Байерн България: (26.) Свен Улрайх - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

(26.) Свен Улрайх

#31
Потребителят е неактивен   MihailT 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 533
  • Регистриран: 30-April 14
Само че никой от гореизброените отбори няма за титулярен вратар Мануел Нойер. Не мисля, че е справедливо така да мятаме еднолично вината на резервния ни вратар, който никой не е предвиждал да пази на полуфинал срещу Реал М, без да отчитаме, че най-големият ни провал в този мач беше "звездното" ни нападение и "най-добрият" нападател в света, на който преди няколко месеца съотборниците бяха виновни, че не му помагали да спечели Торканоне, ШЛ и 89-тите оскари...
2

#32
Потребителят е неактивен   Боби 

  • Роланд Дисчейн
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3231
  • Регистриран: 22-November 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Кингсли Коман
Аз съм съгласен ,че е неможене на Улрайх.Определено е вратар ,който не отговаря на високото ниво в Байерн...
Но с какво неговата тъпотия е повече от тази на Франки в първият мач да речем,където така си спря топката ,очи в очи в Навас,все едно се удари в бордюр?И при все ,че паса не беше къс,като този на Толисо.
По-лесно е един да е виновен.

Мнението беше редактирано от Боби: 03 May 2018 - 09:52

1

#33
Потребителят е неактивен   Götze19 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2739
  • Регистриран: 30-October 13
  • живущ вЛуковит
  • любим играч:Mario Götze
Гледате Рибери, че не си е спрял една топка - да така беше, това е факт! Но погледнете останалото игрово време и КПД-то му, може би е навъртял повече километри от всички останали, а знаем на колко години е, не спираше да тича и да се връща, всичко по - интересно от ляво беше благодарение на него, все едно беше на 25, това го казаха и играчите на Реал, даже немога да повярвам, че има такива, които хвърлят вината на Франк.. :angry: А Толисо първото полувреме направи ебати мача, незнам какво и е било на топката, щутгарската курва спокойно можеше да я изрита напред, но както казаха преди мен, той е глупав и незнае правилата на играта даже, защото легна да я лови! Толисо ли ви е виновен за това.. боже :slap: :slap: :slap:
1

#34
Потребителят е неактивен   MihailT 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 533
  • Регистриран: 30-April 14
Аз лично правех препратки към цялостното представяне на Левандовски по полуфиналите за последните 4 години, а мисля, че Боби имаше предвид, че ако се хванем, можем да посочим някоя фрапантна грешка на абсолютно всеки един на терена. Някои тежат повече, разбира се, но се забравят двете спасявания на Улрайх 1в1 в Мюнхен и това срещу Гарет Бейл в Мадрид. Това, че не знаел правилата е несериозно - очевидно просто имаше мозъчна пръдня, или както каза Юп - моментно затъмнение. Не съм се наел да го оправдавам, просто не е справедливо да се твърди как едва ли не заради него собственоръчно сме отпаднали.
3

#35
Потребителят е неактивен   ivo 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1047
  • Регистриран: 23-August 13
Ясно е , че Улрайх можеше да изрита топката, ако не напред то поне в тъч или корнер... Но главният виновник за отпадането ни, според мен е съдията, и не искам да съдя строго никой от нашите за болезненото и незаслужено отпадане на Байерн http://bayern-bulgaria.net/forum//public/style_emoticons/default/confused.gif Турчина да си беше дал дузпата за ръката на Марсело , па тогава щяхме да видим дали щяха да се развият нещата толкова благоприятно за белите примадони...
1

#36
Потребителят е неактивен   Боби 

  • Роланд Дисчейн
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3231
  • Регистриран: 22-November 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Кингсли Коман
Какво КПД при Рибери,стига глупости.Цял мач ги разнасяше отляво и пропускаше положения с лека ръка,другаде пък не подаваше,или спираше с къс пас,а и трите гола дойдоха от другата страна.

Гьотце ,аз вина към Франк не хвърлям.Отбора падна като отбор - Улрайх затъпя , а отпред целехме Навас все едно дават награда при 10 удара в него.

Мнението беше редактирано от Боби: 03 May 2018 - 13:46

0

#37
Потребителят е неактивен   Dependent 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1770
  • Регистриран: 12-October 10

Преглед на мнениеMihailT, на 03 May 2018 - 13:12, каза:

Аз лично правех препратки към цялостното представяне на Левандовски по полуфиналите за последните 4 години, а мисля, че Боби имаше предвид, че ако се хванем, можем да посочим някоя фрапантна грешка на абсолютно всеки един на терена. Някои тежат повече, разбира се, но се забравят двете спасявания на Улрайх 1в1 в Мюнхен и това срещу Гарет Бейл в Мадрид. Това, че не знаел правилата е несериозно - очевидно просто имаше мозъчна пръдня, или както каза Юп - моментно затъмнение. Не съм се наел да го оправдавам, просто не е справедливо да се твърди как едва ли не заради него собственоръчно сме отпаднали.

Какви положения е спасил, та те вторият мач имаха 2 удара във вратата за цял мач. Бейл я нацели отгоре му, голямото спасяване. Със същата ефективност и един стълб да бяхме сложили на вратата щеше да я отбие. Първият мач имаха 4 удара и 2 влезнаха, кой от кой по-комични. Разликата е че изцепката на Улрайх обърна изцяло динамиката на мача. Реал заиграха по коренно различен начин след вторият гол. Рибери изнесе зверски 2 мача, като в първият беше категорично най-добър, вие тръгнахте виновник да го изкарвате...

Мнението беше редактирано от Dependent: 03 May 2018 - 16:16

1

#38
Потребителят е неактивен   MihailT 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 533
  • Регистриран: 30-April 14

Преглед на мнениеDependent, на 03 May 2018 - 16:15, каза:

Какви положения е спасил, та те вторият мач имаха 2 удара във вратата за цял мач. Бейл я нацели отгоре му, голямото спасяване. Със същата ефективност и един стълб да бяхме сложили на вратата щеше да я отбие. Първият мач имаха 4 удара и 2 влезнаха, кой от кой по-комични. Разликата е че изцепката на Улрайх обърна изцяло динамиката на мача. Реал заиграха по коренно различен начин след вторият гол. Рибери изнесе зверски 2 мача, като в първият беше категорично най-добър, вие тръгнахте виновник да го изкарвате...


Ми аз това и съм написал - 2 положения в Мюнхен и 1 в Мадрид спасени. Не виждам как това, което си написал трябва да е в противовес на моето мнение. Извинявай много, но ако смяташ, че който и да е вратар в света щеше да извади бомбата на Мърсольо в първия мач без да се метне 1 секунда предварително - фантазираш. Единствената причина, поради която голът може да изглежда левашки, е плонжа със свити ръце, за който няма резонно обяснение освен това, че Улрайх е мислил (или се е надявал) топката да излиза в аут. А положения 1в1 ги спасяват масово само ако нападателят е Левандовски. Нойер да не би да хвана гола на Куадрадо на реванша с Ювентус през 2016-та? На Пеналдо контрата за 0:3 през 2014? На Меси втория гол в Барселона през 2015-та? А нашите нападатели ако не се бяха надпреварвали да целят костариканския барман, предполагам във форумите на Реал щеше да се пише как е пуснал 8 левашки гола, ама кво да праиш - късмет, съдба и т.н.
1

Споделете тази тема чрез:


  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители