Байерн България: (6.) Йозуа Кимих - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (15 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

(6.) Йозуа Кимих

#61
Потребителят е неактивен   TOKATA 

  • Черна нинджа
  • Група: Администратори
  • Мнения: 4442
  • Регистриран: 09-July 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Нойер, Мюлер
Тук не съм съгласен - не е много висок, добър в единоборствата, има добро центриране, скоростта му е прилична горе долу. Малко да развие мозъка и ще стане супер бек според мен. А и много добре знае, че това ще е може би единствения шанс да стане титуляр в Байерн. Почти убеден съм, че след напускането на Алонсо, ще вземем някой скъп и качествен дефанзивен халф да го замести.
2

#62
Потребителят е неактивен   TOKATA 

  • Черна нинджа
  • Група: Администратори
  • Мнения: 4442
  • Регистриран: 09-July 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Нойер, Мюлер

Цитат

"We have big plans for Kimmich in the future," Rummenigge told Sky Deutschland.

"It's obvious that he will be Philipp Lahm's successor at the club. From next season, at least, he has definite playing minutes. That's Carlo [Ancelotti]'s plan."



:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
2

#63
Потребителят е неактивен   Dependent 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1770
  • Регистриран: 12-October 10
Малкия да си седи на гъза, че искам да се насладя на последните мачове на големият ни капитан, много ще ни липсва. Не да му слушам мрънкането. Има време да се налага на бека другият сезон, според мен ще се справи на тази позиция.
5

#64
Потребителят е неактивен   Conan 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1191
  • Регистриран: 27-April 17
  • любим играч:Матеус , Бреме , Мюлер
малкия е изиграл цял мач в контролата с Дания и вкара изравнителния гол ( красив при това ) ... Льове заложил на формация с трима в защита , а Кимих е играл като десен халф-бек .
0

#65
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5863
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
Той изигра цял мач,но много не му се получаваше играта,имам чувството,че не му е комфортна зона,много често изоставаше и се спъваше на няколко пъти в топката.Като цяло посредствен мач за Германия,но с красив гол на Кимих.
0

#66
Потребителят е неактивен   Conan 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1191
  • Регистриран: 27-April 17
  • любим играч:Матеус , Бреме , Мюлер

Преглед на мнениеРосен, на 08 June 2017 - 14:13, каза:

Той изигра цял мач,но много не му се получаваше играта,имам чувството,че не му е комфортна зона,много често изоставаше и се спъваше на няколко пъти в топката.Като цяло посредствен мач за Германия,но с красив гол на Кимих.

Все пак е контрола и то скоро след приключване на сезона ... нормално е играчите да подценят мача . Особено тези които знаят , че са повикани защото тиулярите почиват . Предполагам че следващия мач и на Купата на конфедерациите ще е друго отношението .
Колкото до Кимих - има страхотни качества и потенциал , но никога няма да стане добър защитник . Дори и някои хора да си навият на ината да експериментират с него на мястото на Лаам .
0

#67
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)
Дървеният философ Румениге иска да си чеше егото с Кимих, нали? Това ли искаш да кажеш? Както и Ули Хьонес? Не помня как се беше изразил по-рано. Пак ли нашите са виновни и правят напук на някой? На агента на Кайл Уокър сигурно.... :laughing: :laughing: :laughing:
1

#68
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5863
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
Най-вероятно е да не се купи заместник на Лам,което означава,че за десен краен защитник ще имаме Кимих,който не е такъв и Рафиня,който навъртя километраж вече.Иозбщо в Байерн са много пасивни и си мисля,че пак ще започнат с пестенето на милионите.Така "ушата"няма да видим.
Отново се появиха спекулации за 25 млн заплата на Алексис.Тъпоумно!
0

#69
Потребителят е неактивен   Conan 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1191
  • Регистриран: 27-April 17
  • любим играч:Матеус , Бреме , Мюлер

Преглед на мнениеSuper_Super_Bayern, на 08 June 2017 - 15:46, каза:

Дървеният философ Румениге иска да си чеше егото с Кимих, нали? Това ли искаш да кажеш? Както и Ули Хьонес? Не помня как се беше изразил по-рано. Пак ли нашите са виновни и правят напук на някой? На агента на Кайл Уокър сигурно.... :laughing: :laughing: :laughing:

Това което казвам е , че Румениге се скъса да повтаря , как Кимих щял да наследи Лаам . Същевременно Анчелоти не гори от желание да пуска Кимих на десния бек . А самия Кимих направи най-силните си мачове в Байерн именно при Анчелоти ... ама не като защитник . Това не го твърдя аз ... това се видя през сезона . Тема за "чесането на егото" я приключих в другия раздел заедно с коментарите за Кроос .
Нямам идея защо споменаваш Уокър в темата за Кимих , но така и така си го направил ... Уокър е по-добър десен бек в момента , отколкото Кимих някога ще бъде . Приеми го като прогноза ...
И докато съм на тема прогнози , ето ти още една ... Кимих ще замени Лаам толкова добре , колкото би заменил Хумелс , Рибери или Робен .

Преглед на мнениеРосен, на 08 June 2017 - 15:53, каза:

Най-вероятно е да не се купи заместник на Лам,което означава,че за десен краен защитник ще имаме Кимих,който не е такъв и Рафиня,който навъртя километраж вече.Иозбщо в Байерн са много пасивни и си мисля,че пак ще започнат с пестенето на милионите.Така "ушата"няма да видим.
Отново се появиха спекулации за 25 млн заплата на Алексис.Тъпоумно!

Хипотетично - Боатенг и Руди също са играли като десен бек и попадат в тази графа . От ръководстовото зависи дали ще се купува играч на тази позиция , но от Анчелоти - кой ще играе там . Ако вярваме на трансферните спекулации , Анчелоти си иска типичен десен бек .
Има и нещо друго - ако се тръгне да се налага Кимих на тази позиция и той не се справи добре , шансовете му за кариера в Байерн ще намалеят драстично .

Мнението беше редактирано от Conan: 08 June 2017 - 18:01

0

#70
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5863
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
Боатенг го помня като краен десен,когато играеше в Хамбургер,ако не се лъжа и след това в Сити.Честно казано изглеждаше комичен и все още би бил,ако се залага на него на тази позиция.Руди!Не, мерси!До края на месеца не сме ли готови с трансферите ни чака тежко лято,а може и тежък сезон.На този етап за "ушатата" и дума не може да става.
0

#71
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)
Ех, ама като започнете така...Какви са вашите предложения тогава? Кайл Уокър та Кайл Уокър. Дайте шанс на нашето момче, опитва се, има желание.. От всичките му мачове, най много 2 да са му слаби. Имаме къде-къде по-належаща нужда от крило. Мисля, че именно там трябва да отидат всичките ни средства. Подсигурихме защитата, предостатъчно играчи от висока класа в средата, някой само трябва да допълва Лева и Робен отляво.
2

#72
Потребителят е неактивен   Götze19 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2739
  • Регистриран: 30-October 13
  • живущ вЛуковит
  • любим играч:Mario Götze
Нямаш ли научен и можещ бек, който да играе както добре в защита, така и да се вкючва по крилата и да помага в атака в съвременния футбол си за никъде, а ние в момента вече го нямаме този играч, така че както трябва крило, така не по - малко трябва и десен бек! За играч в центъра тип Алонсо, също трябва да се гледа, а за сега не виждаме никакви слухове от никъде, което не е добре, но да видим има време
0

#73
Потребителят е неактивен   joalbrito 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 502
  • Регистриран: 26-June 12
Айде пак се започна с глупостите. Една гатанка:

"As a right back the natural substitute [to Lahm] is Kimmich, He has a really big future here and I am sure he'll be a fantastic right back." - чии са тези думи? Но е по-важно да се дрънкат просто едни и същи глупости, които пасват на дадена теория, нищо че очевидно са в разрез с фактите.

А не виждам причина да се съмняваме в Кимих. Колкото пъти е играл, никога не е разочаровал на каквато и позиция да го пуснем, включително на бека и то на много високо ниво. Кой е Кайл Уолкър и защо да даваме пари за него вместо да дадем шанс на Кимих. Който и бек да купим, никой няма да е готов да замени Лам.
6

#74
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5863
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
Кой каза Кайл Уокър?

Мнението беше редактирано от Росен: 08 June 2017 - 20:11

0

#75
Потребителят е неактивен   Götze19 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2739
  • Регистриран: 30-October 13
  • живущ вЛуковит
  • любим играч:Mario Götze
Никой не е казал, че момчето не се раздава или че няма желание, просто това не е неговата позиция и толкова си може там, както и Рафиня също е изпята песен за десния бек. Ако в Бундеслигата до някъде мине тоя номер с тях, във ШЛ ясно ще си проличи колко далече са те от тази позиция и колко важен е да имаш добър и можещ играч за там
1

Споделете тази тема чрез:


  • (15 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители