Байерн България: (10.) Ариен Робен - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (49 Страници) +
  • « Първа
  • 47
  • 48
  • 49
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

(10.) Ариен Робен

#721
Потребителят е неактивен   moonweaver 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1805
  • Регистриран: 28-February 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Томас Мюлер
Робен e взел решение Байерн да е последният отбор в кариерата му и се отдава на заслужена почивка - поклон! :bow:

Наскоро Ариен каза, че изпитва огромно удоволствие да тренира деца - убеден съм, че след като си почине и ако пожелае да се занимава с това, Байерн ще му подаде ръка.

Един много, много голям футболист, професионалист и човек повече няма да ни радва на терена, но може би ще ни радва до него. Пожелавам му всичко най-добро и скоро да се завърне на "Зебенер". :bayerndrum:

Мнението беше редактирано от moonweaver: 04 July 2019 - 18:42

2

#722
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3463
  • Регистриран: 30-October 15
Дам, ей сега го прочетох и аз. На 04.07.19 един от най-великите баварски играчи прекратява своята професионална кариера.
1

#723
Потребителят е неактивен   Боби 

  • Роланд Дисчейн
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3220
  • Регистриран: 22-November 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Кингсли Коман
Тук вече и мъжете плачат...
3

#724
Потребителят е неактивен   Kahn 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Екип на уебсайта
  • Мнения: 2158
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вМонтана
Много тъжно, но очаквано, а и разумно. Не можех да си представя такъв играч да рита в някой средняшки клуб...
3

#725
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)
Беше логично да реши да направи жест на феновете на Гронинген или ПСВ, но той направи жест към нас, като реши Байерн да е последният клуб в кариерата му. Голям е този човек, каквото и да се каже за него ще е малко.

Очаквам го с огромно нетърпение да се завърне при нас някой ден. За разлика от Швайнщайгер и Лам, не го виждам в ръководството, а по-скоро там долу, до тъча, където сега се подвизава Ковач.
Рибери пък ще си гледа кефа вече, с бюрокрация едва ли му се занимава, най-много да стане някакъв див тренер като Чоло Симеоне в някой непретенциозен отбор. :D Само времето ще покаже, но при всички случаи са добре дошли отново при нас.
1

#726
Потребителят е неактивен   Andoniooo 

  • -
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Модератори
  • Мнения: 5874
  • Регистриран: 12-November 11
  • любим играч:Кан, Нойер, Рибери, Шол, Хумелс, Мартинес
https://scontent-dus1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/66338431_2935349043205048_5317338386267111424_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_oc=AQkauAQkKEfLfEFFh2ko-HUHFq9czcEPJqdCEtzCS0nP1reYc-RHYcnM1xdrmA7l6fYKWZC2yV7huZcxmsr3LBKk&_nc_ht=scontent-dus1-1.xx&oh=13efb902ff5adfc87ded4d79a07f7b21&oe=5DB21885
4

#727
Потребителят е неактивен   Боби 

  • Роланд Дисчейн
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3220
  • Регистриран: 22-November 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Кингсли Коман
Въпрос към Денис Аого - Кой е най-трудният опонент, срещу когото си играл? :
"Ариен Робен, разбира се!Той беше впечетляващ!Често пробвах да го обърквам с провокации или обиди.Но той беше толкова фокусиран, че изобщо не се засегна и си правеше " неговото нещо" през целите 90 минути.Толкова пъти ме разкъсваше на парчета.Но дори и когато го обиждах, той показваше класа. Има играчи, които ще дойдат и ще ти го наврат в носа, когато те разбият, но Робен винаги стискаше ръката ми уважително и ми пожелаваше всичко най-добро. Това боли повече, отколкото ако ме беше обидил обратно. Беше брутален спортсмен и почти невъзможен за спиране. Въпреки, че всички знаеха какво следва. Темпото му, таймингът му бяха уникални. От друга страна обаче, той се държа човешки, защото знаеше, че не му трябва да се принизява до моето ниво, в тези случаи. Свалям шапка на Ариен Робен!"

Мнението беше редактирано от Боби: 23 April 2020 - 19:36

6

Споделете тази тема чрез:


  • (49 Страници) +
  • « Първа
  • 47
  • 48
  • 49
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители