Байерн България: Бокс / Кик Бокс - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (16 Страници) +
  • « Първа
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Бокс / Кик Бокс

#166
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Аз пък съм доволен. Кличко беше се превърнал в някаква примадона подобно на Карелин в края на кариерата си.
1

#167
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
Дали е навреме или не е въпрос на тълкуване. Факт е, че Фюри беше по-бърз, по-смел, по-спокоен и по-разнообразен! Убеден съм, че Кличко е провел пълноценна подготовка и че няма никакъв шанс да говорим за подценяване. На мен лично поведението на Фюри ми харесва - то е абсолютен контрапункт на това на Кличко, но с разликата, че не е просташко като на Кубрат! А когато успееш и да си застанеш зад думите с действия, то определено печелиш симпатии.
Бях за Кличко, но свалям шапка на Тайсън за показаното и определено той ми се издигна в очите!
1

#168
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Реваншът ще покаже дали това е било подценяване от страна на Кличко или Фюри му е неудобен съперник. Но каквото и да е, тази загуба е червена лампичка и ако бях на Кличко, щях доста да се замисля за оттегляне при евентуална победа в реванша. Все пак друго е да се откажеш на върха. Освен ако не е закъсал за пари - тогава му предстои дълга кариера.
0

#169
Потребителят е неактивен   PetioBG 

  • Новорегистриран
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистриран: 04-December 15
Реванша отново ще бъде взет от Кличко :)
0

#170
Потребителят е неактивен   Götze19 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2739
  • Регистриран: 30-October 13
  • живущ вЛуковит
  • любим играч:Mario Götze
Кличко загуби, така че защо казваш "отново"?
0

#171
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13
Дали Кличко ще се пенсионира ако Фюри го победи втори път?
0

#172
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6071
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
http://www.skysports...nt-kubrat-pulev

Тоя мач ше е голяма забава. Нямам търпение да дойде. :fun:
1

#173
Потребителят е неактивен   Götze19 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2739
  • Регистриран: 30-October 13
  • живущ вЛуковит
  • любим играч:Mario Götze
Мисля да сложа някой лев за Дерек :spiteful:
2

#174
Потребителят е неактивен   Andoniooo 

  • -
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Модератори
  • Мнения: 5880
  • Регистриран: 12-November 11
  • любим играч:Кан, Нойер, Рибери, Шол, Хумелс, Мартинес
Много ме е яд за Кличко. Имаше предимство и накрая така да загуби. Трябваше да го довърши към 6 рунд когато имаше осезаемо предимство, но не се възползва. За жалост и получи удара мн рано в 11 рунд, имаше над минута и половина до края на рунда и просто не успя да издържи... Жалко.

Мнението беше редактирано от Andoniooo: 30 April 2017 - 01:08

2

#175
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5863
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
Не е имал никакво предимство,Джошуа му е водил по точки преди да го нокаутира.Иаше един момент ,когато англичанинът беше разклатен,но Кличко не успя да се възползва,а в останалата част на мача не се виждаше как украинецът ще спечели.Само се питам ,къде се пъха между шамарите Кубрат Пулев.Ако Джошуа му даде мача ще го спука от бой,онова срещу Кличко нищо не е .
2

#176
Потребителят е неактивен   Andoniooo 

  • -
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Модератори
  • Мнения: 5880
  • Регистриран: 12-November 11
  • любим играч:Кан, Нойер, Рибери, Шол, Хумелс, Мартинес
Кличко е водил по точки до 10тия рунд, а не британецът. Букмейкърите също са обърнали палачинката, като са давали предимство вече на Кличко до 10тия рунд, За жалост тоя ъперкът дошъл от нищото го намери по най-добрия начин и всичко приключи. Джошуа три рунда само навеждаше главата след нокдауна и Кличко трябваше да търси развръзката с подобен удар, но подобно на нашия мач с Дортмунд, по-добрия не се възползва от шансовете си. Не омаловажавам успеха на Джошуа, страхотен боксьор. Сигурно той ще води хорото след като Кличко окачи ръкавиците. Двамата са истински машини с невероятна физика, британецът е само на 27 и в следващите 10 години сиг ще е доминантната сила на ринга.
Не разбирам плюенето по Кубрат, да може да не е от тяхната класа, но е веднага след тях. А кой, ако не този веднага след тях трябва да се бута за титлата?


Мнението беше редактирано от Andoniooo: 30 April 2017 - 14:44

0

#177
Потребителят е неактивен   Götze19 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2739
  • Регистриран: 30-October 13
  • живущ вЛуковит
  • любим играч:Mario Götze
Пожелавам на нашия да се бие срещи Джошуа, тогава спокойно мога да заложа за нокаут до 3-тия рунд и да си пия пиенето спокойно
0

#178
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5863
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан

Преглед на мнениеAndoniooo, на 30 April 2017 - 14:36, каза:

Кличко е водил по точки до 10тия рунд, а не британецът. Букмейкърите също са обърнали палачинката, като са давали предимство вече на Кличко до 10тия рунд, За жалост тоя ъперкът дошъл от нищото го намери по най-добрия начин и всичко приключи. Джошуа три рунда само навеждаше главата след нокдауна и Кличко трябваше да търси развръзката с подобен удар, но подобно на нашия мач с Дортмунд, по-добрия не се възползва от шансовете си. Не омаловажавам успеха на Джошуа, страхотен боксьор. Сигурно той ще води хорото след като Кличко окачи ръкавиците. Двамата са истински машини с невероятна физика, британецът е само на 27 и в следващите 10 години сиг ще е доминантната сила на ринга.
Не разбирам плюенето по Кубрат, да може да не е от тяхната класа, но е веднага след тях. А кой, ако не този веднага след тях трябва да се бута за титлата?




Къде видя някой да плюе по Кубрат?Просто не е от класата на двамата,по-точно е много назад от тях и не смятам,че Джошуа ще му даде мач,а ако му го даде пак ти казвам,че ще се моли да не се е качавал на ринга.

http://www.gol.bg/bo...tochki-galeriya



0

#179
Потребителят е неактивен   Andoniooo 

  • -
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Модератори
  • Мнения: 5880
  • Регистриран: 12-November 11
  • любим играч:Кан, Нойер, Рибери, Шол, Хумелс, Мартинес
Не говоря специално, че ти го плюеш. Но всички се смеят, че нямал шанс. може и да няма, но не е никак малко да си в топ 5 примерно в света на бокса.
А иначе линка, който даде е от смешното сайтче на Гьол бг, които написаха, че и Анчелоти не се разбирал с Ули...
Това е единствената таблица, която открих след 10тия рунд. И в официалния сайт на WBA няма официална статистика за съжаление.
http://i1206.photobucket.com/albums/bb445/Andoniooo/wwwwz_zpsgucl4tuh.png

Мнението беше редактирано от Andoniooo: 30 April 2017 - 17:26

0

#180
Потребителят е неактивен   Götze19 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2739
  • Регистриран: 30-October 13
  • живущ вЛуковит
  • любим играч:Mario Götze
Аз незнам нашия дали официално е в топ 5, но поне аз се сещам за 5 който са класи над него и няма шанс срещу тях
0

Споделете тази тема чрез:


  • (16 Страници) +
  • « Първа
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители