Байерн България: (6.) Йозуа Кимих - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (15 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

(6.) Йозуа Кимих

#1
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6065
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
http://img.uefa.com/imgml/TP/players/24/2014/324x324/250070417.jpg
3

#2
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
На това момче възлагам огромни надежди!
5

#3
Потребителят е неактивен   moonweaver 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1805
  • Регистриран: 28-February 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Томас Мюлер
[center][size="3"][b]
3

#4
Потребителят е неактивен   moonweaver 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1805
  • Регистриран: 28-February 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Томас Мюлер
Покрай контузиите, траснферите и т.н. не ми остана време да кажа "браво!" на Йосуа Кимих: независимо от противника, Кимих се представи феноменално в нетипична за него позиция като защитник в мача срещу Хофенхайм с 95% успешни подавания при 112 докосвания до топката (за сравнение: Бадщубер 93% при 101 подавания; Байерн общо в мача 722 подавания и 91% успеваемост). Много се надявам татко Карло да разчита на него, има много хляб в това момче.

http://images.bayerncentral.com/stories/2016/bundesliga/fcbtsg/stats/1.jpg
3

#5
Потребителят е неактивен   dimi_fcb 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2781
  • Регистриран: 09-October 10
Кюсето някъде 2 години под наем,задължително!
0

#6
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)

Преглед на мнениеdimi_fcb, на 24 May 2016 - 00:12, каза:

Кюсето някъде 2 години под наем,задължително!

Защото не можеш да го гледаш при нас, или защото искаш да се развива? :laughing:
0

#7
Потребителят е неактивен   moonweaver 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1805
  • Регистриран: 28-February 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Томас Мюлер
Кимих за Гуардиола и зашеметяващото си представяне в дебютния сезон за Байерн и в елита

"Преди всичко, аз му дължа пристигането си тук. Наред с това, той ми даде толкова много игрови минути. Дори и в първата половина от сезона, когато нямахме толкова много контузии, аз пак играх няколко мача. Той винаги ми даваше шансове да се докажа. Повери ми ролята на централен защитник и то не само срещу отбори от долната половина на Бундеслигата, но също и в Шампионската лига на осмина и четвърт финалите. И в гостуването на Дортмунд също, когато залогът беше много голям. Когато усетиш подобно доверие, играеш много по-добре."

"Треньорите винаги играят голяма роля за новите попълнения, но разбира се и самият клуб няма как да не те впечатли. В Байерн знаеш, че всяка година се бориш за титли, но и винаги има риск да спреш развитието си ако не получаваш игрови минути. Ролята на треньора тук е голяма. Когато усещаш, че треньорът ти вярва, това е много важно и такъв бе случаят с Гуардиола."

"Всеки знае, че Карло Анчелоти е топ-треньор, който е пожънал много успехи, а дано да постигне същото и с нас. От това, което зная, трябва да е страхотен. Определено не е зле да мога да почерпя знания от друг топ-треньор, особено на моите години."

"Разбира се, искаше ми се Гуардиола да беше останал по-дълго. Но във футбола е нормално, играчи и треньори идват и си отиват. И идва нещо ново и отново и отново трябва да се доказваш. Винаги трябва да си на високо ниво и същевременно учиш нови неща. За играчите е добре да учим нови неща, това ще окаже позитивно влияние върху всеки един от нас."

"Когато пристигнах в отбора на Щутгарт до 13 години, помагах като централен защитник половин година, но никога повече не играх на тази позиция като юноша, защото останалите момчета ме надрастнаха с много. Никога не съм бил най-високият, но за щастие във футбола има много повече от физика. Днес се чувствам чудесно, ако играя като централен защитник."

"Но не бих могъл да играя в центъра на защитата на всеки отбор. В Байерн аз печеля много от това, че владеем много топката и тези футболни елементи са много важни. Рядко ми се налага да влизам във въздушни двубои или един на един - вместо това топката е на крака ми през повечето време."

Източник: http://www.goal.com/...through?ICID=SP

Много ми харесва как мисли това момче!

Мнението беше редактирано от moonweaver: 31 May 2016 - 00:05

3

#8
Потребителят е неактивен   neuer_bmev 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 724
  • Регистриран: 24-December 15
  • любим играч:Нойер,Мюлер,Румениге
И на мен.Дано и татко Карло му дава шанс за игра макар и катожрезерваю
0

#9
Потребителят е неактивен   nevah 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 305
  • Регистриран: 16-April 13
  • живущ вСофия
  • любим играч:Батигол и Мелничарчето
От много време ми се върти една мисъл в главата..
В момента, общо взето, ни трябва заместник само на Капитана(и то не веднага). Защо това да не е точно това момче?Да, няма опит(вероятно) на фланга, но в защита стилът му много наподобява играта на Лам- играе хладнокръвно и спокойно.. показа, че може да е сигурен в защита- трябва да трупа опит. Слабото му място(за ЦЗ) е височината, както и той каза- на фланга не му трябва толкова... Има не-лош пас, с малко повече тренировки съм сигурен, че има потенциала да го развие на високо ниво. Може би единственото, което му липсва(за бег) на този етап е бързина(въпреки, че "почти" настигна циганчето от Дормунд) за фланга и дрибъл, но пък е млад!? Не знам, може и да изпускам нещо фундаментално, щом до сега не съм чул никой да мисли сходно, но все пак.. какво мислите по въпроса? Личи си, че има футболен интелект в него(като Филип), почти всичко друго се постига с труд.. ?! :unsure:
4

#10
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13
Да се надяваме ,че Карло няма да го даде под наем!
0

#11
Потребителят е неактивен   moonweaver 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1805
  • Регистриран: 28-February 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Томас Мюлер
И в този ред на мисли, Кимих наистина изби рибата този сезон безапелационно, поне според мен. Аз поне не си спомням скоро играч до 20 години да дойде в голям (Байерн или какъвто и да било друг) отбор и в първия си сезон в елита да играе силно и редовно, на непривична позиция, включително в елиминационната фаза на Шампионската лига, да вдигне дубъл и за капак да влезе в националния отбор на Германия за Европейското! :strongbench:

ПП: А най-големият та*ак е, че абсолютно същото направи и новото ни попълнение Ренато Саншеш, който попадна в окончателния списък на отбора на Португалия :fun:

Изобщо, нямам търпение да видя как ще подходи татко Карло към тези страхотни таланти, :yes:
2

#12
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)
Коман също показа много повече от това, което очаквахме, а на неговата възраст вече е способен и да обръща мачове..Той също ще участва на Еврото, а вчера е направил невероятна асистенция на Евра. Аз мисля, че Анчелоти ще залага на тях двамата, макар и не толкова често, колкото Пеп. Тук Карло е доста по-консервативен.
1

#13
Потребителят е неактивен   Dependent 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1770
  • Регистриран: 12-October 10
Аз наистина продължавам да недоумявам откъде идват тея суперлативи за представянето на Кимих. Минусите му като централен защитник са къде повече от височината заставане, пласиране, скорост, мен маркинг. В сезон в който акцента не падаше изобщо върху защитата той се пропукваше през мач. След като Карло ни върне защитата по-назад и трансфера на Хумелс, аз лично място в защитата не виждам за него. С трансфера на Санчес и конкуренцията с Тиаго, Видал, Шаби, Хави, евентуално Гьотце място за него и като вътрешен халф не виждам. Най-добре е да се пусне на наем някъде да трупа опит на титулярната си позиция, за централен просто не става щом целта не е някакъв луд Гуардиолски позешън където главната роля на защитника е да подава..

Мнението беше редактирано от Dependent: 01 June 2016 - 12:55

2

#14
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
Кимих направи феноменален сезон, особено за дебютант! Не случайно привлече вниманието на всички, не само на Гуардиола - на медии, на Лъов, а вече е и на европейско! И ако приемем, че ние тук сме се подвели, което се е случвало често, то определено не мисля, че Лъов би дал шанс на дебютант, който е прехвален. Аз лично те съветвам да поизчакаш, защото си набил явно неприятно впечатление от Кимих в съзнанието си. С времето ще разбереш защо почти всички го харесват.
Ще кажа, че го гледах на едно европейско редом до Брандт и Зелке, които играеха мъжки футбол и Кимих беше най-добрият за Германия, даже бях написал, че го искам в Байерн някъде в архива.
4

#15
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
И още нещо - Кимих, Коман, Коща.. Те станаха национали благодарение на показаното в Байерн и шансът, който им беше предоставен! Един ден, когато освободени от емоции оценяваме случилото се през изминалият сезон, не трябва да пропускаме и това!
1

Споделете тази тема чрез:


  • (15 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители