Байерн България: Как се запалихте по отбора? - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Как се запалихте по отбора?

#31
Потребителят е неактивен   stamov79 

  • Новак
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 15
  • Регистриран: 30-July 12
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Томас Мюлер
По ирония, както и други преди мен съм фен на баварците след загубения финал през 1999г., което явно е доказателство че за истинския фен загубите на любимия отбор е причина да го обича още повече...А иначе покрай баща ми съм фен на маншафта откакто се помня...от мач между Германия и Холандия, когато Руди Фьолер наплю Рууд Гулит по косата и двамата получиха червени картони... :spiteful: :spiteful: :spiteful:
3

#32
Потребителят е неактивен   bayernsamokov 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 886
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Робери
Бяхме на зелено училище и цялото даскало гледахме мача, Манафите ни биха и всички станаха от манафите...аз заради незаслужената загуба на БАЙЕРН реших да стана горд баварски фен ! :bayernshal:
3

#33
Потребителят е неактивен   steliyan 

  • Новак
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 71
  • Регистриран: 14-August 12
Явно феновете на Байерн са правдиви, но и може би и леко мазохистични. :D

Аз станах фен на Германия '96, след обрата на Оливър Бирхов срещу чехите. След 3 години гледах злощастния финал и реших, че Байерн Мюнхен е отборът, въпреки нелепите голове на манафите.
1

#34
Потребителят е неактивен   Ogata 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1849
  • Регистриран: 11-October 10
  • живущ вБългария
1999-но не от Ноу Камп,а от есента.Мача с Юнайтед го гледах повече като неутрален,незапален,след това исках да видя какво би направил един отбор след подобна загуба.Сезон 1999/2000 беше ключовия за това да стана фен,играта на отбора,характера и мачовете срещу Реал в самото начало на 2000,когато ги размазахме на Бернабеу с 4-2 и после с 4-1 в Мюнхен.На 1/2 излязохме като фаворити и по много каръшки начин ни елиминираха,което още повече ме запали по Байерн(може би мазохистични наклонности).Последва лятото и Евро 2000,където "истинските" германци между другото бяха пълен провал и неможеха да вържат 4 поредни паса,а франсесата спечелиха срещу катеначото на италианците.Байерн беше единственото нещо останало на Германия,всичко друго беше в тинята.
За следващия сезон вече е излишно да говоря... :spiteful:
0

#35
Потребителят е неактивен   Bavareza 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2397
  • Регистриран: 29-October 10
  • любим играч:Oiiver Kahn
2000 маншафта беше в процес на смяна на поколенията, всички изпитват трудности в такава ситуация... Съвсем скоро
0

#36
Потребителят е неактивен   Panzer Bavarian 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 284
  • Регистриран: 17-October 10
Годината бе 1982-ра....Неосъзнато пишлеме, което незнайно защо започна да симпатизира на Маншафта....На следващото Световно в Мексико през 86-та всичко беше ясно, а онзи финал....Още си спомням онова незабравимо лято, терасата на къщата в Айтос, огромните шопски салати, камрите с пържени картофи и шараните -плакия:)

Мнението беше редактирано от Panzer Bavarian: 15 April 2013 - 01:00

5

#37
Потребителят е неактивен   simeonwolf 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 321
  • Регистриран: 27-April 13
  • живущ вСофия
  • любим играч:Manuel Neuer
Фен съм от както гледах първия мач на Байерн още през злополучната 1999г. Много ми хареса стила, че никога не се предават и до последно могат да обърнат всеки мач. Разбира се това са част от нещата, но каквото и да кажа ще е малко това е отбор с традиции в Европа и аз съм горд, че мога да съм част от феновете на баварския колос :thumbsup:
4

#38
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13
След като мама ми купи фълшиво екипче :bayernfan:

Мнението беше редактирано от Georgi: 31 May 2016 - 16:15

1

#39
Потребителят е неактивен   bizi 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 589
  • Регистриран: 14-July 13

Преглед на мнениеstamov79, на 11 April 2013 - 16:00, каза:

... Руди Фьолер наплю Рууд Гулит

Не е така... от тогава мразя Франк Рийкард
http://footballpastor.com/wp-content/uploads/2013/06/Rijkaard-V%C3%B6ller-spit-football-pastor.jpg



Преглед на мнениеPanzer Bavarian, на 15 April 2013 - 00:54, каза:

Годината бе 1982-ра....



0

#40
Потребителят е неактивен   Bringbaum 

  • Новорегистриран
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистриран: 18-October 10
Мaртенскa вечер, 1990-тa. Неорентирaн тринaдесет годишен пишлигaр, зяпa "Юност-a" в детскaтa си стaя, без дa подозирa, кaкво му се пече нa зaдникa. Тече последнaтa минутa нa осминa-финaлa, между Бaйерн и ПСВ. Отсъден е нaкaзaтелен удaр в ползa нa Бaйерн. Зaд топкaтa е Aугентaлер...бележи и крaй! С този гол, кaпитaнът ме превърнa един от вaс.
1

#41
Потребителят е неактивен   ivo 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1047
  • Регистриран: 23-August 13
От 1982г, мачовете на Байерн срещу ЦСКА(София) ме направиха привърженик на баварците... и така до днес.
0

#42
Потребителят е неактивен   Giovane Elber №9 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 992
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вБургас
  • любим играч:Giovane Elber №9
Аз кво дави кажа,вкъщи само за Бавариа и Мюнхен се говореше,само Льовенбрау бира се пиеше през лятото.Тениски ОКТОБЕРФЕСТ само носех като малък,бяха уникални.
Бабами и Дядоми работиха в Театъра в Мюнхен,вуйчовците ми и роднините ми се всичките БАВАРЦ
2

#43
Потребителят е неактивен   Niki Ventura 

  • Новак
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 11
  • Регистриран: 26-July 13
  • живущ вКазанлък
Първо , Браво за готината тема ! Много интересни разказани истории на Баварците от форума ,с които успяхте да ме върнете доста години назад ,чак до 1981 ,когато станах фен на Байерн М.,но преди финала за КЕШ с Астън Вила , след който доста ме заболя ,а бях в 5-ти клас !Тогава имахме Страхотен отбор ,който заслужаваше КЕШ ,но уви ... не успяха ! Тогава заради Байерн се абонирах за руското вестниче Футбол-Хокей ,където имаше повече информация за Бундеслигата ,и където само Руснаците пишеха Бавария,като име на отбора,което си е така . Как мина само времето ... ! Разбира се станах фен основно заради любимците ми ,а и на други може би - К.Х. Румениге и Паул Брайтнер . Невероятни играчи ,с невероятни характери ! Много добре е за Байерн ,че същите работят в клуба,за който дадоха много и като играчи . Трябваше да преживея 3 загубени финала до купата от 2001 г. в Милано ,че после и още 2, но такъв е живота ! Важното е ,че сме Баварци ,макар и не по рождение ,а по душа ,което за мен е не по-малко важно ! Хайде всичко най, най и само успехи с Байерн и през новия сезон ! ! !
2

#44
Потребителят е неактивен   Monk 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 349
  • Регистриран: 06-March 13
  • живущ вСофия
  • любим играч:М. Шол
При мен всичко започна с Маншафта. Като дете на немски филолози, израснах с Германия и истории за нея, та съм роден със слабост към немците. Ключов момент беше Световното 86-та година и по – точно изравняването на Германия срещу Аржентина на финала. Това остана в съвсем невръстната ми детска главица като невиждан подвиг по простата причина, че всички говориха за Марадона и за мен Аржентина се беше превърнала в някакво митично непобедимо чудовище. Та там ме впечатлиха немците. Тогава някъде баща ми ми разказа за преиграния финал срещу Атлетико през 74 г.

Мнението беше редактирано от Monk: 03 October 2013 - 17:07

2

#45
Потребителят е неактивен   Mia san Bayern! 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 473
  • Регистриран: 07-April 13
  • любим играч:Томас Мюлер
Аз се запалих през 99-та някъде, но малко преди финала.
3

Споделете тази тема чрез:


  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители