Байерн България: Бокс / Кик Бокс - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (16 Страници) +
  • « Първа
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Бокс / Кик Бокс

#211
Потребителят е неактивен   djsmiley 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1248
  • Регистриран: 13-October 10
  • любим играч:Oliver Kahn, Franck Ribery
Има ли някакъв шанс Кобрата или това е мач с предизвестен край?
0

#212
Потребителят е неактивен   dimi_fcb 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2781
  • Регистриран: 09-October 10
Стига бе хора,вие да не стискате палци за гнусната британо-нигерийска мутра срещу нашият???Хайде по сериозно моля ви......
0

#213
Потребителят е неактивен   bizi 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 589
  • Регистриран: 14-July 13
http://freestreams-l...boxing-streamz/

Мнението беше редактирано от bizi: 13 December 2020 - 00:32

1

#214
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6065
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
Ето и от мен стрийм - https://www.twitch.tv/balkanevents040
1

#215
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3464
  • Регистриран: 30-October 15
Горд съм, че българин се би за титлата в тежка категория, но в същото време ме е срам от поведението на Пулев. Иначе разликата в класите беше потресаваща и е добре, че Джошуа не прие толкова навътре провокациите на "Кобрата" и не го унижи, както направи Кличко преди години.
2

#216
Потребителят е неактивен   Kahn 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Екип на уебсайта
  • Мнения: 2159
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вМонтана

Преглед на мнениеdimi_fcb, на 12 December 2020 - 23:41, каза:

Стига бе хора,вие да не стискате палци за гнусната британо-нигерийска мутра срещу нашият???Хайде по сериозно моля ви......

Мутра е пулев, много добре знаеш. Защо да викам за един боклук, само защото е българин?
2

#217
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13
Кобрата по сравнение с Антъни изглеждаше като чирпански хамалин.
0

#218
Потребителят е неактивен   dimi_fcb 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2781
  • Регистриран: 09-October 10
Преди 39 години в софийския квартал „Младост“ се ражда момче. Момче, на което животът е отредил велики неща. Семейството му е скромно; на 12 години остава без майка. Таткото е спортист и убеден патриот, прославял България многократно. Спортната му кариера обаче приключва в края социализма. Човекът кара автобус и такси, за да изхранва петте си деца. Трудно свързват двата края, малкият не се справя добре в училище. Бащата се опитва да запише детето си на тренировки, но в спортните клубове не го искат - тежи едва 40 кг, дрехите висят по слабото му тяло. Таткото не се отказва. Разчиства малкото мазе на панелния блок в „Младост“ 2 и започва да го тренира сам.

Успехите идват. Републикански, балкански, европейски и световни титли. Българското знаме се вее гордо над целия свят заради младия спортист. Медал след медал, титла след титла, безброй удари, никакво признание в родината.

За повече от 15 години блестяща спортна кариера заплатата на младия мъж нараства от 500 лв. на 800 лв. Когато успее да си я получи цялата. Тренира в мухлясала зала, набавя екипировката си сам, търпи всякакви лишения в живота си.

В един момент му писва и решава да приеме едно от многото предложения, които има от чужди държави и клубове. Заминава за Германия. За 7 години там достига абсолютния връх в професионалния спорт. Връх, който никой българин не е достигал. Многократно му предлагат милиони евро, ако вземе германско гражданство, за да може да се състезава освен за клуба си и за федералната република. Той отказва. Всеки път. Никога не пропуска да каже, че е българин и се гордее с това.

Снощи това момче, вече мъж, отстъпи на съперника си в мач за световната титла, гледан от милиони по цялата планета. Той получи признанието, което винаги е заслужавал, но не от сънародниците си. От света.

В родината му смятат, че „се държал като Бай Ганьо“, „не паднал достойно“, „лигавил се“, „хилил се тъпо“, „не си заслужавали трите лева да го гледаме тоя“. Историята на живота му…

Затова, мили мои, пред казана на българите в Ада няма дявол. Няма нужда.
0

#219
Потребителят е неактивен   GMAN 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Член на фенклуба
  • Мнения: 1672
  • Регистриран: 12-October 10
Кобрата както и да се държи си е постигнал прибира си и сега милионите , а че хората му се подиграват си е техен проблем лошо е това но завистта подигравките и омразата побъркаха хората всеки казва, че е вярващ човек а прави толкова лоши неща.
0

#220
Потребителят е неактивен   zerohour 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 105
  • Регистриран: 19-August 16
Аз най-много се дразня на това някой да ми казва дали да го подкрепям, или не, както и да ме категоризира като завистник, родоостъпник и т.н и т.н. Абсолютно съм съгласен, че е положил много труд, за да постигне това което е и не мога да му го отрека. Пулев обаче е от тази част и прослойка на обществото, която аз ненавиждам и не се асоциирам с нея. Не претендирам да съм интелигентен или някакъв по-възвишен човек, но от Пулев лъха мутренското поведение, с брат си ходят по дискотеките и свалят чужди момичета и правят проблеми на хората по заведенията, като се мислят за безнаказани, защото са боксьори от световна класа и нали са Пулеви. Псевдо патриотизма му ми идва в повече. Хората му се подиграват, защото и те се чувстват подиграни от негова страна и не искат да бъдат асоциирани с такъв човек и са в правото си, тъй като той си позволява да излиза с флага на България, с българска музика, на всяко интервю е огромен патриот, но с поведението си не се опитва да изчисти така или иначе изцапания имидж на страната, а напротив. Шом декламираш, че си голям патриот, щом развяваш флага наляво и надясно, значи трябва да поемеш и някаква обществена отговорност и да представиш народа ни добре (защото нали си част от народа, нали го правиш за българите- поне така казваш). В България има много хора, които не са с неговото поведение, както и неговия манталитет и аз не виждам нищо лошо в това хората да не се припознават в него и да не искат да подражават на такъв типаж човек, пък нека да българин. За мен няма значение дали си българин, турчин, англичанин, германец - ако си боклук в живота няма как някой да ме накара да те уважавам. Насила хубост не става, просто защото не харесвам такива типажи. Всеки е с мнението си, но аз не съм седнал да обиждам всеки във фб и да го карам да се чувства едва ли не виновен, за избора си в какво да вярва и да подкрепя.
П.С. Боксовите му умения не мога да ги коментирам, защото не смятам, че съм компетентен, но имам около 20-тина изгледани боксови мача и досега не съм виждал друг боксьор да се обърне с гръб към противника и да почне да бяга, докато другия го бие по гърба.
3

#221
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3464
  • Регистриран: 30-October 15

Преглед на мнениеGMAN, на 14 December 2020 - 09:40, каза:

Кобрата както и да се държи си е постигнал прибира си и сега милионите , а че хората му се подиграват си е техен проблем лошо е това но завистта подигравките и омразата побъркаха хората всеки казва, че е вярващ човек а прави толкова лоши неща.


Прав си, не е като да не си, но и Кубрат се държа отчайващо. Нямаме толкова спортисти на подобно високо ниво и Кубрат малко или много представлява България. И това ли е България - самочувствие без покритие, тотално несъответствие между самооценка и реални възможности, липса на каквото и да е спортсменство, и позьорщина? Кличко преди години каза, че не имал по-голям простак за съперник от Кубрат.

Иначе аз си бях за него срещу Джошуа, но той не показа с абсолютно нищо, че заслужава победата.

Мнението беше редактирано от La Bestia Negra: 14 December 2020 - 11:43

3

#222
Потребителят е неактивен   Kahn 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Екип на уебсайта
  • Мнения: 2159
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вМонтана

Преглед на мнениеGMAN, на 14 December 2020 - 09:40, каза:

Кобрата както и да се държи си е постигнал прибира си и сега милионите , а че хората му се подиграват си е техен проблем лошо е това но завистта подигравките и омразата побъркаха хората всеки казва, че е вярващ човек а прави толкова лоши неща.

Е ние ако завиждаме за милионите на това леке Кобрата, то колко повече трябва да завиждаме на боксьорите, които са класи над него? А те са доста на брой. :spiteful:
Пульов е абсолютно посредствен боксьор и пълен боклук като човек.
2

#223
Потребителят е неактивен   Kahn 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Екип на уебсайта
  • Мнения: 2159
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вМонтана
Абе момчета, палячото Пульов бе попилян от Кличко и Джошуа, но въпреки това не спира да ръси простотии тоя селяк и да говори как бил по-добрия, но вятърът, слънцето, луната или нещо случайно му провалило плановете
/както между впрочем Мориенди винаги защитава Гуардиола при всеки негов провал/.

А вижте сега дали Флик /най-добрият треньор в света/ дали ще мрънка заради подигравката, която му спретнаха?! Аз съм убеден, че Ханзи няма да каже нито дума, въпреки че за всички е ясно, че той е Номер 1 !
Но всичко опира до манталитет, какъвто липсва при нашия селяндур Пульов. Пък вие си го обичайте, щото е българин.
0

#224
Потребителят е неактивен   pipeto 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 691
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:Фабрикантът Роланд Едлер
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20201216/7be467b20bd75a8924ff8569a605d9ae.jpg
2

#225
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3464
  • Регистриран: 30-October 15
https://m.youtube.co...h?v=AqusT34-1yc

Този се очертава като някакъв феномен. От известно време го следя. 21 мача- 21 победи- 18 с нокаут.
0

Споделете тази тема чрез:


  • (16 Страници) +
  • « Първа
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители