Байерн България: Герд Мюлер - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (7 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Герд Мюлер

#61
Потребителят е неактивен   pe6oo_ 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 307
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:Ефенберг
Лично за мен Герд Мюлер е легенда и някакъв рекод няма ни най- малко да накърни реномето му. Времето минава, постиженията се подобряват, нормално е...
Мен най ме радва факта, че освен голям футболист е и голям човек и винаги се изказва ласкаво за хората, които бият рекордите му...
Аз от футболните му качества немога да се уча, защото ми е трудно да ритна топка и да не се осакатя, но пък като човек ми е голям пример и се радвам, че е играл за Байерн.
По тема Меси - не го харесвам, защото не е от Байерн, но обективно е голям и никой неможе да го отрече!
----
Поздравление за поста на Арс - примера накрая му беше идеален - едно е в нашите очи, друго е обективно погледнато.
0

#62
Потребителят е неактивен   deyan 

  • Скрита лимонка
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4053
  • Регистриран: 07-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:Мартин Димитров, Емил Евтимов
Леле, как осрахте темата...
1

#63
Потребителят е неактивен   Mario_Basler 

  • Специалист - Разбирач
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4499
  • Регистриран: 09-October 10
  • живущ вБългария
  • любим играч:Mia San Mia
Темата си е супер!
0

#64
Потребителят е неактивен   Konrad 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1067
  • Регистриран: 04-November 10
  • любим играч:Един бе той-Кайзер Франц

Преглед на мнениеars_moriendi, на 13 December 2012 - 10:07, каза:

Г-н Демагог,....


Г-н Отворко,от всичко,което си написал,ми става ясно,че се изживяваш,като последна инстанция тук,за вся и всьо....аре малко по-скромно!Докато беше Жоро тук,доста скромно го даваше,сега нещо раздаваш обиди!Естествено е,че когато пишеш,че Жеков бил постигнал нещо повече от теб...хахаха,добре де,ти какво си постигнал във футбола примерно?Осветли ни да чуем ?

ПП..докато пишеш смешки,сравнения и натрапваш настойчиво мнението си с обиди ,особено към инакомислещите,форума не става по интересен,ти какво...искаш всички да мислим ,като теб ли?
2

#65
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
Лелелеле.... Отворко съм Конрад, за разлика от теб съм се събличал по физическо! Последна инстанция? Странно как всеки един тупан, когато няма какво повече да извади като довод, започва да говори за инстанции, дървени философи и т.н. Задал съм ти конкретен въпрос, като не можеш да отговориш, поне не се опитвай да обиждаш. Демагог си - аз плюя успелия Жеков, че съм казал, че е станал пияница (нищо за футболните му качества), а той не плюе Меси, като обяснява, че в общи линии не бил нищо особено! Схващаш ли разликата? Май не... Затова съм и Отворко, защото ви показвам колко сте тесногръди...

Мнението беше редактирано от ars_moriendi: 21 December 2012 - 17:37

1

#66
Потребителят е неактивен   Bavareza 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2397
  • Регистриран: 29-October 10
  • любим играч:Oiiver Kahn
Добре бе Арс,от къде знаеш кой къде се е събличал?! Ами и ние, простосмъртните може сме поритвали тук там?!

Мнението беше редактирано от Bavareza: 21 December 2012 - 18:08

0

#67
Потребителят е неактивен   Goshenko 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1646
  • Регистриран: 13-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:ОТБОРЪТ!!!

Преглед на мнениеars_moriendi, на 21 December 2012 - 17:30, каза:




От уважение към темата за легендите на Байерн ще се въздържа от коментар, макар че има какво да се каже.
1

#68
Потребителят е неактивен   Ogata 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1849
  • Регистриран: 11-October 10
  • живущ вБългария

Преглед на мнениеBavareza, на 13 December 2012 - 10:28, каза:

Зидан за разлика от джуджето има световна и европейска титла с Франция, а Меси е посредтствен за Аржентина!
За мен Кристияно Роналдо е по голям от Меси, защото е много по комплексен и е лидер и за националния си отбор.



Зидан бе с класа над всички,които изброи и това е просто личното ми мнение.Може би най-гениалния футболист,който съм гледал.
1

#69
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10

Преглед на мнениеBavareza, на 21 December 2012 - 18:08, каза:

Добре бе Арс,от къде знаеш кой къде се е събличал?! Ами и ние, простосмъртните може сме поритвали тук там?!

След като има нормален върпос, то си мисля, че той заслужава отговор - най-скъпото нещо на света, Баварец, е информацията! Всеки разполага с някаква такава..., аз нося някаква на тема футбол, която ми дава достатъчно основание, четейки какво пишат много от вас, да знам, че нямате много общо с играта... Това поритване не се брои, аз също съм играл дартс, но няма как да давам компетентно мнение за играта, базирано основно на гледане!
А футболът си е доста по-сложен...
3

#70
Guest_moonweaver_*

  • Група: Гост
Арс, мисля, че не си прав да слагаш всичко под един знаменател с изказване, че всеки следващ спортист е по-добър от предходния, защото това просто не е така - примери бол за счупени рекорди, примери бол за не-счупени такива (на прима виста ти давам само Стефка Костадинова). Примерите за единия и за другия довод са много, в никакъв случай не отричам развитието на футбола като спорт и в никакъв случай не омаловажавам постигнатото от Меси. Аз лично безкрайно много се дразня на сравнения между епохи, защото е просто безсмислено.
5

#71
Потребителят е неактивен   Bavareza 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2397
  • Регистриран: 29-October 10
  • любим играч:Oiiver Kahn

Преглед на мнениеmoonweaver, на 29 December 2012 - 01:49, каза:


Всеки има право на мнение и да, за съжаление не всеки го изразява възпитано и толерантно и понякога хората въприемат коментарите ти за назидателни, което може би е и причината за подобни спорове.

Желая на всички ви весели новогодишни празници и запомнете едно - "Beauty is in the eye of the beholder" (Маргарет Хънгърфорд)

:beer2:
0

#72
Потребителят е неактивен   Goshenko 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1646
  • Регистриран: 13-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:ОТБОРЪТ!!!

Преглед на мнениеars_moriendi, на 27 December 2012 - 10:49, каза:

...
Гошенко, последното, което искам е да продължавам безсмислен спор, но тези, които искат да се въздържат от коментар, обикновено го правят като пропускат това, което не желаят да коментират!


Арс, вече съм давал мнение по въпроса преди доста време и затова се въздържам, а и някои други колеги са го написали много точно и прямо.
2

#73
Потребителят е неактивен   Ogata 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1849
  • Регистриран: 11-October 10
  • живущ вБългария
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/c0.75.843.403/p843x403/544059_590600487623313_1071674592_n.jpg


"To Gerd Müller. All of my respect and admiration. A big hug. Leo."



Хубава постъпка от страна на малкия към Герд.

Мнението беше редактирано от Ogata: 08 January 2013 - 16:03

8

#74
Потребителят е неактивен   Mario_Basler 

  • Специалист - Разбирач
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4499
  • Регистриран: 09-October 10
  • живущ вБългария
  • любим играч:Mia San Mia
Затова болшинството харесват Лео, защото е много по-човечен и земен, докато Кристина се прави на копелдак, а реално е ревлив гей.
3

#75
Потребителят е неактивен   acionix 

  • Новорегистриран
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9
  • Регистриран: 10-January 12
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Герд Мюлер, Тони Кроос
Герд Мюлер е велик човек, играч и голмайстор. Направил е недостижим рекорд. В националния отбор е вкарал повече голове отколкото мачове е играл. Гледал съм го как отпра на англичаните третия гол през 1970 в Мексико (картинката вляво:)). Оттогава вече 43 години съм фен на Германия и Байерн. Така и ще бъде занапред :wmflasche: :bayern1: :brdschal:

Мнението беше редактирано от acionix: 25 June 2013 - 08:53

5

Споделете тази тема чрез:


  • (7 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители