Байерн България: Кой искате да дойде в отбора? - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (60 Страници) +
  • « Първа
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Кой искате да дойде в отбора?

#826
Потребителят е неактивен   nevah 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 305
  • Регистриран: 16-April 13
  • живущ вСофия
  • любим играч:Батигол и Мелничарчето
Анте Ребич. По-скоро няма да стане футболист от него, но няма да излезе скъпо и за мен си струва опита. Все пак е крило, а с трансферната ни политика се нуждаем отчаяно да октрием следващото голямо такова, преди да е нашумяло и станало 100 милиона.
Следя го изкъсо след головете му срещу нас тоя сезон. Тогава ми направи впечатление, не само с головете, но и с играта си през целия мач. Поне още два пъти ни мина през цялата защита. Много е надъхан, много харесвам такива играчи(тип Олич). До тук за мен прави и много силно световно, а и да си титуляр в този отбор на Хърватска само по себе си говори много.
Айнтрахт няма да му искат много и за мен трябва да го пробваме, защото "гранати" вече мисля, че е ясно, че няма смисъл да чакаме..
1

#827
Потребителят е неактивен   mmmnee 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1337
  • Регистриран: 17-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Ribery,Quaresma,Bastian S,J.Boateng,Musiala
С такива играчи като Ребич нищо повече от Бундеслигата.
0

#828
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6071
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн

Преглед на мнениеmmmnee, на 01 July 2018 - 23:13, каза:

С такива играчи като Ребич нищо повече от Бундеслигата.


Ами значи идеално като за настоящите цели на ръководството!
0

#829
Потребителят е неактивен   Goshenko 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1646
  • Регистриран: 13-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:ОТБОРЪТ!!!
От това световно има доста играчи, които стават за покупка, но не се знае колко пари ще им искат. От Колумбия Мина и Куинтеро, от Русия един Черишев ще ни дойде добре. Трябва да се помисли и върху Вернер и Дракслер (независимо от играта му на мондиала). Хектор също не е толкова лош, а ни трябва втори ляв бек. Ако нашите се напънат могат да направят много добра селекция. Най много ни трябва крило, но ако пробутаме Боатенг на някой клуб, значи ще ни трябва спешно и централен защитник.
0

#830
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3472
  • Регистриран: 30-October 15
От младите играчи на това световно на мен ми харесаха Гонсало Гедеш(крило), Люка Ернандес(ляв бек), Килиан Мбапе(нападател, крило), Юлиан Брандт(крило), Лудвиг Августинсон(ляв бек), Йери или Джери Мина(централен защитник), и Ървинг Лозано.

Goshenko, с теб съм съгласен за Мина. Хектор също е добър футболист, но се надявам да остане в Кьолн, защото постъпката му от последния сезон е рядко срещана в днешния футбол.
0

#831
Потребителят е неактивен   Datty 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3267
  • Регистриран: 12-October 10
Мина изобщо не става за футбола, който Байерн практикува, нищо чудно, че Барса искат след само 6 месеца да го продават. Слаб е с топка в краката, прекалено е тромав, не е за такива отбори. Колумбийците играха доста дефанзивно и той в такъв стил успя да блесне.

Вземате световното прекалено на сериозно, Черишев е по-често резерва във Вияреал, да идва в Байерн? Кинтеро също Порто го дадоха под наем, защото не успя да се наложи...

Мнението беше редактирано от Datty: 10 July 2018 - 12:29

3

#832
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3472
  • Регистриран: 30-October 15
Мина и Хамес бяха най-добрите играчи на Колумбия на това световно.
0

#833
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3472
  • Регистриран: 30-October 15
От по-евтините и реалистични варианти бих казал Павар, Рабио, Товен, Лука Йович, Лозано. От по-скъпите някой измежду Гризман, Дибала и Азар като Азар би бил най-подходящ, защото си е баш крило.

Мнението беше редактирано от La Bestia Negra: 15 November 2018 - 20:37

0

#834
Потребителят е неактивен   Datty 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3267
  • Регистриран: 12-October 10
За Азар Байерн има шанс точно 0 %. Или ще преподпише с Челси, или ще отиде в Реал. Гризман с новия договор и заплата 20 млн. няма да мръдне от Атлетико. За Рабио ще скочат почти всички големи отбори, малко ме съмнява точно Байерн да го привлече.

На този етап не е реалистично да се надяваме, че основен футболист от друг топ-отбор ще дойде в Байерн. Ръководството по-скоро ще се ориентира към Пулишич, турчина от Рома, някой от крилата на Байер. За защитник надеждата е Павар все пак да дойде. Според мен опции на предполагам прилични суми има бол, но съблекалнята е токсична, първо от там трябва да дойдат промените.
1

#835
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3472
  • Регистриран: 30-October 15
Жоао Феликс, Чуки Лозано, Никлас Пепе, Лука Йович, Тимо Вернер
0

#836
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3472
  • Регистриран: 30-October 15
Абе какъв е тоя Ерлинг Халанд!? 17 гола за 9 мача този сезон!
0

#837
Потребителят е неактивен   katzi 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Член на фенклуба
  • Мнения: 1422
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вЛондон
  • любим играч:FC BAYERN Muenchen
Син е на оня Ян-Инге Халанд,дето изрода Манафски Рой Кийн навремето му счупи крака, и съответно му прекрати кариерата .
0

#838
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3472
  • Регистриран: 30-October 15
17 гола в рамките на 9 мача за 19годишен е много впечатляващо. Не знам доколко е вярно, но четох изказване на негов съотборник, че преди дебютния си мач в ШЛ(вкара три гола) стоял няколко часа в колата си и нонстоп въртял химна на турнира. Самата му физиономия издава, че сачмата го пере здраво.

https://m.youtube.co...UE2Fn6IYA&t=23s

Мнението беше редактирано от La Bestia Negra: 19 September 2019 - 12:57

0

#839
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
Никога не се гледат сензациите на световните първенства! Това е самия край на сезона и е от изключително значение на каква възраст си, какъв футбол играеш и какво ти се е случило през сезона.
Справка Лозано - много бърз футболист, силен на контраатака. Всички футболисти са уморени и няма кой да го гони, когато е издебнал момента си.
Йери Мина? Висок и силен физически централен бранител, който играеше в Бразилия по това време (т.е. в средата на сезона) в отбор, който е прибран и добре затворен т.е. няма къде да се бяга около него. Черишев е средняк... Кинтеро го гледах още на младежките първенства и ми правеше страхотно впечатление, беше с класа над останалите. Порто го купиха 17-годишен. Но там не му се получи, защото си играе негов си футбол т.е. прави каквото реши, а не каквото е най-правилно.
Навремето средняк като МИлан Барош беше контузен цяла година и свеж на европейското в Португалия буквално прескачаше защитниците. За разлика от тях хора като Меси, които мъкнат по цяла година отбори на гръб, не могат да отлепят да подобни форуми. Това е истината. Ще видим първото наистина хубаво първенство в Катар, ако бъде зимата! За справка на финал в ШЛ един халф тича по 13 км., а на световно по 8...
0

#840
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)
Желязно умозаключение, какви средняци само си изредил!
Но то е защото са еднодневки от Световното. Еднодневките от Висшата лига и Канада пък хич не са средняци. Те са играчи от световна класа с безкраен потенциал. :good:
-1

Споделете тази тема чрез:


  • (60 Страници) +
  • « Първа
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители