Байерн България: Любими филми - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (34 Страници) +
  • « Първа
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Любими филми Любими филми и препоръки към аудиторията

#361
Потребителят е неактивен   stavrev 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3502
  • Регистриран: 11-October 10
Е,те Оскарите се дават всяка година,за да изберат най-добрите от най-добрите...и Рибери преди 4-5 сезона не направи най-добрия си сезон,но този беше в топ 3 на Света и заслужаваше да спечели Златната Топка!Напълно съм съгласен с TakingLives...12 години беше среден филм,който ако не беше избран пак щеще да има кавги и разправии за расизма и тем подобни.Защо Капитан Филипс нищо не спечели,а Гравити е със 7 оскара :surprise: Къде беше Ръш???Невероятен филм,изигран по един невероятен начин! А, The Lone Survivor? ...филм по действителен случай/като повечето номинирани/,който завършва по възможно най-тъжния начин. А и,Небраска и Her не ги бях чувал докато не видях номинациите.
0

#362
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
Да, точно това пропускате - няма как да има 2-ма победителя! Тоя не взел, ония не взел... А знаете ли кой взима на тяхно място? Ето, за мен най-добрият филм за годината беше Вълкът, НО всички знаем какви филми печелят - действителен случай, драма и най-важното е да имат ПОСЛАН
0

#363
Потребителят е неактивен   stavrev 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3502
  • Регистриран: 11-October 10

0

#364
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
Първо - именно заради жертвата, освен блестящата игра, ОСКАР-а отиде при Маконъхи!
Второ - да сравняваш отвличането (проблем на няколко региона в света) със СП
0

#365
Потребителят е неактивен   TakingLives 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2812
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вСофия/Пазарджик
  • любим играч:Томас Мюлер

Преглед на мнениеthe Amazing Ralph, на 04 March 2014 - 06:42, каза:

Не е лош актьор, обаче има и някои потресаващо бозави роли - Титаник, Ромео и Жулиета...



0

#366
Потребителят е неактивен   TOKATA 

  • Черна нинджа
  • Група: Администратори
  • Мнения: 4442
  • Регистриран: 09-July 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Нойер, Мюлер
Представяте ли си един ден да направят филм за живота на Лео и как никога не е успял да вземе Оскар. и актьора, който играе Лео да вземе Оскар за ролята си... :D
1

#367
Потребителят е неактивен   stavrev 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3502
  • Регистриран: 11-October 10
Нещо не се разбрахме като хората...Далас и 12 години са средни филми,които разказват истински и много важни теми.Като казах "бозави" нямах предвид тези филми!Но като изпълнение не бяха по-добри от Вълка или Ръш за мен.Бяха просто средни.Не знам по какви критерии оценяват филмите и не ме интересува.Гадно е,че хора като Деп,Дикаприо,Роберт Дауни Дж,Харисън Форд и Уил Смит не получават достатъчното признание само защото филмите им не разказват поучителни и житейски уроци.
А,тука освен,че лекарствата/които кой знае с какво са тъпкани/ са безбожно скъпи,в заведенията ти продават инфаркти на килограм..я някой двоен чийзбургер,я някой дабъл биг мак...и като ги комбинираш тия два фактора става нещо потресаващо.
0

#368
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3242
  • Регистриран: 03-November 12
[quote name='TakingLives' timestamp='1393952524' post='88870']

0

#369
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
Ставрев, какво е за ТЕБ и за МЕН е без значение в случая. Казах ти, че за МЕН Бойни старчета е много по-интересен от всички номинирани, без Вълкът. Но не решавам аз, а жури, което е наясно с киноиндустрията много повече, отколкото аз и ти!

0

#370
Потребителят е неактивен   stavrev 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3502
  • Регистриран: 11-October 10
За мен и за теб са мнения...коментирах,защото не съм съгласен с решението на журито...не че има някаква файда,ама нали зат'ва е форума...да си пишем различните гледни точки.За мен като перформънс Вълка беше най-добър и Дикаприо заслужаваше Оскър,а Далас и 12 години бяха просто средни филми.Точка.Разбрах,че имаш различно мнение и няма файда да ме убеждаваш че ти си прав....няма да промени нищо.
0

#371
Потребителят е неактивен   Datty 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3267
  • Регистриран: 12-October 10
Машинистът е много добър филм. Мисля, че всички са го чували заради прочутия вид на Крисчън Бейл, но в действителност почти никой не го е гледал, а той е стойностна продукция, не само заради него.


0

#372
Потребителят е неактивен   Mario_Basler 

  • Специалист - Разбирач
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4499
  • Регистриран: 09-October 10
  • живущ вБългария
  • любим играч:Mia San Mia
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/1507556_10202644025174788_1683158910_n.jpg
1

#373
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10

Преглед на мнениеstavrev, на 05 March 2014 - 15:21, каза:

За мен и за теб са мнения...коментирах,защото не съм съгласен с решението на журито...не че има някаква файда,ама нали зат'ва е форума...да си пишем различните гледни точки.За мен като перформънс Вълка беше най-добър и Дикаприо заслужаваше Оскър,а Далас и 12 години бяха просто средни филми.Точка.Разбрах,че имаш различно мнение и няма файда да ме убеждаваш че ти си прав....няма да промени нищо.

Ставрев, за мен и за теб, за Марти, за Бай Мангау и т.н. Ти бил ли си на снимачна площадка поне ден? Ние просто можем да даваме мнения! Снощи един приятел - гледай как ПРЕЕБАХА ДиКаприо... Питам го - ти гледал ли си другият филм, гледал ли си Маконъхи как игра? Не!

0

#374
Потребителят е неактивен   niki87 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3011
  • Регистриран: 11-October 10
Тоя филм не знам как съм го пропуснал досега ... направо си посипвам главата с пепел.
http://zamunda.net/d...id=151043&hit=1
0

#375
Потребителят е неактивен   Dependent 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1770
  • Регистриран: 12-October 10
Абе само на мен ли тоя Вълк от Уолстрийт ми се вижда нищо особено? Малко курви, малко бело, измами и хоп вече шедьовър? Нищо кой знае какво като замисъл. Ди Каприо има къде по-стойностни роли, щеше да е подигравка да му дадат Оскар точно за това. Макхонъки за мен е заслужен победител, както и Кейт Бланшет при жените. Тая мацка я изигра тая роля в Син жасмин сякаш и е последната и от нея и зависи живота деба. А за тоя Уди Алън нямам думи, болен мозък и гений.
3

Споделете тази тема чрез:


  • (34 Страници) +
  • « Първа
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

5 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 5 гости и 0 анонимни потребители