Байерн България: (25.) Томас Мюлер - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (25 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

(25.) Томас Мюлер

#1
Потребителят е неактивен   carrot 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4684
  • Регистриран: 07-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Мануел Нойер
http://img.uefa.com/imgml/TP/players/1/2014/324x324/250003318.jpg

Томас Мюлер е роден на 13-ти септември 1989 г. Халф и нападател. През сезон 2009/2010 г. ще играе с номер 25 на фланелката. От 2000 до 2007 г. играе за детско-юношеските формации на Байерн, от 2007 г. за Байерн II, където до момента има 34 мача и 16 гола, от 2008 г. за Байерн (4 мача, без гол).
Нападателят, който може да играе и като атакуващ халф, през 2000 година преминава от ТСВ Пеел в детските формации на Байерн. През 2007 година става вицешампион с юноши старша възраст на баварците, в 26 мача от Бундеслигата при юноши старша възраст отбелязва 18 гола.
В началото на сезон 2008/2009 Мюлер е включен в състава на втория отбор, въпреки това по същото време провежда част от подготовката с тима на Юрген Клинсман. Острието на мюнхенци записва професионалния си дебют при началото на Трета лига на 27-ми юли 2008 при домакинската победа с 2:1 на втория отбор срещу Унион, като отбелязва попадението за 1:0 в 49-та минута. В 64-та минута е заменен от Мануел Дунке.
На 15-ти август 2008 Томас Мюлер стига до първото си участие в Първа Бундеслига, когато в 79-та минута влиза като резерва на мястото на Мирослав Клозе. Дебюта си в Шампионската лига отбелязва на 10-ти март 2009 г., когато сменя Бастиан Швайнщайгер в 72-та минута. Две минути по-късно асистира за страхотно попадение на капитана Ван Бомел и в 90-та минута сам вкарва гол, с което оформя най-изразителната победа в Шампинската лига за Байерн - 7:1 срещу Спортинг на осминафинала. Мачът се провежда на Алианц Арена.
През февруари 2009 г. Мюлер подписва валиден професионален договор, който влиза в сила от началото на сезон 2009/2010 и изтича на 30-ти юни 2011.
2

#2
Потребителят е неактивен   GMAN 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Член на фенклуба
  • Мнения: 1672
  • Регистриран: 12-October 10

0

#3
Потребителят е неактивен   VladimirFCBM 

  • Герой Социалистического Труда
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2798
  • Регистриран: 10-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Оливер Кан
Сега като каза ми се струва добра идея, не че не съм си мислел. че няма нужда от почивка, ами просто не знаех кой ще го замени, сега когато титулярните крила са контузени.Видя се обаче, че Кроос може(то това си се знаеше) и трябва да играе крило, след това Швайнщайгер много ми хареса като плеймейкър и според мен спокойно може да изкара няколко мача така(както го чувствам той ще се превърне в някакъв универсален халф).Другото крило да е Пранич да речем.
0

#4
Потребителят е неактивен   Dependent 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1770
  • Регистриран: 12-October 10
Всеки мач твърд титуляр, това момче има нужда от още малко увереност, иначе е чист гений. Предният сезон и аз мислех за пейка, но в негово лице имаме човек който във всеки момент може да реши мач с едно отиграване.
0

#5
Потребителят е неактивен   Bavareza 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2397
  • Регистриран: 29-October 10
  • любим играч:Oiiver Kahn
Малкия бомбандер :strongbench: :bayernshal:
0

#6
Потребителят е неактивен   GMAN 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Член на фенклуба
  • Мнения: 1672
  • Регистриран: 12-October 10
Всеки мач се бори, но по добре да почива, че такова натоварване.
0

#7
Потребителят е неактивен   Агент Буревестников 

  • от Корпуса за бързо реагиране
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1552
  • Регистриран: 13-October 10
  • живущ вПо света и у вас
  • любим играч:Оли Кан
Това момче определено има нужда от почивка. Сега е момента да поседи малко на пейката, преди да е направи някоя фрапантна грешка или по- лошо – серия от грешки.
0

#8
Потребителят е неактивен   Datty 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3267
  • Регистриран: 12-October 10
Вчера беше един от по-добрите му мачове през този сезон, но определено му е трудно да защити стандартите, които наложи миналия.
0

#9
Потребителят е неактивен   Konrad 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1068
  • Регистриран: 04-November 10
  • любим играч:Един бе той-Кайзер Франц
Напълно нормално е да има лек спад във формата на момчето,съчетан от свръхочаквания към него....толкова е млад и толкова талантлив,че направо ми е кеф,като си помисля,в какво ще се превърне след 2-3 години това момче!!
1

#10
Потребителят е неактивен   Боби 

  • Роланд Дисчейн
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3231
  • Регистриран: 22-November 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Кингсли Коман
Малкия Бомбардир излезна и...римските вълчици ни обърнаха..опредлено беше над всички във вторник
0

#11
Потребителят е неактивен   Боби 

  • Роланд Дисчейн
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3231
  • Регистриран: 22-November 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Кингсли Коман
Младата звезда на Байерн (Мюнхен) Томас Мюлер е убеден, че именно страхотното развитие на клуба в последната година е убедило съотборника му Бастиан Швайнщайгер да сложи дългоочаквания си подпис под договор до 2016 година. В интервю за мюнхенския вестник "tz" Мюлер говори за "най-баварския" Байерн на всички времена и заявява, че местните момчета като него нямат нужда да мислят за трансфери.

- Томас Мюлер, намерихте ли вече място на "Златната обувка" у дома?
- Не, още не. Но ще я сложим така, че всеки, който влиза вкъщи, да я вижда (смее се). Може би в хола, за да мога и аз да я виждам достатъчно често.

- Какво означава за вас това отличие?
- Разбира се, надявах се тайно, че може би ще успея да вкарам един гол. Но пет и то за толкова кратко време - това беше просто невероятно. Отличието ме изпълзва с гордост, от тук нататък никой не може вече да ми го вземе в цялата ми кариера.

- Вие сте на 21 години, колко голмайстори на световни първенства познавате?
- Естествено Герд (б.р Герд Мюлер). Миро Клозе. Паоло Роси, Еузебио.

- Да се върнем в настоящето? Ще има ли Байерн скоро нов треньор?
- Не мисля. Защо питате?

- Ван Гаал се изказва доста ласкаво за Аякс…
- О, това ли? Не мисля, че има смисъл да се притесняваме. Не съм съвсем запознат с предисторията. Там са го уволнили, нали?

- Да, през 2004 година, като спортен директор. Скара се с шефовете и сега, къде на шега, къде наистина, каза, че когато тези хора си тръгнат, може да се върне.
- Не знам точно какви са плановете на нашия треньор за бъдещето. Но всички ние се надяваме той да остане в Байерн колкото е възможно по-дълго.

[color="#FF0000"] -
1

#12
Потребителят е неактивен   Агент Буревестников 

  • от Корпуса за бързо реагиране
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1552
  • Регистриран: 13-October 10
  • живущ вПо света и у вас
  • любим играч:Оли Кан
Много добро интервю! Особено добър е отговора за картичката към дортмундhttp://bayern-bulgaria.net/forum/public/style_emoticons/default/tooth.gif
0

#13
Потребителят е неактивен   fleur_delacour 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Екип на уебсайта
  • Мнения: 980
  • Регистриран: 07-November 10
  • живущ вДобрич/Мюнхен
  • любим играч:Кан, Робери, Нойер, Лам
Много добро интервю, само едно ми се стори шантаво: Говорят на баварски? :surprise:
0

#14
Потребителят е неактивен   VladimirFCBM 

  • Герой Социалистического Труда
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2798
  • Регистриран: 10-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Оливер Кан
Те там нали са с шантави диалекти...
0

#15
Потребителят е неактивен   fleur_delacour 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Екип на уебсайта
  • Мнения: 980
  • Регистриран: 07-November 10
  • живущ вДобрич/Мюнхен
  • любим играч:Кан, Робери, Нойер, Лам
Баварският направо не е немски. :blink:
0

Споделете тази тема чрез:


  • (25 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители