Байерн България: Отборът - обща дискусия - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (166 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Отборът - обща дискусия

#61
Потребителят е неактивен   Mario_Basler 

  • Специалист - Разбирач
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4499
  • Регистриран: 09-October 10
  • живущ вБългария
  • любим играч:Mia San Mia
Млад и надъхан..........снощи гледах как един такъв обръща мача от 0:1 и никаква игра........второто ги смляха от бой,изпуснаха поне 10 гола.А Гуарин от едновремешен вундер на ФМ-а май най-накрая показва своя талант.ВЕче 4-5 мача проед вкарва,а това за ДМЦ си е много добро постижение!
0

#62
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5863
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
Ето и нещо,което за мен е крайно обезпокояващо за Байерн.
Днес ще бъде официално съобщено,че новият треньор на Леверкузен ще бъде Дут,а Хайнкес се връща в Мюнхен.
http://www.bild.de/B...-zu-bayern.html
Дано това не е вярно,нашите тумбаци правят грешка след грешка и не се знае кога ще спрат да разсипват отбора.Пълни нехранимайковци!
2

#63
Потребителят е неактивен   Giovane Elber №9 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 992
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вБургас
  • любим играч:Giovane Elber №9
КАто чета за Хайнкес,ми става смешно,един път го моли идва,гониго пак го моли пак идва,гони го сега нема на кой,айде пак на ХАйнкес се навъртяха.
0

#64
Потребителят е неактивен   Goshenko 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1646
  • Регистриран: 13-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:ОТБОРЪТ!!!
Всъщност има грешка, Хайнкес напусна през 1991 есента и на негово място сложиха ...Сьорен Лерби за не повече от 2 месеца май...
0

#65
Потребителят е неактивен   Datty 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3267
  • Регистриран: 12-October 10
http://sports.espn.g...tory?id=6354899

На шесто място сме по даване на заплати сред футболните отбори.
0

#66
Потребителят е неактивен   Goshenko 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1646
  • Регистриран: 13-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:ОТБОРЪТ!!!

0

#67
Guest_moonweaver_*

  • Група: Гост
Много е съмнително това да сме на едно ниво със Сити, там всеки взима ненормални пари.
0

#68
Потребителят е неактивен   Боби 

  • Роланд Дисчейн
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3242
  • Регистриран: 22-November 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Кингсли Коман
след Реал
0

#69
Потребителят е неактивен   carrot 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4684
  • Регистриран: 07-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Мануел Нойер
За другия сезон сме приготвили:
Гомез - голмайстор на първа Бундеслига
Петерсен - голмайстор на втора Бундеслига
Мюлер - голмайстор на световното първенство

А, как е? http://bayern-bulgaria.net/forum/public/style_emoticons/default/spiteful.gif
5

#70
Потребителят е неактивен   mmmnee 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1337
  • Регистриран: 17-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Ribery,Quaresma,Bastian S,J.Boateng,Musiala
Хич не ми харесва това,че лам трябва да се премести вляво.С Робен направиха супер дует който трябва да продулжи.
0

#71
Потребителят е неактивен   VladimirFCBM 

  • Герой Социалистического Труда
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2798
  • Регистриран: 10-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Оливер Кан
Централната защита няма да е такава според мен.
0

#72
Guest_moonweaver_*

  • Група: Гост
Така, както изглеждат нещата май няма да привлечем нов ляв бек. Но за мен това е по-малкото зло, важното е да вземем качествен централен защитник. От една страна съжалявам, че Лам ще се върне отляво, мисля че в дясно е по-силен. За един играч според мен най-важно е постоянството най-вече на коя позиция играе, като играе на едно и също място с рутината и класата си проличава. Утеха е поне, че Льов вече заяви, че ще се съобрази с позицията на Лам в Байерн и ще го пуска на същата в Маншафта. Всички говорим за това, как ще се разбие оста му с Робен, обаче последният път, когато Лам игра отляво, Рибери изигра най-силния си сезон за нас. Последните 2 години бяха трудни за Рибери заради постоянните ротации на хората, които играят зад него и може би с връщането на Лам ще видим стария Рибери, който малко или много играеше сам последните 2 години без добър бек зад себе си. Робен така или иначе комбинираше с Лам само, когато имаше 3-ма човека пред него и не можеше да се откъсне, така че с Рафиня надали нещо ще се промени особено. Но пък с Лам отляво Рибери мисля, че ще играе много, много по-силно. Времето ще покаже дали тази смяна ще е добра, но пък може и да е за добро. А ако Рафиня не оправдае очакванията, има и зимен трансферен прозорец и най-късно догодина по това време положението може да бъде коригирано. Няма да е добре Лам през сезон да си сменя позицията, но вярвам в качествата му и може и да се окаже по-доброто решение за момента.
5

#73
Потребителят е неактивен   VladimirFCBM 

  • Герой Социалистического Труда
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2798
  • Регистриран: 10-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Оливер Кан
Май си прав. Тук си говорим за извънземните ни крила, които са си такива де, но все пак се оказва много важно къде всъщност е мъничкият, незабележим Лам. Този човек е уникален и за мен си остава най-голямата класа в отбора - такова постоянство е недостижимо. Фойерверките не идват от него, но е просто железен. Върши си по перфектен начин работата, безупречно и какво се получава сега? Местим го на другия фланг...Това не е защото той е еднакво добър навсякъде, а защото е толкова по-високо от Рафиня, че може да направи този компромис и отново да бъде човека за всичко, който ще върши мръсната работа. Филип не мрънка, не създава проблеми, не греши и освен това е най-твърдият ни, постоянен състезател. Винаги подценяван заради това, че когато не се отпуска, няма как да забележим, че е силен. Все някак го пропускаме, говорим си за "големите", а пък той, той си е Лам - така просто тихичко, без да пречи на никого. Когато се спореше за новия капитан, болшинството бяха за Швайнщайгер, защото видите ли бил твърд, с присъствие, а Лам - дребен и неуважаван. Сега Швайнщайгер, който в действителност си беше такъв, както го описах, направи невзрачен сезон и спряхме да го искаме за капитан, дори се попрестарахме да го солим. А Лам - той си продължава, прави някакви рекорди тука, по 120 мача поредни титуляр, всички обаче чакаме Рибери най-накрая да се накани и след 30 мача контузен и 10 мача посредствен, да ни шашне с някой финт. Нищо против Рибери или Швайнщайгер, ако знаете колко ги харесвам само, ама винаги съм си мислел, че Лам не получава необходимото уважение.
5

#74
Потребителят е неактивен   Venkoo_FCB 

  • Новак
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 67
  • Регистриран: 02-March 11
  • живущ вVarna
  • любим играч:Schweinsteiger,Olic

Преглед на мнениеmoonweaver, на 02 June 2011 - 21:16, каза:

Така, както изглеждат нещата май няма да привлечем нов ляв бек. Но за мен това е по-малкото зло, важното е да вземем качествен централен защитник. От една страна съжалявам, че Лам ще се върне отляво, мисля че в дясно е по-силен. За един играч според мен най-важно е постоянството най-вече на коя позиция играе, като играе на едно и също място с рутината и класата си проличава. Утеха е поне, че Льов вече заяви, че ще се съобрази с позицията на Лам в Байерн и ще го пуска на същата в Маншафта. Всички говорим за това, как ще се разбие оста му с Робен, обаче последният път, когато Лам игра отляво, Рибери изигра най-силния си сезон за нас. Последните 2 години бяха трудни за Рибери заради постоянните ротации на хората, които играят зад него и може би с връщането на Лам ще видим стария Рибери, който малко или много играеше сам последните 2 години без добър бек зад себе си. Робен така или иначе комбинираше с Лам само, когато имаше 3-ма човека пред него и не можеше да се откъсне, така че с Рафиня надали нещо ще се промени особено. Но пък с Лам отляво Рибери мисля, че ще играе много, много по-силно. Времето ще покаже дали тази смяна ще е добра, но пък може и да е за добро. А ако Рафиня не оправдае очакванията, има и зимен трансферен прозорец и най-късно догодина по това време положението може да бъде коригирано. Няма да е добре Лам през сезон да си сменя позицията, но вярвам в качествата му и може и да се окаже по-доброто решение за момента.


Напълно съгласен!
0

#75
Потребителят е неактивен   katzi 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Член на фенклуба
  • Мнения: 1422
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вЛондон
  • любим играч:FC BAYERN Muenchen
Лам е перфектен
0

Споделете тази тема чрез:


  • (166 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители