Байерн България: Национален футболен отбор на България - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (33 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Национален футболен отбор на България

#31
Потребителят е неактивен   Datty 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3267
  • Регистриран: 12-October 10
Обаче си пролича класата на двата отбора след влизането на току-що възстановения Йоветич - всяко негово отиграване беше все едно от друга планета. А не направи кой знае какво.
1

#32
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6064
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн

3

#33
Потребителят е неактивен   carrot 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4684
  • Регистриран: 07-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Мануел Нойер

3

#34
Потребителят е неактивен   Mario_Basler 

  • Специалист - Разбирач
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4499
  • Регистриран: 09-October 10
  • живущ вБългария
  • любим играч:Mia San Mia

Преглед на мнениеDatty, на 05 June 2011 - 15:41, каза:

Обаче си пролича класата на двата отбора след влизането на току-що възстановения Йоветич - всяко негово отиграване беше все едно от друга планета. А не направи кой знае какво.



Смятай, че не е играл почти година :). Много бих се радвал да го привлечем в Байерн.Още един слаб сезон на Фио и ще го придърпат акулите...
0

#35
Потребителят е неактивен   carrot 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4684
  • Регистриран: 07-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Мануел Нойер
http://gong.bg/view_...ticle_id=207347

http://bayern-bulgaria.net/forum/public/style_emoticons/default/rofl.gif
0

#36
Потребителят е неактивен   deyan 

  • Скрита лимонка
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4053
  • Регистриран: 07-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:Мартин Димитров, Емил Евтимов
Как ще блокират sopcast-а ония с перуките и другите покрай тях се пита в задачата? Ай ше им се...
1

#37
Потребителят е неактивен   VladimirFCBM 

  • Герой Социалистического Труда
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2798
  • Регистриран: 10-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Оливер Кан
Хах! Вместо да оправят футбола за да бъде интересен и хората сами да искат да го гледат (тогава и телевизиите ще искат да го излъчват, гаранция) те искат да забранят на зрителите да гледат чуждия, този който всъщност става!
1

#38
Потребителят е активен   Goshenko 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1646
  • Регистриран: 13-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:ОТБОРЪТ!!!
Нямах никаква възможност да гледам Ч.Гора-България, и като цяло нашият национален отбор от доста време ми е "на тъмно". Всъщност нямам никаква представа има ли дори един играч, който да става за нещо?! Само ме е страх, че от всички най-много ще изгуби Лотар, който продължава да няма сериозно предложение от Бундеслигата, в противен случай не вярвам да му се искаше да е треньор на България, където всякакви "специалисти" се надпреварват да му дават акъл...
А иначе по въпроса за ТВ монопол на местните мачове, мисля че наистина има такива разпоредби, т.е. тук БФС едва ли си излмисля. Но аз съм убеден, че ТВ-те ще съчетаят програмата на А група така, че да може да се гледа и едното, и другото. Самите телевизии не са толкова луди, че да загубят зрители.
0

#39
Потребителят е неактивен   Bavareza 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2397
  • Регистриран: 29-October 10
  • любим играч:Oiiver Kahn
Мисля, че от назначаването на Лотар Матеус за национален селекционер отбора, а и като цяло българския футбол само спечели.
Такова име в световния футбол е страшна реклама за България!
С просто око се виждат положителните промени в представителния ни тим.
С Матеус начело спряха мениджърските игрички, сигурен съм че никой не му се меси в избора, защото избира винаги играчите според моментната им форма, както трябва да бъде.
Авторитета на треньора сега се зачита и в отбора име много повече дисциплина, от колкото преди.
В чисто спортнто технически план се вижда една стабилност в защита, опитваме да правим комбинации на скорост, да играем по просто и директно. Осъзнаваме, че нямаме потенциал за "правилен" футбол, поне да наблегнем на борбата и себераздаването.
На публиката това се харесва, отбора има някакав морал, въпреки ограниченитге възможности!
В Подгорица попуснахме шанса си да се върнем в борбата, но Михайлов увери, че от този мач не зависи поста на Матеус.
Лотар трябва да бъде оставен да си свърши работата и сега се създава основата на тима, който ще атакува следващите Световни финали и най вероятно ще продължи договора си с още 3 години.
2

#40
Потребителят е неактивен   carrot 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4684
  • Регистриран: 07-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Мануел Нойер
Ние се събираме да гледаме мачове, в заведението стиймове ли ще си пускаме?
Ако не дават Бундеслигата аз от телевизия нямам нужда, който иска да спонсорира организираната престъпност, нека гледа български футбол...
2

#41
Потребителят е неактивен   Mario_Basler 

  • Специалист - Разбирач
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4499
  • Регистриран: 09-October 10
  • живущ вБългария
  • любим играч:Mia San Mia
Навсякъде говорят за английското и калчото,защото са в диапазона на българското - 17:00 и 16:30. Малко фантазия ми се струва да го направят,какъвто и параграф да има.Все пак това са кабелни оператори, а не държавни телевизии. Виж за Диема може да има някакъв проблем,но не виждам как ще кажат на Евроспорт или ТВ+ да не си предават мачовете.Това са канали, който за да гледаш трябва да С
1

#42
Потребителят е неактивен   GMAN 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Член на фенклуба
  • Мнения: 1672
  • Регистриран: 12-October 10
Всеки може да си настрои сам Сателита и да гледа каквото си иска вече е лесно, а на тия БФС мога да им кажа "Да ви еба путката майна ********** " аз ще си гледам каквото искам защото мога така, че само им се смея на заплахите. :laughing:
0

#43
Потребителят е неактивен   Konrad 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1067
  • Регистриран: 04-November 10
  • любим играч:Един бе той-Кайзер Франц
Смешна перука....абе тези хора не спират да ме изнедавта,колко са тъпи! :spiteful:
0

#44
Потребителят е неактивен   DerBomber13 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 719
  • Регистриран: 11-October 10
  • живущ вSofia
Въпреки огромното ми уважение към Матеус ,съжалявам ,но той просто не е треньор и личното ми мнение е ,че никога няма да бъде.Очаквам да не си довърши договора ,след което да замине към поредната страна от третия свят.
1

#45
Потребителят е неактивен   Tito 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1089
  • Регистриран: 12-October 10
Вижда се, че с идването на Матеус има промяна и то положителна.Досега е водил отбори с по-малки възможности, а с такива отбори е трудно да се постигат успехи, но все пак вкара Партизан в ШЛ - единствения сръбски отбор влизал в групите, а с помоща на Трапатони станаха шампиони на Австрия.От идването му в България печелим и ние и той.Мисля си, че ще остане начело и за световните квалификации след като записа сравнително добри резултати и по-важното добра игра в квалификациите.С някои подобрения в състава и играта и разбира се късмет може да се борим ако не за директно класиране, то за бараж, а тогава Лотар ще получи добри предложения от отбори с успехи и възможности каквито в момента липсват.За Байерн е ясно, че докато Ули е начело няма да бъде поканен въпреки, че Кайзера е казвал, че на Лотар мястото му е в Байерн и че би се справил начело на Байерн.Едно е да водиш Байерн, а съвсем друго отборите, които до момента е водил.Нека има качествен материал пък тогава ще видим дали би се справил или не.
1

Споделете тази тема чрез:


  • (33 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители