Байерн България: Автомобилна тема - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Автомобилна тема

#31
Потребителят е неактивен   TakingLives 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2812
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вСофия/Пазарджик
  • любим играч:Томас Мюлер
Бах тоя стикер - 6 евра за една обикновена лепенка...

Мнението беше редактирано от TakingLives: 25 January 2014 - 18:27

0

#32
Потребителят е неактивен   Götze19 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2739
  • Регистриран: 30-October 13
  • живущ вЛуковит
  • любим играч:Mario Götze
Според мен не са много, а и е яко така че си заслужава, пък и не е лепенка а си е цялата табелка, но всичко е въпрос на вкус :)
0

#33
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13
Баща ми купи червен Jeep 2015 за чрд :bayernshal:
2

#34
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13
Може ли някой да си даде мнението за покупка на нов автомобил Дачия Лада или Шкода говоря за евтините модели до 15000лв с включено ДДС , в момента имат изгодни оферти за лизинг и финансиране?
0

#35
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6053
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
Повече подробности дай. На кои модели си се спрял, какъв двигател, за какво ще я ползваш колата и т.н.
Или ти питаш главно за финансовия аспект, тоест дали е изгодно да я вземеш на лизинг?
0

#36
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13
Трябва ми проста кола която да ме закара от точка А до точка Б градско каране , мисля ,че 1.6 е добър двигател за Лада, най-вече ме интересува дали тази кола има при странични обстоятелства продаване след като изтече гаранцията или евентуалния следващ собственик ще е моргата, защото в мобилето липсват втора ръка.
0

#37
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6053
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
E, нормално е да липсват в мобилето втора ръка, след като говориш за последни модели - още са нови и хората не са им навъртяли толкова километри. От трите марки, които си изброил, Шкодата е най-квалитетна. Тя затова в момента е и хитът на пазара - щото на практика си вземаш Фолксваген, но по-евтин (в този ред на мисли може да вземеш предвид и СЕАТ-а - той е даже още по-евтин от Шкодата).

Що се отнася до евентуална продажба след време - отново Шкодата би ти донесла повече шансове за продажба поради причината, която изтъкнах във второто изречение. Но тук си зависи и най-вече от теб - как ще поддържаш колата и в какво състояние ще я пуснеш да се продава, за колко пари и т.н.

Та, моята препоръка е Шкода.
4

#38
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13
Като започнахме за автомобили , какво мислите за отваряне на бизнесче автомивка в малко градче под 10000 население, гледам в гугъла ,че имало в Луковит :whistle:
0

#39
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6053
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
Ти от Луковит ли си?
0

#40
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3235
  • Регистриран: 03-November 12
В малките градчета с под 10,000 население, където предполагам хората масово живеят в къщи, дали не си мият колите в дворовете или на тротоарите пред къщи?
0

#41
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13

Преглед на мнениеthe Amazing Ralph, на 14 March 2018 - 20:00, каза:

В малките градчета с под 10,000 население, където предполагам хората масово живеят в къщи, дали не си мият колите в дворовете или на тротоарите пред къщи?


Точно поради тази причина един приятел ме съветва да отворя автомивка в малък град, хората нямали автомивка и си мият до ден днешен колите с маркучи, също така в малкия град закупуването на земя е доста по евтино от по-големите градове , иначе аз не съм от Луковит просто там има автомивка а не е голям град и го дадох за пример.
0

#42
Потребителят е неактивен   Götze19 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2739
  • Регистриран: 30-October 13
  • живущ вЛуковит
  • любим играч:Mario Götze
Имало в Луковит автомивка :laughing: :laughing: :laughing: Приятел тук има 6-7 автомивки не една и когато е хубаво времето всичките са не пълни, а препълнени с коли, ти си прави сметка
1

#43
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13
Това не ме изненадва , Луковит е на републикански път пътуват хора от София до Русе , Варна , не всички малки градчета имат тази превилегия.
0

#44
Потребителят е неактивен   Götze19 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2739
  • Регистриран: 30-October 13
  • живущ вЛуковит
  • любим играч:Mario Götze
Така е, но в последно време се напълни с коли струващи една месечна заплата, общо взето всеки е с кола, виждаме и трафика как с всяка изминала година се увеличава навсякъде, така че това е добра идея. Да ти кажа честно това и аз съм го мислил, но както писах по нагоре тук има доста такива и ще е трудно да се пробие
0

#45
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13
Как няма да има коли за 1000 лева като автокрадците са като механиците на формула едно , за 30 секунди ти свалят що може да се свали от външните аксесоари дето се вика докато си пиеш кафето луксозната кола ще я мислиш постояно , а вземеш ли на лизинг като трябва да я връщаш ти правят проблем за всяка драскотинка дето се вика ни така ни така.

Мнението беше редактирано от Georgi: 22 March 2018 - 15:11

0

Споделете тази тема чрез:


  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители