Байерн България: (31.) Бастиан Швайнщайгер - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (37 Страници) +
  • « Първа
  • 35
  • 36
  • 37
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

(31.) Бастиан Швайнщайгер

#541
Потребителят е неактивен   TOKATA 

  • Черна нинджа
  • Група: Администратори
  • Мнения: 4442
  • Регистриран: 09-July 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Нойер, Мюлер
SERVUS, BASTI! :wub: :bayernshal:

https://i.imgur.com/9BV67Mo.jpg
3

#542
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)

Преглед на мнениеLa Bestia Negra, на 09 October 2019 - 12:01, каза:

И ти си прав, но Реал Мадрид, Манчестър Юнайтед и Челси са ми толкова противни, че и играчите им ми стават противни почти автоматично. Само като видя някой да носи фланелка на тези отбори и ми призлява. Иначе Швайни беше боец с много голямо сърце. Кимих ми напомня на него донякъде, но ще видим.

Нее, все повече си проличава, че двамата като характер нямат чак толкова общо. Швайни беше лидер, но до голяма степен сдържан и в сянка. Стискаше зъби, бореше се, но много рядко си изпускаше нервите. Кимих е лидер, но е много импулсивен и точно това ми харесва в него. По-скоро ми прилича на мини Ефе/Рибери.

А причината Швайни да ни напусне не беше единствено негова и това е ясно на всички. На всичкото отгоре предложението от Ван Гаал беше такова, на което трудно се отказва.
0

#543
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3463
  • Регистриран: 30-October 15
Общото е, че са биткаджии, които във всеки мач се раздават на 200 процента.

Но честно казано, след като спечели Световната Купа, нивото му падна драстично. Не изглеждаше толкова мотивиран и борбен.
0

#544
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)

Преглед на мнениеLa Bestia Negra, на 09 October 2019 - 14:27, каза:

Общото е, че са биткаджии, които във всеки мач се раздават на 200 процента.

Но честно казано, след като спечели Световната Купа, нивото му падна драстично. Не изглеждаше толкова мотивиран и борбен.

И за това трудно може да се каже със сигурност, защото през сезон 14/15 беше много чуплив, освен това тандемът му с Алонсо беше доста слаб, а и самият Пеп предпочиташе повече всички други халфове /Лам, Тиаго, Алонсо/ пред Щайгера. Вярно е, че контузиите му повлияха на формата, но и твърде бързо му беше показана вратата. Само година след мача на живота му, финала на СП, беше изкаран най-големият дъртак и приключил с футбола, което е абсурдно. Беше само на 31 когато ни напусна, при това ненавършени. В Юнайтед пък също не му беше дадена възможност да покаже пълния си потенциал и останалото го знаем.
0

#545
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3463
  • Регистриран: 30-October 15
Той сам реши да напуска, доколкото си спомням. Защото щеше да е предимно на скамейката, ако беше останал. Не беше на познатото си ниво, това е истината. Нещо като с Хумелс.
1

#546
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)

Преглед на мнениеLa Bestia Negra, на 09 October 2019 - 15:01, каза:

Той сам реши да напуска, доколкото си спомням. Защото щеше да е предимно на скамейката, ако беше останал. Не беше на познатото си ниво, това е истината. Нещо като с Хумелс.

Да разчиташ повече на преквалифициран бек и по-стар халф не е ли достатъчно, за да бъде зачетено като показване на вратата? Така го разкарахме, че още не можем да намерим играч, който даже се доближава до него.
1

#547
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3463
  • Регистриран: 30-October 15
Не ме разбирай погрешно, за мен Басти е легенда и винаги съм се възхищавал на хъса му, но не мисля, че имаше какво повече да даде на Байерн.
1

Споделете тази тема чрез:


  • (37 Страници) +
  • « Първа
  • 35
  • 36
  • 37
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители