Байерн България: Кой искате да дойде в отбора? - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (60 Страници) +
  • « Първа
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Кой искате да дойде в отбора?

#871
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12

Преглед на мнениеConan, на 29 November 2020 - 22:14, каза:

А кой твърди обратното ... Просто отбелязах , че Левандовски е в Байерн не защото е "детската му мечта" , а защото Байерн се съгласи да му плати най-много пари на ръка . Което по вашите стандарти , го прави абсолютно същия човек като Кроос и Алаба .

Алаба колко иска и кой е готов да му ги даде?

Иначе Левандовски е ясно, че не струва, след големия срив дотук този сезон.
0

#872
Потребителят е неактивен   Conan 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1190
  • Регистриран: 27-April 17
  • любим играч:Матеус , Бреме , Мюлер
Левандовски получава 20 млн за да подпише с Байерн като свободен агент . По думите на Перес , Реал му е предлагал 11 млн . Имаше интервюта и с Перес и с Кухарски преди известно време , където обясняваха защо Левандовски е преминал в Байерн , а не в Реал .
0

#873
Потребителят е неактивен   Conan 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1190
  • Регистриран: 27-April 17
  • любим играч:Матеус , Бреме , Мюлер
Тръгнаха слухове , че може да привлечем Аркадиуш Милик със свободен трансфер .
0

#874
Потребителят е неактивен   bizi 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 589
  • Регистриран: 14-July 13
Ерлинг Холанд
1

#875
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13

Преглед на мнениеbizi, на 09 January 2021 - 10:30, каза:

Ерлинг Холанд


За съжаление нещата вървят натам ,че ще го изпуснем , съдейки по формата и физическото състояние на Леви пред него има още много години футбол , не мисля ,че Холанд ще се задържи толкова време в Дортмунд а веднъж излезне ли от Бундеслигата то трудно ще има връщане обратно в Германия на резонна цена , а всички знаем ,че Байерн не плаща космическите суми който са на мода.
0

#876
Потребителят е неактивен   Conan 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1190
  • Регистриран: 27-April 17
  • любим играч:Матеус , Бреме , Мюлер
Истинско удоволствие е да се гледа играта на Хааланд . За мен е най-добрия централен нападател в момента . Но ще си останем с гледането . Поради необичайните обстоятелства , може би Дортмунд ще успеят да го задържат и през следващия сезон . Но основната пречка за евентуален негов трансфер в Байерн е мениджъра му .
0

#877
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3465
  • Регистриран: 30-October 15
Между Холан и Дортмунд има устно споразумение до лятото на 2022г. А преди месец Румениге каза, че докато е в управлението на Байерн, подобен трансфер като този на Левандовски няма да има.
0

#878
Потребителят е неактивен   Conan 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1190
  • Регистриран: 27-April 17
  • любим играч:Матеус , Бреме , Мюлер
Ами може само да се надяваме , че Румениге ще наистина ще се оттегли в края на годната . И че Оли Кан бързо ще се еманципира и влиянието на Хьонес и Румениге във взимането на решения драстично ще намалее . Крайно време е , Байерн да премине на следващо спортно-техническо ниво . А това ще се случи , ако клубът започне да да е по умерен в изявленията си и ще започне да реагира адекватно на трансферния пазар . Относно Хааланд :
За пореден път , изказването на Румениге е далеч от реалността . Трансфер на Хааланд подобен на този на Левандовски хипотетично е възможен най-рано през 2024-а , когато изтича договора на норвежеца . В правния мир няма понятие "устна договорка" . През юни 2022 влиза в сила освобождаващата клауза на Хааланд в размер на 75 млн. евро . Което не означава , че ако някой отбор извади примерно 150 млн евро това лято , Дортмунд няма да го продаде . Предвид факта , че трите най-скъпи трансфера на Байерн в момента са ниво "играчи за ротация" , не мисля че скоро ще станем свидетели на нов рекорд . Отделно , след всички дивотии които бяха изговорени по адрес на Мино Райола от някои членове на ръководството , нарежда Байерн на опашката от кандидати за Хааланд .
0

#879
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3465
  • Регистриран: 30-October 15
Мисля, че Румениге имаше предвид изобщо привличането на футболисти на Дортмунд, защото каза, че е разстроен от негативните реакции в медиите и най-вече от твърденията, че Байерн умишлено отслабва конкуренцията си.
Ако Дортмунд има претенцията за нещо повече от почетно второ място в БЛ и евентуален четвъртфинал в ЕКТ, то Вацке би трябвало да опита да задържи Холан за възможно най-дълго време. Райола съвсем директно заяви, че целта на норвежеца е Шампионската лига, и че това ще бъде определящо при избора на следващия му клуб т.е. Байерн влиза в кръга на заподозрените. Аз мисля, че е възможно в един момент да се опитаме да го привлечем, имайки предвид огромните амбиции на Кан(в едно интервю се сравни с Мъск и каза, че би искал да ръководи Байерн по подобен начин). По принцип и аз съм против да прилапваме играчи на Борусия, но Холан се очертава да бъде "generational player", подобно на Мбапе т.е. за него може да се направи изключение.
0

#880
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13

Преглед на мнениеConan, на 08 January 2021 - 19:55, каза:

Тръгнаха слухове , че може да привлечем Аркадиуш Милик със свободен трансфер .


В национала играе като втори нападател зад Левандовски , за резерва на Мюлер става.
0

#881
Потребителят е неактивен   Datty 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3267
  • Регистриран: 12-October 10
Лева още е световна класа, така че не мисля, че това лято нападател трябва да бъде вземан. По-скоро централен халф и защитник. В защитата ще се отвори дупка с изтичането на договите на Боатенг и Алаба, а се вижда, че в центъра няма добри алтернативи на Горетцка и Кимих.

Упамекано е 100 процента голямата цел в защита. Уж имал клауза 42 млн. от лятото. Вчера погледах Юве-Сасуоло и от гостите много ми хареса Локатели - с човек по-малко Сасуоло контролираха центъра благодарение на него. От край време харесвам и Солер от Валенсия, прекалено е добър за сегашното им състояние. Но не знам дали тези цели са реалистични, дали ръководството гледа изобщо към подобни играчи. По-скоро Нойхаус от Гладбах ще им е в полезрението, който също е отличен млад футболист. Може и за Камавинга от Рен да помечтаем, за него сигурно всеки топ отбор се облизва.
1

#882
Потребителят е неактивен   Conan 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1190
  • Регистриран: 27-April 17
  • любим играч:Матеус , Бреме , Мюлер
Милик , Дракслер , Депай , Товен и Чалханоглу са с изтичащи договори . Алаба , Боатенг , Мотинг , Мартинес и Коста ще освободят достатъчно финансов ресурс за заплати . Един измежду Толисо и Рока е излишен , Сар няма качества за Байерн . Дори и Ернандес до момента е излишен лукс .
За мен абсолютно задължително Байерн да се опита да привлече Милик и един измежду Дракслер и Чалханоглу . Депай и Товен също може да е варианти , ако приемем , че Флик ще иска още едно крило . Всичкки те са играчи в перфектна футболна възраст . Отделно Байерн в момента не разполага с играчи като Чалханоглу и Дракслер .
Аз поне смятам , че освен Упамекано , Байерн трябва да вземе и Тапсоба от Леверкузен . Зюле след контузията е съвсем не е на ниво , а Ернандес като централен защитник е като виц на Къци Вапцаров . Нюхаус също трябва да е приоритет защото може да замени Кимих или Горецка много по-качествено от Толисо .

Мнението беше редактирано от Conan: 14 January 2021 - 12:22

0

#883
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13
Нголо Канте
0

#884
Потребителят е неактивен   carrot 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4684
  • Регистриран: 07-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Мануел Нойер
Искам да бъде привлечен някой бял. Нямам повече претенции http://bayern-bulgaria.net/forum//public/style_emoticons/default/tooth.gif
2

#885
Потребителят е неактивен   mmmnee 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1333
  • Регистриран: 17-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Ribery,Quaresma,Bastian S,J.Boateng,Musiala
Серхио Рамос.
0

Споделете тази тема чрез:


  • (60 Страници) +
  • « Първа
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители