Байерн България: Най-великите мачове на Байерн, които сте гледали - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Най-великите мачове на Байерн, които сте гледали Кои са най-паметните мачове на Байерн, според вас?

#1
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3463
  • Регистриран: 30-October 15
Ето го моят списък(топ 10) на мачове, които съм гледал директно:

1. Байерн - Борусия Дортмунд(Лондон, 25.05.2013г.) - Никога няма да забравя този мач, защото тогава за пръв(засега и единствен) път видях любимият си отбор да триумфира в Шампионската лига. Беше наистина специален момент по още няколко причини - предния сезон загубихме финала на собственият си стадион именно от лондонски клуб; победихме Борусия, които само година по-рано ни бяха разбили с 5-2; Робен вкара в последните минути и се отново се доказа пред феновете;

2. Байерн - Челси(Прага, 30.08.2013г.) - Отмъстихме си на отбора, който ни нарани най-много през 2012-та. Челси е един от най-антипатичните ми отбори(в топ три заедно с Юнайтед и Реал Мадрид) и буквално изревах от кеф, когато Хави Мартинез изравни в последната атака. Плюс това Суперкупата беше единственият значим клубен трофей, който никога не бяхме печелили в цялата си история.

3. Байерн - Ювентус(Мюнхен, 16.03.2016г.) - Битката в Торино също беше уникална, но мача в Мюнхен остава за историята. До 70-та минута Ювентус ни надиграваха, но някак си успяхме да изравним и да ги обърнем. Тогава затворихме устите на много торински критици. :) Освен всичко друго, това си ни беше и 10-та поредна домакинска победа в ШЛ. Атмосферата на стадиона беше нещо невероятно...

4. Байерн - Барселона(Мюнхен, 23.04.2013г.) - Не просто ги победихме, ние ги унищожихме. Не съм очаквал, че е възможно някой да надиграе по такъв начин онази Барселона с Меси, Шави и Иниеста на върха на силите си. Същата година те станаха шампиони на Испания с рекордните 100 точки, а Меси получи трета поредна златна обувка. Разбихме един от най-силните завършени отбори в историята, както в Мюнхен, така и на реванша. Няма да забравя как Лео падна на терена след финт на Рибери. :)

5. Байерн - Ювентус(Торино, 8.12.2009г.), - Според мен, след този мач започна цялата приказка за Байерн. Ако не ги бяхме победили, нямаше да излезем от групата и впоследствие да стигнем до финал.

6. Байерн - Арсенал(Мюнхен, 15.03.2017г.) - Този мач го слагам на шесто място, заради футбола, който показахме след почивката. Истината е, че както ги бихме с 5-1, така можеше да ги отнесем със 7-8 гола. Да, Арсенал не са сред най-силните клубове в момента, но продължават да са в десетката при най-богатите.

7. Байерн - Порто(Мюнхен, 21.04.2015.г.) - Към днешна дата смятам, че това е най-силният мач, който изиграхме под ръководството на Гуардиола. С една камара контузени футболисти, без главен медик(след напускането на Мюлер-Волфарт), успяхме да изиграем просто някакъв извънземен мач. Още след загубата в Португалия ми беше ясно, че няма да вземем Ушатата, но поне играхме до последно като пичове и показахме характер. :)

8. Байерн - Реал Мадрид(Мюнхен, 8.03.2007г.) - Мачът беше много добър, но това, с което ще се запомни, е голът на Макай в 11-та секунда.

9. Байерн - Манчестър Юнайтед(Манчестър, 7.04.2010г.) - От нищото се върнахме в мача и ги елиминирахме. Волето на Робен е безсмъртно! :)

10. Байерн - Хетафе(Хетафе, 10.04.2008г.) - В периода между 2002 и 2010 нямахме толкова паметни срещи в Европа, но ако има една, за която се сещам веднага, това е точно тази. Още ме е яд, че отпаднахме от Зенит после, но минало-заминало. :)

Мнението беше редактирано от La Bestia Negra: 24 January 2019 - 18:56

4

#2
Потребителят е неактивен   TheNet 

  • Новак
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 39
  • Регистриран: 30-November 17
Немският финал на Шампионска лига през 2012 - та г. И двата мача с Барселона на полуфиналите.
0

#3
Потребителят е неактивен   Götze19 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2739
  • Регистриран: 30-October 13
  • живущ вЛуковит
  • любим играч:Mario Götze
Немския финал беше през 2013 дечко
1

#4
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)
Важното е, че се е отчел за деня.
Аз пък съм на мнение, че спечеленият ни финал от 1999, с двата гола, които вкарахме на Юнайтед в добавеното време, е най-великият в историята ни! Ефенберг 91' Янкер 93' never forget!!!11!1 :bayernfan:
2

#5
Потребителят е неактивен   MihailT 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 533
  • Регистриран: 30-April 14

Преглед на мнениеSuper_Super_Bayern, на 17 January 2018 - 10:52, каза:

Важното е, че се е отчел за деня.
Аз пък съм на мнение, че спечеленият ни финал от 1999, с двата гола, които вкарахме на Юнайтед в добавеното време, е най-великият в историята ни! Ефенберг 91' Янкер 93' never forget!!!11!1 :bayernfan:


:laughing: Изравняването в последната минута с единствения ни точен удар в мача насред Стамфорд Бридж и победата на дузпите след това също беше веднъж!
1

Споделете тази тема чрез:


Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители