Байерн България: Баскетбол / NBA - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (41 Страници) +
  • « Първа
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Баскетбол / NBA NBA започва на Коледа,нека не оставаме безучастни към това първенство

#541
Guest_Andoniooo_*

  • Група: Гост
Гледах само първото полувреме. Така и не тръгна играта на Паркър.

Мнението беше редактирано от Andoniooo: 16 June 2014 - 12:39

2

#542
Потребителят е неактивен   SchoolboyQ 

  • Новак
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 32
  • Регистриран: 01-July 14
  • живущ вРусе
  • любим играч:Renato Sanches
Шоун Ливингстън се е съгласил с ръководството на Голдън Стейт за 3 годишен договор.
Надявам се да остане здрав за да може да подпомага Стеф Къри от скамейката,понеже се видя,че Стиив Блейк не е най-добрата опция за поинт гард когато Стеф не е на терена.
0

#543
Потребителят е неактивен   TOKATA 

  • Черна нинджа
  • Група: Администратори
  • Мнения: 4442
  • Регистриран: 09-July 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Нойер, Мюлер
Важното тая година е - Мело да ходи в Далас :thumbsup:
0

#544
Потребителят е неактивен   SchoolboyQ 

  • Новак
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 32
  • Регистриран: 01-July 14
  • живущ вРусе
  • любим играч:Renato Sanches
То там при него ситуацията...25/25/25/25..Е да,шансовете за Маями са малки,но Чикаго,Ню Йорк и Далас имат еднакви шансове,въпреки Роуз /който заяви,че предпочита Кевин Лов пред Мело/,пазара в Ню Йорк и гъвкавосттна на отбора на Далас..След десетина дни ще разберем !
0

#545
Потребителят е неактивен   SchoolboyQ 

  • Новак
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 32
  • Регистриран: 01-July 14
  • живущ вРусе
  • любим играч:Renato Sanches
Торонто Раптърс успяха да преподпишат с поинт гарда Кайл Лоури.
0

#546
Потребителят е неактивен   TOKATA 

  • Черна нинджа
  • Група: Администратори
  • Мнения: 4442
  • Регистриран: 09-July 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Нойер, Мюлер
Ако стане дума за пари не вярвам някой да даде повече от Кюбан....забравяш Хюстън, които дори са си го сложили на залата със 7-ми номер вече! Което за мен е пълно неуважение към Джереми Лин, който в момента е със 7-ми номер.
1

#547
Потребителят е неактивен   SchoolboyQ 

  • Новак
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 32
  • Регистриран: 01-July 14
  • живущ вРусе
  • любим играч:Renato Sanches

Преглед на мнениеTOKATA, на 03 July 2014 - 14:14, каза:

Ако стане дума за пари не вярвам някой да даде повече от Кюбан....забравяш Хюстън, които дори са си го сложили на залата със 7-ми номер вече! Което за мен е пълно неуважение към Джереми Лин, който в момента е със 7-ми номер.


Да,прав си-от бързане тази сутрин забравих за тях.
Ако говорим за неуважение-какво да каже Дерик Роуз? Бил е накаран да тренира пред Мело,само и само за да покаже,че е здрав и готов за игра..След тази простотия от страна на управителите на Чикаго,Роуз не е присъствал на вечерята проведена съответно с Кармело.
Вместо да го преследват-по добре да отмъкнат /лично мнение/ Гордън Хейвуд,за който Юта никак не се зорят да го прибират обратно в клуба...Ако Кливланд не ги изпреварят.
Другото интересно нещо от снощи-Крис Бош заявява,че иска максимален договор,който е малко вероятно да получи в Маями.
0

#548
Потребителят е неактивен   TOKATA 

  • Черна нинджа
  • Група: Администратори
  • Мнения: 4442
  • Регистриран: 09-July 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Нойер, Мюлер
Най-забавно ми е ако Мело отиде в Хюстън, това почти сигурно значе, че Дайт Хауърд напуска до 6 месеца, защото няма да търпи да не е лице на отбора, както стана в ЛАЛ :D
Далас си върнаха Чандлър...
0

#549
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
[quote name='SchoolboyQ' timestamp='1404376480' post='94346']
Торонто Раптърс успяха да преподпишат с поинт гарда Кайл Лоури.
1

#550
Потребителят е неактивен   SchoolboyQ 

  • Новак
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 32
  • Регистриран: 01-July 14
  • живущ вРусе
  • любим играч:Renato Sanches
[quote name='TOKATA' timestamp='1404402159' post='94363']
Най-забавно ми е ако Мело отиде в Хюстън, това почти сигурно значе, че Дайт Хауърд напуска до 6 месеца, защото няма да търпи да не е лице на отбора, както стана в ЛАЛ :D
Далас си върнаха Чандлър...
1

#551
Потребителят е неактивен   SchoolboyQ 

  • Новак
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 32
  • Регистриран: 01-July 14
  • живущ вРусе
  • любим играч:Renato Sanches
Miami Heat finally got commitment from free agents they hope will sway James back to their camp, agreeing to terms with Charlotte Hornets big man Josh McRoberts on a four-year deal worth $23 million and Los Angeles Clippers forward Danny Granger on a two-year, $4.2 million deal.

Джош се вписва отлично в стила на игра на Маями,много голям черноработник е /стига да има ден/. Всички знаем възможностите на Грейнджър когато е здрав,но според мен ще се включва от пейката и няма да допринася много за отбора.
0

#552
Потребителят е неактивен   SchoolboyQ 

  • Новак
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 32
  • Регистриран: 01-July 14
  • живущ вРусе
  • любим играч:Renato Sanches
Тимът на Дирк Новицки /Далас/ е постигнал споразумение с крилото на Хюстън Чандлър Парсънс.
Предложението на Далас е солидно – 46 милиона долара за следващите 3 сезона, с което заплатата на Парсънс ще бъде значително подобрена.
Хюстън ще има 3 дни да обяви дали изравнява предложението и ще задържи играча или ще се откаже от него. Засега не е ясно какво ще решат Ракетите, които преследват свободни агенти като Крис Бош, Луол Денг и Тревър Ариза.
0

#553
Потребителят е неактивен   TOKATA 

  • Черна нинджа
  • Група: Администратори
  • Мнения: 4442
  • Регистриран: 09-July 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Нойер, Мюлер

Преглед на мнениеSchoolboyQ, на 10 July 2014 - 22:34, каза:

Тимът на Дирк Новицки /Далас/ е постигнал споразумение с крилото на Хюстън Чандлър Парсънс.
Предложението на Далас е солидно – 46 милиона долара за следващите 3 сезона, с което заплатата на Парсънс ще бъде значително подобрена.
Хюстън ще има 3 дни да обяви дали изравнява предложението и ще задържи играча или ще се откаже от него. Засега не е ясно какво ще решат Ракетите, които преследват свободни агенти като Крис Бош, Луол Денг и Тревър Ариза.



Далас ще се борят за титла ми се струва... Елис-Фелтън-Дирк-Парсънс-Чандлър...Супер стартова петица...Ако задържат и Картър, и Марион за шести играчи ще е супер

Не вярвам да има повече гръмки трансфери, след като Парсънс е получил такива пари, но кой знае. На Кюбан май пак му се печели титла...
0

#554
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
За мен Сан Антонио остават номер 1 на Запад с този състав, а ЛеБрон май отива в Кливлънд, които ще правят сделка за Кевин Лав, с което сигурно ще атакуват финала догодина.
0

#555
Потребителят е неактивен   TOKATA 

  • Черна нинджа
  • Група: Администратори
  • Мнения: 4442
  • Регистриран: 09-July 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Нойер, Мюлер
Леброн и Ървинг в един отбор...ОМГ, ще става мазало в Охайо!
0

Споделете тази тема чрез:


  • (41 Страници) +
  • « Първа
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители