Байерн България: Препоръки за форума - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (8 Страници) +
  • « Първа
  • 6
  • 7
  • 8
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Препоръки за форума

#106
Потребителят е неактивен   Andoniooo 

  • -
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Модератори
  • Мнения: 5875
  • Регистриран: 12-November 11
  • любим играч:Кан, Нойер, Рибери, Шол, Хумелс, Мартинес
Порових се в архива, но не успях да я открия. Вотът тогава беше: против връщането на минусите. Ясно ми е, че с тая опция ще се създаде още излишно напрежение, но явно съм подтикнат към тази мисъл от мненията към днешна дата(след време може да мисля, че е било грешка това). Форумът върви надолу, все по-малко хора пишат, а тези, които пишат го удрят на чат помежду си(в правилата имаше точки точно в тая насока, прекаления спам и писането на много мнения за кратък период от време не се толерира).
Ако се направи анкета, сигурно ще има 10-15 гласували, та едва ли ще е много обектива. Извадката хич няма да е представителна.
0

#107
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6057
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн

Преглед на мнениеAndoniooo, на 16 June 2017 - 02:01, каза:

Форумът върви надолу, все по-малко хора пишат, а тези, които пишат го удрят на чат помежду си(в правилата имаше точки точно в тая насока, прекаления спам и писането на много мнения за кратък период от време не се толерира).


Нормално е все по-малко хора да пишат, ти самият знаеш защо. Това не трябва да ни отчайва обаче, тъй като според мен и сега има поне едно 20-25 души, които редовно (всеки ден или няколко пъти в седмицата) влизат тук, а това си е нелоша бройка. Връщането на минусите обаче няма да повиши активността във форума.

Що се отнася до чата/спама и правилата, на мен лично това не ми пречи и избирам да пренебрегна това правило, точно за да има повече активност.

Преглед на мнениеAndoniooo, на 16 June 2017 - 02:01, каза:

Ако се направи анкета, сигурно ще има 10-15 гласували, та едва ли ще е много обектива. Извадката хич няма да е представителна.


От гледна точка на статистиката е така, но от друга страна мнението на активно ползващите форума (колкото и малко да са те) е с по-голяма тежест, тъй като промените ще се отразят най-много на тях.
0

#108
Потребителят е неактивен   moonweaver 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1805
  • Регистриран: 28-February 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Томас Мюлер
Момчета (и момичета), има ли някакъв шанс да се позволи при цъкане на плюс/минус да има определено време (минута примерно), в което да можеш да смениш плюса с минус и обратно? Напоследък започвам редовно да не уцелвам (:tooth:), струва ми се, че и други чат-пат правят така и би било хубаво ако може да се направи нещо от една страна, за да се избегнат грешните цъквания, а от друга да се намали спама на мнения от сорта на "исках да ти дам плюс, вместо минус"...
0

#109
Потребителят е неактивен   niki87 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2998
  • Регистриран: 11-October 10
Според мен тоя минус е абсолютно излишен и е добре да се премахне.
0

#110
Потребителят е неактивен   Боби 

  • Роланд Дисчейн
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3225
  • Регистриран: 22-November 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Кингсли Коман
Влизайте трезви бе хора http://bayern-bulgaria.net/forum//public/style_emoticons/default/laughing.gif
5

#111
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6057
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн

Преглед на мнениеmoonweaver, на 13 March 2018 - 11:50, каза:

Момчета (и момичета), има ли някакъв шанс да се позволи при цъкане на плюс/минус да има определено време (минута примерно), в което да можеш да смениш плюса с минус и обратно? Напоследък започвам редовно да не уцелвам (:tooth:), струва ми се, че и други чат-пат правят така и би било хубаво ако може да се направи нещо от една страна, за да се избегнат грешните цъквания, а от друга да се намали спама на мнения от сорта на "исках да ти дам плюс, вместо минус"...


Няма такава опция, за съжаление. Аз затова казах, като пусках пак минуса, да внимавате, като цъкате. :fun: Просто си премервай по-добре движенията и така. :)
0

#112
Потребителят е неактивен   Götze19 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2739
  • Регистриран: 30-October 13
  • живущ вЛуковит
  • любим играч:Mario Götze
Не влизайте пияни тук и всичко ще е ОК :laughing:
1

#113
Потребителят е неактивен   carrot 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4684
  • Регистриран: 07-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Мануел Нойер
Когато има пийнали във форума е най-големия купон. Питай старите кучета :)
4

#114
Потребителят е неактивен   bizi 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 586
  • Регистриран: 14-July 13
Камба, едно време даже и от айрян се напивахме и ставаше мазало.
0

Споделете тази тема чрез:


  • (8 Страници) +
  • « Първа
  • 6
  • 7
  • 8
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители