Байерн България: Фенове ли сте на Германския национален отбор? - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (8 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Фенове ли сте на Германския национален отбор?

#31
Потребителят е неактивен   Konrad 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1067
  • Регистриран: 04-November 10
  • любим играч:Един бе той-Кайзер Франц
Днес в тема спорт отзад са два от най-любимите ми отбори за всички времена!Единия е маншафта от 1980 година!Едва ли някога ще гледам толкова силен отбор,надявам се сегашния да го повтори още на ЕП!!!Харалд Шумахер,Ханс Петер Бригел,Карлхайнц Фьорстер,Манфред Калтц,Ули Щилике,Берханд Дитц,Бернд Шустер,Ханзи Мюлер,Карлхайнц Румениге,Хорст Хрубеш,Клаус Алофс!!

Невероятен отбор,отбор заради когото луднах тогава по Германия и все още си е същото.....тука приятелите ми знаят,че сто пъти съм възхвалявал и проклинал русокосия Ангел-Бернд Шустер!Ако не беше такава дебела глава,може би титлата от 82 и 86 година щеше да е германска.....Клаус Алофс-невероятен голмайстор,Ханзи Мюлер-брилянтен техник,Хорст и Бригел-чудовища,Ули Щилике -хитър и придвидлив,Фьорстер-стоманен,Калтц-летящия,Тони Шумахер-лудия и супер талантлив,Кале-най-големия за времето си,Дитц-стабилния!!Те бяха велики.....
0

#32
Потребителят е неактивен   markony_70 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 664
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Д-р Сократес

Преглед на мнениеKonrad, на 16 October 2011 - 11:42, каза:

Днес в тема спорт отзад са два от най-любимите ми отбори за всички времена!Единия е маншафта от 1980 година!Едва ли някога ще гледам толкова силен отбор,надявам се сегашния да го повтори още на ЕП!!!Харалд Шумахер,Ханс Петер Бригел,Карлхайнц Фьорстер,Манфред Калтц,Ули Щилике,Берханд Дитц,Бернд Шустер,Ханзи Мюлер,Карлхайнц Румениге,Хорст Хрубеш,Клаус Алофс!!

Невероятен отбор,отбор заради когото луднах тогава по Германия и все още си е същото.....тука приятелите ми знаят,че сто пъти съм възхвалявал и проклинал русокосия Ангел-Бернд Шустер!Ако не беше такава дебела глава,може би титлата от 82 и 86 година щеше да е германска.....Клаус Алофс-невероятен голмайстор,Ханзи Мюлер-брилянтен техник,Хорст и Бригел-чудовища,Ули Щилике -хитър и придвидлив,Фьорстер-стоманен,Калтц-летящия,Тони Шумахер-лудия и супер талантлив,Кале-най-големия за времето си,Дитц-стабилния!!Те бяха велики.....

Един непривичен германец беше тоя-дори и в мисленето си.Доколкото си спомням жена му имаше пръст в странните му решения да напусне Маншафта в апогея си.Все едно в този момент Швайни да реши да напусне футбола без никаква сериозно причина.Страшен интелект беше!Наистина мисля,че това негово решение ни спести поне една световна титла.Впрочем както и средния пръст на един друг велик русокос футболист ни лиши от още поне медали на световно.Но поне направи златно поколение български футболисти.
0

#33
Потребителят е неактивен   Goshenko 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1646
  • Регистриран: 13-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:ОТБОРЪТ!!!
Щустер наистина беше изключителен играч, макар и да помня малко от него - главно последните 3-4 сезона в
0

#34
Потребителят е неактивен   Konrad 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1067
  • Регистриран: 04-November 10
  • любим играч:Един бе той-Кайзер Франц

Мнението беше редактирано от Konrad: 18 October 2011 - 20:48

0

#35
Потребителят е неактивен   Bavareza 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2397
  • Регистриран: 29-October 10
  • любим играч:Oiiver Kahn
Аз се запалих по Германия на европейското 1996 година и сдегашния отбор бих казъл мнного се различава от онзи тогава, което не ми харесва.
0

#36
Потребителят е неактивен   Ogata 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1849
  • Регистриран: 11-October 10
  • живущ вБългария

Преглед на мнениеBavareza, на 18 October 2011 - 20:51, каза:

Аз се запалих по Германия на европейското 1996 година и сдегашния отбор бих казъл мнного се различава от онзи тогава, което не ми харесва.



Този стил му мина времето.Байерн нали играеше подобно при Магат,а и преди Ван Гаал и резултатите не бяха никак добри в Европа.Не се ли нагаждаш според времената пропадаш.В момента националния отбор на Германия е по-класен от този през 1996!
0

#37
Guest_Andoniooo_*

  • Група: Гост
http://gong.bg/view_...ticle_id=237071
0

#38
Потребителят е неактивен   Bavareza 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2397
  • Регистриран: 29-October 10
  • любим играч:Oiiver Kahn

Преглед на мнениеOgata, на 18 October 2011 - 22:49, каза:

Този стил му мина времето.Байерн нали играеше подобно при Магат,а и преди Ван Гаал и резултатите не бяха никак добри в Европа.Не се ли нагаждаш според времената пропадаш.В момента националния отбор на Германия е по-класен от този през 1996!

Не съм съгласен! Онова поколение стана световен и европейски шампион, а това не! Онова поколение бяха родени победители, а това не! Онова поколение беха германци в пълния смисъл на думата, а това не!

0

#39
Потребителят е неактивен   Bavareza 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2397
  • Регистриран: 29-October 10
  • любим играч:Oiiver Kahn

Преглед на мнениеOgata, на 18 October 2011 - 22:49, каза:

Този стил му мина времето.Байерн нали играеше подобно при Магат,а и преди Ван Гаал и резултатите не бяха никак добри в Европа.Не се ли нагаждаш според времената пропадаш.В момента националния отбор на Германия е по-класен от този през 1996!

При магат трансферната политика куцаше с разни анонимници като Хашимян, Карими и подобни...

Мнението беше редактирано от Bavareza: 18 November 2011 - 18:01

0

#40
Потребителят е неактивен   Ogata 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1849
  • Регистриран: 11-October 10
  • живущ вБългария
[quote name='Bavareza' timestamp='1321628372' post='36029']
При магат трансферната политика куцаше с разни анонимници като Хашимян, Карими и подобни...

Мнението беше редактирано от Ogata: 18 November 2011 - 18:16

0

#41
Потребителят е неактивен   Bavareza 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2397
  • Регистриран: 29-October 10
  • любим играч:Oiiver Kahn
Говоря за гола на

Мнението беше редактирано от Bavareza: 18 November 2011 - 18:25

0

#42
Потребителят е неактивен   Ogata 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1849
  • Регистриран: 11-October 10
  • живущ вБългария
[quote name='Bavareza' timestamp='1321629836' post='36037']
Говоря за гола на
0

#43
Потребителят е неактивен   Bavareza 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2397
  • Регистриран: 29-October 10
  • любим играч:Oiiver Kahn

Преглед на мнениеOgata, на 18 November 2011 - 18:30, каза:

Осминафинал с Милан през 04-05 не е имало.Беше през 05-06 и гол от засада нямаше,а от дузпа,която Шевченко вкара.

Нямаше дуспа и Румениге след мача излезе с изявление, че съдията ни е ощетил.
Абе що ми се върти в главата гол на
0

#44
Потребителят е неактивен   DerBomber13 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 719
  • Регистриран: 11-October 10
  • живущ вSofia
Нищо лично ,но това са глупости, Баварец.Както казаха повечето ,трябва да се нагаждаш към новото и да използваш най-доброто от старите добродетели ,аз също лека-полека осъзнах това.Онзи отбор от 96та може би щеше да има голям шанс срещу
0

#45
Потребителят е неактивен   Ogata 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1849
  • Регистриран: 11-October 10
  • живущ вБългария
Нали се сещате,че ако Йозил,Подолски,Клозе,Боатенг бяха останали и израстнали в родините си,то те едва ли щяха да бъдат на нивото на което са.Германия тренира,моделира и разви тези футболисти,не разни Полша,Турция и Гана.
0

Споделете тази тема чрез:


  • (8 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители