Байерн България: Спортна Германия (дискусионна тема) - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (13 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Спортна Германия (дискусионна тема)

#46
Потребителят е неактивен   Mario_Basler 

  • Специалист - Разбирач
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4499
  • Регистриран: 09-October 10
  • живущ вБългария
  • любим играч:Mia San Mia
Германците по принцип винаги минават трудно групите и после почват да мачкат. Според мен една загуба от Франция ще е напълно нормална, но наистина си прав, че трябва да пусне друг състав, най-малкото да пробва други варианти, да види други момичета , да има промяна, защото първите два мача бяха пълна скръб. От видяното до сега (не съм гледал много, повече репортажи) "кокошките" (предполагам така викат на французойките :spiteful: ) се скрити фаворитки за спечелване на златото.
0

#47
Потребителят е неактивен   Tito 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1089
  • Регистриран: 12-October 10
Ако говорим за жени, защото между женски и мъжки футбол разликата е огромна то точно в групите всичко е спокойно и там е мачкането и групите се преминават с лекота, а след това започва по-трудното, на миналото световно в групите се започна с победа 11:0 срещу Аржентина...
Аз като фен на Германия (независимо мъже, жени, деца и т.н.) ми прави неприятното впечатление, че при жените изравняването на силите е факт.Надявам се това световно да го вземем, защото си мисля, че за в бъдеще ще става по-трудно, дано не съм прав.На 1/4 финалите ще срещнем Япония или Англия.Дано да е Англия, на световното за юноши до 17г. на 1/4 финалите играеме с Англия, добре ще е да ги смачкаме и на двете световни :brdschal:

Деси, според мен Байрамай не играе, защото Силвия Найд така е преценила и я оставя резерва.Дано този нов договор на Найд, който подписа преди световното не повлияе зле на работата и на домашното световно.Наложи Мбаби като титуляр и едва ли не в момента я изкарват голямата звезда заради няколкото вкарани гола в контролите и срещу Канада, но за мен Байрамай е много по-добра.При желание може да и намерят място в стартовия състав.
0

#48
Потребителят е неактивен   Mario_Basler 

  • Специалист - Разбирач
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4499
  • Регистриран: 09-October 10
  • живущ вБългария
  • любим играч:Mia San Mia
Аз вече съм бетнал 4:1 точен на малките германо-турчета.

А тоя Сюлеман Кулибали е ебаси дЗвера. Даже вече го спрягат за трансфер в Реал Мадрид. 4 мача 9 гола, страшна машинка.
0

#49
Потребителят е неактивен   menru 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 610
  • Регистриран: 29-October 10
  • живущ вСофия
За тези които са пропуснали, вчера Германия смаза като игра абонатите ни от Англия при юношите до 17 г. Крайния резултат 3:2 за младите германци не отговаря на показаното на терена. При 3:0 нашите изпуснаха още поне 2-3 чисти положения за гол, имахме и греда, после съдята върна англичаните в мача с една дуспа, след това с досадна грешка в защита ни направиха 3:2, но това беше всичко. За нас отново блестяха турчетата в отбора, но явно трябва да свикваме с тяхното присъствие, все пак са родени и израснали в Германия. На полуфинал играем с Мексико на 8 юли.

http://www.gol.bg/ar...-angliia.108778
http://www.sportal.b...php?video=36230

При мен видеото не тръгва, надявам се при вас да няма проблем.

:brdfahne2: :bayerndrum: :beer2:
0

#50
Потребителят е неактивен   niki87 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3006
  • Регистриран: 11-October 10
Ква Германия е тоя отбор?Сбирщина от турчор :angry:
Успех им пожелавам,въпреки,че изобщо не ми харесва подобен състав!
1

#51
Потребителят е неактивен   deyan 

  • Скрита лимонка
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4053
  • Регистриран: 07-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:Мартин Димитров, Емил Евтимов
Ако някой е имал възможност да слуша без да гледа би останал с мнооого погрешно впечатления за мача от "фена-на-немския-футбол" мигача Касабов... Предполагам, че болшинството са наблюдавали точно обратното - картина без звук, защото този "коментатор" просто е единствено и само за сашодиковия (К)анал 3...
0

#52
Потребителят е неактивен   VladimirFCBM 

  • Герой Социалистического Труда
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2798
  • Регистриран: 10-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Оливер Кан
Време е да приемем, че натам отива светът - скоро всички ще сме едно цяло, няма да има разни печки, резаци, жълтурковци и други. Просто както винаги, германците са една крачка пред останалите.
-4

#53
Потребителят е неактивен   Tito 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1089
  • Регистриран: 12-October 10
menru е прав, това 3:2 беше най-малкото с което англичаните се отърваха и не отговаря на показаното на терена. Просто след 3:0 намалиха темпото и започнаха повечко да импровизират и пак петичките (след такава грешка падна втория гол за Англия), а Касабов коментира този мач много слабо - в началото на мача се чудеше как може коеф. за Германия да е толкова малък. Важна е победата и продължаването напред към целта - финал и световна купа!
Жените с необходимите промени победиха Франция и на 1/4 финал ще играят с японките.

Днес е много важен ден за Германия и за Мюнхен - след по-малко от 2 часа ще се разбере кой печели домакинството на ЗО
0

#54
Потребителят е неактивен   Mario_Basler 

  • Специалист - Разбирач
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4499
  • Регистриран: 09-October 10
  • живущ вБългария
  • любим играч:Mia San Mia
Корейците тоя път се пребориха!
0

#55
Потребителят е неактивен   EmBaTa 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Член на фенклуба
  • Мнения: 100
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:Мартин Димитров
Междудругото, баскетболният ни отбор е получил уайлдкард за втория по сила европейски турнир Еврокъп, където може да играе с Лукойл Академик
1

#56
Потребителят е неактивен   Mario_Basler 

  • Специалист - Разбирач
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4499
  • Регистриран: 09-October 10
  • живущ вБългария
  • любим играч:Mia San Mia
Ще е яко баскетболния Байерн да гостува в софийската Алианц Арена :spiteful:
0

#57
Потребителят е неактивен   deyan 

  • Скрита лимонка
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4053
  • Регистриран: 07-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:Мартин Димитров, Емил Евтимов
Представям си каква агитка ще се заформи?!? :thumbsup:
0

#58
Потребителят е неактивен   Tito 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1089
  • Регистриран: 12-October 10
Преди малко завърши полуфинала на Германия срещу Мексико на световното до 17г. Получи се страхотен мач с бърз футбол, атаки и много удари към двете врати, голове, обрати и огромна драма. Домакините започнаха с бърз гол и зарадваха феновете си, които напълниха стадиона, но Йозел успя да изравни, а след това пропусна няколко положения. Много добра игра на Кан, който правеше страхотни пробиви и след един такъв вкара гол и обърнахме, но към края на мача Мексико изравни след като вкараха гол директно от корнер, а в последната минута на редовното време Гомес вкара победен гол за Мексико, точно заради Гомес, който преди това се контузи след удар глава в глава с Йозел мача беше прекъснат за точно 4.20мин. (проверих с точност колко време не се игра като прегледах записа, защото добавеното време на съдията беше скандално), а точно преди изпълнението на корнера Кедира лежа на терена над 1 мин. и като изключим изпълнението на този корнер това са над 5 минути. Да не говорим, че имаше и други бавения на играта и лежане на терена, радоста на мексиканците при третия гол също беше дългичка, а смешното добавено време беше само 5 мин. като от това добавено време половината вратарчето им лежа и бави и накрая тоя свири след само някакви секунди над 5-те мин. Капитанът ни Кан едва беше удържан от съотборници и хора от щаба ни, не разбрах само дали беше бесен на съдията за неадекватното добавено време или на Фройнд заради смяната си в момент когато водехме с 2:1 и в следващата атака стана корнера от където падна изравнителното попадение за домакините, по-вероятно да е първото и да искаше да се разправя със съдията както направиха 4-5 от нашите. Болезнена загуба и изпуснат финал, който заслужавахме, а там срещу Уругвай можеше за първи път да се атакува титлата за юношите която никога не е печелена, но пък съм сигурен, че от този отбор ще излезнат много големи футболисти като Кан, Йозел, Дукш, Вайзер, Айдън...
Една победа срещу Бразилия за третото място ще е достойно завършване на това световно. Кан ще пробие при нас в Байерн, има техника, поглед над играта, характер и качества, които трябват за пробив в Байерн Мюнхен! Пожелавам му успех!
0

#59
Потребителят е неактивен   Tito 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1089
  • Регистриран: 12-October 10
Жените отпаднаха на световното... Домакини, световни шампиони на последните две първенства, големите фаворити са аут още на 1/4 финалите след загуба от Япония! Браво на японките, бориха си се, изчакаха си шанса в продълженията и си продължават, дано направят нещо и след този мач. Нито едно викнато момиче от БАЙЕРН МЮНХЕН!!! Толкова ли няма достойна от БАЙЕРН да бъде повикана в националния??? Може и да не е титуляр, а резерва, но да бъде повикана......................... Нека сега Цванцигер предложи нов договор на Найд, но този път до живот! Това беше пълно безумие да се подновява договор дни преди първенството! 100 центрирания от корнери, статични и едно не могат да реализират срещу ниските японки! 120 минути една атака с завършващ удар не могат да направят! Заслужават си отпадането! Любимката на Найд - Мбаби смешна, но не се сменя! Ангерер беше вратарка, вече е далеч от истината и по-добре да мисли за жена си! Хората пълнят стадионите чупят рекордите за посещение на мачове, а те се отблагодариха с едно голямо нищо, след мача не чух едно извинявайте за феновете! Доколкото знам правилата с това отпадане и класирането за Олимпийските игри е вече под въпрос и утре Швеция като си бие тия момиченца ще ги гледат по телевизията!
Абе направо чудесно представление на тия к...и!
2

#60
Потребителят е неактивен   Mario_Basler 

  • Специалист - Разбирач
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4499
  • Регистриран: 09-October 10
  • живущ вБългария
  • любим играч:Mia San Mia
Опитах се да гледам първото полувреме - ТРАГ
1

Споделете тази тема чрез:


  • (13 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители