Байерн България: Баскетбол / NBA - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (41 Страници) +
  • « Първа
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Баскетбол / NBA NBA започва на Коледа,нека не оставаме безучастни към това първенство

#586
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
На НБА няма много какво да се гледа, ако не си някакъв маниак. За зрители като мен, които не се кефят много да гледат комбинации и забивки, а искат оспорвано първенство, лигата не предлага много. Това е най-предвидимата лига от американските спортове, но пък явно работи, понеже е много популярна в Северна Америка.

Формулата се мъча да гледам от време на време, но и там е пълна скука. Я се изпреварят лидерите един път на състезание, я не. Хубаво тактики с влизания в бокса, ама шоуто къде е. Честно казано, Индикар е по-атрактивно, макар и да не е на това ниво на колите и пилотите.
0

#587
Потребителят е неактивен   TOKATA 

  • Черна нинджа
  • Група: Администратори
  • Мнения: 4442
  • Регистриран: 09-July 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Нойер, Мюлер
Лука Дончич пръска енбиейо! :strongbench: :to_become_senile:
0

#588
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5853
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
След отказването на Майкъл Джордан спрях да гледам НБА.Бях голям фен на Булс,но след него всичко приключи.
1

#589
Потребителят е неактивен   TOKATA 

  • Черна нинджа
  • Група: Администратори
  • Мнения: 4442
  • Регистриран: 09-July 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Нойер, Мюлер
Все още си е шоу, но правилата много се измениха и съдиите са крайно неадекватни в момента... :confused: Само Дирк и Винс Картър останаха от времето на Джордан, и те си заминават тази година предполагам.

Аз съм страшен фен на Далас заради Дирк и в момента не изпускам мач заради Дончич. Това момче пише история в новобранския си сезон. Само Оскар Робъртсън и Джордан имат същата статистика като руукита в историята. :thumbsup:
1

#590
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13
Raptors! :strongbench: :thumbsup:
1

#591
Потребителят е неактивен   TOKATA 

  • Черна нинджа
  • Група: Администратори
  • Мнения: 4442
  • Регистриран: 09-July 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Нойер, Мюлер
Много се радвам за Торонто и в същото време много съжалявам GSW. Да загубиш две от звездите си в рамките на седмица за по година, може би, е кошмар... :confused:
0

#592
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Снощи беше лудница в Торонто. От клаксоните и феновете не можахме да заспим до 2 и половина - дотогава се точеха покрай нас феновете към площада. Супер съм доволен, че Раптърс най-накрая успяха да направят крачката към титлата. През редовния сезон не бяха толкова убедителни като предни години, но тогава говорих с един приятел, който е навътре в нещата. Той още тогава каза, че Нърс ги готви за плейофите и не му пука особено за редовния сезон. Още ми каза, че Раптърс се готвят поне за победа в Източната конференция, но аз бях скептичен. В понеделник парадът тръгва от нашия квартал и ще откача няколко часа от работа, макар че Раптърс са ми най-малко любимият от торонтовските отбори. Все пак за такъв каръшки спортен град като Торонто шампионите не са толкова много :laughing:

Колкото до Голдън Стейт, те рискуваха с Дюрант в 5-ия мач, когато вече нямаха какво да губят и рискът не се оправда. Спечелиха този мач, но не и заради Дюрант, по-скоро Раптърс го загубиха. А с Томпсън просто малшанс, част от играта. Но те си имат достатъчно титли, стигат им.
0

#593
Потребителят е неактивен   neuer_bmev 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 724
  • Регистриран: 24-December 15
  • любим играч:Нойер,Мюлер,Румениге
Чета и не мога да повярвам и не искам.Почивай в мир Коби ;(
1

#594
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3464
  • Регистриран: 30-October 15
Ужас...
1

#595
Потребителят е неактивен   TOKATA 

  • Черна нинджа
  • Група: Администратори
  • Мнения: 4442
  • Регистриран: 09-July 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Нойер, Мюлер
Снощи гледах CNN до 3 сутринта и през цялото време се надявах някой да се включи и да каже, че това е поредната фалшива новина! Още повече, че новината избухна от TMZ. Самият факт, че на борда е имало и 2 деца пради ситуацията още по-тъжна.

Когато толкова влиятелен човек си отиде толкова млад, това те кара да седнеш и да се замислиш. Харчете си парите, пътувайте, обичайте и се забалявайте. Утрото не е гарантирано! Утрото не е даденост!

Като фен на НБА, Кобе завинаги ще остане в топ 5 на любимите ми играчи, които съм имал удоволствието да гледам!

"Животът е прекалено кратък, за да таите злоба. Няма никакъв смисъл от това!" - Коби

#mambaout

https://i.imgur.com/VvLX34h.jpg
2

#596
Потребителят е неактивен   Andoniooo 

  • -
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Модератори
  • Мнения: 5879
  • Регистриран: 12-November 11
  • любим играч:Кан, Нойер, Рибери, Шол, Хумелс, Мартинес
Заради него и Шак почнах да следв НБА, след пенсионирането им спрях да гледам толкова много лигата.... Хора, които вдъхновяват...голяма трагедия!
1

#597
Потребителят е неактивен   Боби 

  • Роланд Дисчейн
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3231
  • Регистриран: 22-November 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Кингсли Коман
Хващам се да гледам цели мачове на Байерн в Евро Лигата. А мач номер 2 миналата седмица - срещу Барселона, в тяхната зала беше страхотен за баварците. Довечера от 21:30 ще е мач номер 3 в Ауди Дом. Мисля да го гледам, ясно ми е на Анфилд какво ще се случи...
0

#598
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5853
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
Германия е световен шампион по баскетбол.
0

#599
Потребителят е неактивен   Боби 

  • Роланд Дисчейн
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3231
  • Регистриран: 22-November 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Кингсли Коман
САЩ ще са световни по футбол значи скоро :laughing:
0

#600
Потребителят е неактивен   ivo 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1047
  • Регистриран: 23-August 13

Преглед на мнениеРосен, на 10 September 2023 - 17:41, каза:

Германия е световен шампион по баскетбол.


Което си е чудо , защото белите баскетболисти са мнозинство в отбора на Германия...А те не могат да скачат http://bayern-bulgaria.net/forum//public/style_emoticons/default/laughing.gifhttp://bayern-bulgaria.net/forum//public/style_emoticons/default/laughing.gifhttp://bayern-bulgaria.net/forum//public/style_emoticons/default/laughing.gif

Мнението беше редактирано от ivo: 10 September 2023 - 19:18

1

Споделете тази тема чрез:


  • (41 Страници) +
  • « Първа
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители