Байерн България: Български спорт - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (26 Страници) +
  • « Първа
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Български спорт

#361
Guest_Andoniooo_*

  • Група: Гост
Браво на Григор, обърнал е Давид Ферер (НОМЕР 3 В СВЕТА) и спечели първа титла на ниво АТП :strongbench:
Гледах първия сет, но като го загуби го изключих, обикновено се притеснява и не успява да обърне мачове с/у толкова силно противници. Сега обаче го е направил и съжалявам, че не съм му имал доверия и не съм го догледал.
Да му е честита :thank_you2:
3

#362
Потребителят е неактивен   deyan 

  • Скрита лимонка
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4053
  • Регистриран: 07-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:Мартин Димитров, Емил Евтимов
Маша в Хасково! :laughing:

Бравос на Гришата! Надявам се да се е отприщил и да има все по-постоянни игри, ама по мое мнение ще трябва да наблегне малко на фитнеса.
0

#363
Guest_Andoniooo_*

  • Група: Гост
Гришо стигна до мач с Федерер. 1/4 финал се явява. Дано нашия покаже добра игра и се представи достойно :)
0

#364
Потребителят е неактивен   TOKATA 

  • Черна нинджа
  • Група: Администратори
  • Мнения: 4442
  • Регистриран: 09-July 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Нойер, Мюлер

Преглед на мнениеAndoniooo, на 24 October 2013 - 22:13, каза:

Гришо стигна до мач с Федерер. 1/4 финал се явява. Дано нашия покаже добра игра и се представи достойно :)


А защо не и една победа!
0

#365
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Федерер залязва полека лека и отдавна не е машината, която мачкаше наред, така че наш'то момче може и да го удари.

Шарапова добре го подгрява за мачовете явно.
0

#366
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13
Много жалко за Сани Жекова, заслужаваше бронзов медал днес :(
0

#367
Guest_Andoniooo_*

  • Група: Гост
На всякъде се тръби, че е била съборена от другото момиче, но от това което видях тя събори другата състезателка. Жекова беше задмината и някак си се докоснаха при което и двете загубиха баланс.
0

#368
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Пълна пародия са половината спортове в тази олимпиада - взели някакви американски дисциплини и ги вкарали в игрите - халф пайпс, не знам си кво...и после янките се пляскат в гърдите как спечелили не знам си колко медала.

За Жекова не съм гледал, но наистина навсякъде казват, че са я бутнали, даже тя май казала, че не се сърди на тъпата жабарка. Може онази да е влезла в някой завой, без да има как да спре..няма значение вече. Не развиваме зимни спортове (то какво ли развиваме изобщо) и не можем да чакаме медали от някакви моментни проблясъци.
0

#369
Потребителят е неактивен   Mario_Basler 

  • Специалист - Разбирач
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4499
  • Регистриран: 09-October 10
  • живущ вБългария
  • любим играч:Mia San Mia
По принцип зимна Олимпиада гледам хокей, дори бих казал Олимпиада=хокей. Преди тръпнех и на биатлона, когато имаше кой да гледаме. Сани не успях да я гледам, така и не видях как я бутат, но пък четох, че жабата е скъсала връзки при падането. Неприятна история, но има го в спорта. Тия дни една китайка абсолютен аутсайдер (по думи на коментаторите, ни я знам, ни съм я чувал) стана олимпийска шампионка след падане на другите 3 претендентки :)
0

#370
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
На зимната олимпиада има няколко спорта, в които конкуренцията наистина е сериозна - хокей, алпийските ски, ски бяганията, биатлон (сигурно пропускам нещо)..останалото е малко ала-бала. Днес гледах малко някакво бягане с кънки - еми холандките имаха 4 представителки и се класираха на първите 4 места.
0

#371
Потребителят е неактивен   Mario_Basler 

  • Специалист - Разбирач
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4499
  • Регистриран: 09-October 10
  • живущ вБългария
  • любим играч:Mia San Mia
От цялата история с падането най-много ми хареса държането на Сани Жекова, просто един прекрасен пример за голям спортист и човек. Единствено мога да съм горд, че има желание да се състезава за България в тази кочина в която сме.
0

#372
Потребителят е неактивен   Goshenko 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1646
  • Регистриран: 13-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:ОТБОРЪТ!!!
Абсолютно си беше бутната Сани Жекова.
0

#373
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Като се пускат заедно е по-атрактивно. В алпийските ски, при тези разлики от десети и стотни, почти е невъзможно да се разбере кой е по-бърз, ако не гледаш междинните контроли. Затова и много не ги гледам ските - като гледаш най-добрите, имаш чувството, че все едно и също нещо се повтаря с всяко спускане. Даже и коментаторите се бъркат. Приказват колко добре се спускал някой и накрая на контролата опааа, изостава с половин секунда.
0

#374
Guest_Andoniooo_*

  • Група: Гост
Още си ги има, но не знам дали са в олимпийската програма. За мен "супер Г" си е най-интересното от спускането с каквито и да е ски, сноуборди и т.н.

0

#375
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Биатлонът е много интересен, тъй като е комбинация от 2 коренно различни спорта и се изискват доста повече умения от ски бягането. Освен това е и доста по-непредведим - може и да си най-бърз и една лоша стрелба да те изхвърли от топ 10. Яд ме е за него, защото го зарязахме, вместо да използваме успехите на Дафовска, Никулчина и Филипова и да го популяризираме. Същата работа с шортрека и Раданова. Сега пак разчитаме на единични състезатели в разни дисциплини, а така не се взимат медали. Дори и да спечелим някой медал, ще е случайно. За държава с толкова планини и сравнително доста сняг и немалък зимен сезон сме гола вода в зимните спортове, особено при мъжете. То май и в летните жените носят повече титли, но това е друга тема. Мъжете сме силни на маса май...
0

Споделете тази тема чрез:


  • (26 Страници) +
  • « Първа
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители