Байерн България: Препоръки за форума - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (8 Страници) +
  • « Първа
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Препоръки за форума

#91
Потребителят е неактивен   carrot 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4684
  • Регистриран: 07-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Мануел Нойер
Може да внесеш проектоправила в деловодството, комисията ще ги разгледа http://bayern-bulgaria.net/forum/public/style_emoticons/default/tooth.gif
Сериозно по темата - правилата са променяни два или три пъти основно, въория път са пренаписани отначало. Ако някое от тях ти се струва, че не е уместно или контрола по него е недостатъчен или затруднен, пиши директно тук. ;)
0

#92
Guest_Andoniooo_*

  • Група: Гост
Основно втора точка.

"[size="4"][size="2"]2. Спамът няма да бъде толериран! Всякакви офтопици, мнения с по една дума и цитиране на повече от 3 мнения ще бъдат редактирани! Забранява се писането на два последователни поста от един и същ потребител. Забранява се масовия флъд (писане на голямо количество мнения за кратък период от време) във форума."

По тази точка си мисля, че всеки си прави каквото иска. Когато се направят някои коментари невидими поради това, че са един след друг, авторите започват да мрънкат, че не са написали нищо лошо. То си е така, но нарушават поне 2 подточки от тази точка :peasant: Трябва или да им се обясни на потребителите как да използват множественото цитиране или да бъдат премахнати части от тази точка.

А и КРАТК
1

#93
Потребителят е неактивен   carrot 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4684
  • Регистриран: 07-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Мануел Нойер
По точка две специално в много форуми, в които членувам, се реже поголовно, та се стига дотам и дас е го ят потребители. Даже конкретно мога да спомена и форума bgiphone.com, къде точно за това се сече яко...Въпрос е на потребители н на това колко модератора могат да четат всичко. Ние сме малък форум с малко потребители и малко модератори, затова на това правило се допускат и изключения... За мненията от по една дума или само от емотикони - това според мен е недопустимо за който и да било форум... Все пак тук пишем, не е само минават страниците. Едно време ги махах наред http://bayern-bulgaria.net/forum/public/style_emoticons/default/spiteful.gif
2

#94
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12

0

#95
Guest_Andoniooo_*

  • Група: Гост
Предполагам ще остане привилегия само на модераторите http://bayern-bulgaria.net/forum/public/style_emoticons/default/tooth.gif Като се види, че има нещо за триене, ще бъде изтрито 100%
0

#96
Потребителят е неактивен   TakingLives 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2812
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вСофия/Пазарджик
  • любим играч:Томас Мюлер

0

#97
Потребителят е неактивен   dimi_fcb 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2781
  • Регистриран: 09-October 10
[size="7"][b]ЗА МНОГО ГОД
5

#98
Guest_Andoniooo_*

  • Група: Гост
В раздела, където този човек спами, модерирането е ограничено! Предполагам само 1-2ма могат да трият от там.
0

#99
Потребителят е неактивен   dimi_fcb 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2781
  • Регистриран: 09-October 10
Кои ще са модове и админи от тук насетне ,решавайте си.
Аз ще влизам само да пускам прогнози и не ме интересува кой кви правила спазва или не,дали Андониоо стои скрит като мишок във форума или на Маркони му се привижда че някой му трие великите мнения.Можете да ми махнете правата на АДМ
3

#100
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13
Препоръчвам да се баннат фенове на други отбори , аз не им пиша в форумите не искам и те да ми пишат в моя.
1

#101
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6065
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн

*
ПОПУЛЯРНО

Преглед на мнениеGeorgi, на 04 May 2015 - 12:20, каза:

Препоръчвам да се баннат фенове на други отбори , аз не им пиша в форумите не искам и те да ми пишат в моя.


Първо, това не е твоят форум, а е публичен форум.
Второ, най-важното е да се спазва добрият тон. Докато чуждите фенове го правят, не виждам къде е проблемът.
Трето, в повечето случаи (винаги има и изключения, разбира се), чуждите фенове се държат много по-прилично и уважително от някои редови съфорумци.
10

#102
Потребителят е неактивен   Andoniooo 

  • -
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Модератори
  • Мнения: 5879
  • Регистриран: 12-November 11
  • любим играч:Кан, Нойер, Рибери, Шол, Хумелс, Мартинес
Преди бях против връщането на "минусите", обаче последно време съм твърдо "ЗА" тяхното присъствие. Как стоят нещата с такива нововъведения във форума и кой отговаря за тях?
3

#103
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6065
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
Евентуалното връщане на минусите няма да е "нововъведение", а ще е просто пускане на съответната опция, която в момента е спряна. За тази опция отговарят администраторите (в това число и аз), които имат правата за нейното пускане или спиране.
0

#104
Потребителят е неактивен   nevah 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 303
  • Регистриран: 16-April 13
  • живущ вСофия
  • любим играч:Батигол и Мелничарчето
Има ли канален ред за прокарване на подобна идея? Администраторите ли решават или можем да пуснем една анкета "за" и "против" и да видим?
На мен- лично, идеята на Андонио ми допада.
0

#105
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6065
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн

Преглед на мнениеnevah, на 15 June 2017 - 08:00, каза:

Има ли канален ред за прокарване на подобна идея? Администраторите ли решават или можем да пуснем една анкета "за" и "против" и да видим?
На мен- лично, идеята на Андонио ми допада.


Няма ясно установен канален ред. Ако не се лъжа, преди няколко години имаше тема, която играеше роля на анкета (за да се изказват и доводите, а не само чистият вот) за това дали да има минуси или да няма, и резултатът беше, че болшинството от изказалите се беше против това да има. Това е по спомен, но не съм 100% сигурен.

По принцип администраторите решават и те имат крайната дума, но аз лично предпочитам да се съобразявам с мнението на болшинството (когато съм в ролята на властимащ), така че ако се направи такава анкета и се окаже, че повечето искат връщането на минусите, бих пуснал тази опция макар и с голяма неохота, тъй като съм твърдо против.
1

Споделете тази тема чрез:


  • (8 Страници) +
  • « Първа
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители