри - всичко зависи от това дали ще въведат така наречения "финансов феърплей"Предлагам обаче да се спираме, че нацапахме темата на славния Янкер. :to_become_senile:

Еми да се надяваме, засега мерките на Блатер ми харесват.
0

#14
Потребителят е неактивен   Giovane Elber №9 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 992
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вБургас
  • любим играч:Giovane Elber №9
какво и даси говорем като Карстен и Ефенберг нема да има такива футболисти.
0

#15
Guest_Andoniooo_*

  • Група: Гост
Янкер го гледах на благотворителния мач, вече като не тренира, бая стабиляга е станал :laughing: Като борец е:thumbsup:
0

Споделете тази тема чрез:


Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители