Байерн България: 34. Хофенхайм - Байерн (4:2) - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

34. Хофенхайм - Байерн (4:2) 18.05.2024 (събота), 16:30 часа

#1
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6087
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
https://i.imgur.com/FxE7HfN.png




https://i.imgur.com/E0ZOlXL.png VS. http://i.imgur.com/hO6ufg8.jpg




Дата: 18. май 2024 г.
Начален час: 16:30 ч. българско време
Стадион: "Райн-Некар арена", Зинсхайм
Капацитет: 30,150






https://i.imgur.com/Bedg3Jz.jpg

0

#2
Потребителят е неактивен   Баварист 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 230
  • Регистриран: 18-December 15
  • любим играч:Кале Румениге
Хеттрик на Мануела нещастницата при поредният срам. Нойер виновен за всички голове в мрежата му. Тази карикатура няма свестен мач за Байерн в желивота си, позор след позор. Ако Голият глезен го сложи титуляр отпадаме в групата.
Най- слабият вратар в историята на Байерн- Мануела Нойер...
-3

#3
Потребителят е неактивен   Боби 

  • Роланд Дисчейн
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3254
  • Регистриран: 22-November 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Кингсли Коман
Всичко завършва подобаващо.
0

#4
Потребителят е неактивен   dimigram 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 801
  • Регистриран: 13-October 10
Срам, Срам ... какво направи Тухел със същия този отбор който единадесет години мачкаше наред ?
веднага да го гонят с шутове, мамицата му некадърник ! Не знам кой ще ни вдигне да заприличаме на отбор ? Страхлива игра постояно връщане назад никаква идея за атака ?!?
Нямам думи , срам ме от Байерн !
4

#5
Потребителят е неактивен   bizi 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 595
  • Регистриран: 14-July 13
Очаквано пропускаме мача на откриването на следващия сезон за Суперкупата на Германия. Всички играха без желание, а Горецка, ако си проследи последните ПОНЕ пет мача, ще разбере защо не е повикан в националния.

А на Световното, колкото по-малко играчи на Байерн участват в мачовете на Германия, толкова повече шансове ще има отбора да стигне по-напред в първенството. За съжаление, това е горчивата реалност за мен.

Иначе желая успехи на Леверкузен и Борусия на финалите в Лига Европа и Шампионската лига.
3

#6
Потребителят е неактивен   Svetozar 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 153
  • Регистриран: 15-October 10
  • живущ вSofia
  • любим играч:Оливер Кан

Преглед на мнениеБаварист, на 18 May 2024 - 18:22, каза:

Хеттрик на Мануела нещастницата при поредният срам. Нойер виновен за всички голове в мрежата му. Тази карикатура няма свестен мач за Байерн в желивота си, позор след позор. Ако Голият глезен го сложи титуляр отпадаме в групата.
Най- слабият вратар в историята на Байерн- Мануела Нойер...

Нойер може да носи вина за част от головете, но няма как да е виновен, че второто полувреме се играе на една врата и това е вратата на Байерн. Срещу Хофенхайм?! И това се повтаря цял сезон отбора да пази 1 гол преднина или равен резултат срещу средняците в бундеслигата и да не може да мине центъра. Другия сезон треньора на Б отбора да ни води все ще е по-добре от Тухел. Дано никога повече не стъпи в Мюнхен този.
3

#7
Потребителят е неактивен   djsmiley 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1258
  • Регистриран: 13-October 10
  • любим играч:Oliver Kahn, Franck Ribery
Не гледах мача, но за пореден път правим противников играч или вратар герой и звезда!
0

#8
Потребителят е неактивен   Боби 

  • Роланд Дисчейн
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3254
  • Регистриран: 22-November 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Кингсли Коман
Добрата новина е, че мъката с Тухелбан свърши!!!


Лошата е, че (вероятно) започва мъката на Де Зерби!


EDIT : Еберл отрече за италианеца. Томас Мюлер играещ треньор и тва е...

Мнението беше редактирано от Боби: 18 May 2024 - 20:46

0

#9
Потребителят е неактивен   KIKOBAYERN 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 118
  • Регистриран: 31-August 12
  • живущ вКанада
  • любим играч:Ефенберг, Матеус
Подобаващ завършек на най-слабата и некадърна година за последното десетилетие.
Нормално беше в някакъв момент да прекъсне доминацията, но по такъв начин е доста кофти, дори обидно.
Не знам дали се дължи основно на треньора, но особено от януари насам, отборът играеше в много мачове адски бездушно.
До есента работата беше горе-долу добре, но после рязко дадоха назад, буквално дръпнаха ръчната.
Загубиха се елементарни мачове и то срещу слаби отбори, например срещу Вердер в Мюнхен, като мисля, че точно там се пречупиха.
Не знам подценяване ли е, изхабяване ли, нежелание или протест, може би комбинация от всичко, но се получи тотален спад и никой не успя да го спре!

Защитата е трагична, пълен хаос и нестабилност, а специално в случая на Упамекано и тотална накадърност. Задължително е да го разкарат, няма място при нас.
Оказва се, че измежду първите 5 отбора в класирането имаме най-много допуснати голове и най-много загуби... 8 загуби само в Бундеслигата!
Стана ми интересно и реших леко да поровя из статистиките назад. Намерих един сайт с резултати от 2006 досега.
Точно тогава (2006) сме имали 10 загуби, а това сега е второ най-лошо представяне!
45 допуснати гола е анти-рекорд от 2006 досега. Не знам кога последно са ни вкарвали толкова или повече, но за сравнение през 2015/2016 сме допуснали само 17 гола!

Крилата също са проблем - не са като преди, а слаби, непостоянни, чести контуизии, без мотивация дори на моменти.
Гнабри и особено Сане са си за продаване вече.
Коман играе с желание, но лошо му тръгна пак с тези контузии.
Има нужда от нова и свежа кръв там.

Вратарят, особено в последните мачове издиша доста, а и с тази глупост със ските още ми е черен...
Според мен е редно да се мисли за смяна от следващата година.

Халфовете - зле.
Горецка изобщо го няма, за съжаление.
Кимих се губи и той, дори пречи на моменти с връщане и забавяне на топката. Няколко гола са по негова вина с глупави грешки и отнемане на топката пред нашето поле.
Лаймер ме изненадва - поне показва желание, бяга, бори се, пресира, но не е много креативен.
Мусиала - преди зимата беше в страхотна форма, от януари е на приливи и отливи.
Павлович е добре момчето, но е още много млад. Има бъдеще обаче!

Отборът няма лидер, който да увлича, да натиска, да дава кураж и мотивира другите.
Не пресираме, не мачкаме, както преди.
Контраатаки много рядко се опитват, още по-малко се получават добре.
Топката постоянно се мачка, връща се ненужно назад, бавно изнасяне, къси пасове.
Отборът в по-голямата част на пролетния сезон си беше мъка за гледане.

Ръководството има много вина и грехове.
Тия чести и на моменти ненужни смени на треньори по никое време са част от проблема и са несериозни за отбор с претенции и традиции.
Трансферите, с изключение на Кейн - също доста постно.
Зимата довлякоха няколко пълни накадърници, без грам полза за отбора. Пари хвърлени на вятъра...

Явно сме в период на свободно падане и ще има много работа за вършене, за да не се допусне тотален разпад.

Ставащото е хубаво за другите отбори в Германия, да вземат и те малко въздух и да им дойде желание за развитие.
1

#10
Потребителят е неактивен   limon 

  • Новак
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 27
  • Регистриран: 05-April 23
Дълъг ферман колега :) и много точен. И в оценката ти за Лаймер се крие отговора на проблемите, бори се да, влага желание да, но... .Хайде да не борим противниците, а да ги надиграваме. В голяма степен играчите ни са дървета, нямат импровицацията и техника да се надиграват един на един. Защитата дърво до дърво, това не като едно време само на балтии да я караш.Трабва да може и да изнасяш топка, да я задържаш, ма как да я задържиш като можеш само да я изчистиш на сляпо. В центъра същата работа, не харесаха Забицер, който си е дръвце и го замениха с друго, но първия поне почна и някой гол да вкарва.Абе дълго може да се пише, но това нищо не променя. Да се надяваме на светло бъдеще :)
0

Споделете тази тема чрез:


Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители