Байерн България: Герд Мюлер - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (7 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Герд Мюлер

#31
Потребителят е неактивен   Bavareza 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2397
  • Регистриран: 29-October 10
  • любим играч:Oiiver Kahn
Това е разликата между мен и теб, Арс. Аз се кефя на играчи като Ефенберг, Янкер, Йеремис, Ван Бомел, а ти на Меси. На мен еталона ми е Байерн и Дортмунд на На Хитцвелд, Германия на Бекенбауер и Берти Фогтс, а на теб Барса на Гуардиола и Германия на Клинсман...


Мнението беше редактирано от Bavareza: 11 December 2012 - 22:03

0

#32
Потребителят е неактивен   Bavareza 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2397
  • Регистриран: 29-October 10
  • любим играч:Oiiver Kahn
Едно свястно мнение!



"Какво толкова е Меси? Гледам го от години и виждам, че има само ляв крак и непрекъснато си гласи топката на него. Десният му служи само за подпиране. Пък и е висок само 1,62 м. Гледам как подминава трима-четирима, а те го гледат. Едно време нямаше никой да го бави, директно го вдигахме във въздуха", отсече митичният нападател.

Жеков вярва, че дори нашите бранители от неговата младост са щели да спрат гениалния аржентинец. "Дори и в България имаше здрави защитници като

Мнението беше редактирано от Bavareza: 11 December 2012 - 22:32

0

#33
Guest_Andoniooo_*

  • Група: Гост
[quote name='Bavareza' timestamp='1355252536' post='63722']
Това е разликата между мен и теб, Арс. Аз се кефя на играчи като Ефенберг, Янкер, Йеремис, Ван Бомел, а ти на Меси. На мен еталона ми е Байерн и Дортмунд на На Хитцвелд, Германия на Бекенбауер и Берти Фогтс, а на теб Барса на Гуардиола и Германия на Клинсман...


0

#34
Потребителят е неактивен   Mario_Basler 

  • Специалист - Разбирач
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4499
  • Регистриран: 09-October 10
  • живущ вБългария
  • любим играч:Mia San Mia
[quote name='Bavareza' timestamp='1355252961' post='63726']
Едно свястно мнение!



"Какво толкова е Меси? Гледам го от години и виждам, че има само ляв крак и непрекъснато си гласи топката на него. Десният му служи само за подпиране. Пък и е висок само 1,62 м. Гледам как подминава трима-четирима, а те го гледат. Едно време нямаше никой да го бави, директно го вдигахме във въздуха", отсече митичният нападател.

Жеков вярва, че дори нашите бранители от неговата младост са щели да спрат гениалния аржентинец. "Дори и в България имаше здрави защитници като
0

#35
Потребителят е неактивен   stavrev 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3502
  • Регистриран: 11-October 10
Е,Болт ако не спре да се ослушва като гърмян заек 10 метра преди финала може и да мине 9.50 :laughing: а иначе бавареца върви срещу течението както обикновено...спрял е да прогресира преди 10-15 години....иначе евала на меси.най-добрият офанзивен играч за последните 5-6 години.помна,че не беше вкарвал 1-2 мача и някой журналист го беше питал кога ще излезне от кризата :laughing: надявам се да стигне до финала на световното с аржентина,само да остави купата на немците. :wmflasche:
1

#36
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
Хахахаха, Жеков, Бобата Жечев.... :laughing:

0

#37
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
"Предишното топпостижение – 85, бе на Герд “Торпедото” Мюлер – човекът, който бе на ръба от подписване с Барселона през 1973 г. само за да види как сделката пропада заради намеса на правителството на ФРГ. Вместо това Барса купи Йохан Кройф. “Мюлер торпилиран”, бе заглавието на “Марка”."

Баварец, май и Мюлер се е кефил на Барселона.... :laughing:
0

#38
Потребителят е неактивен   Datty 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3267
  • Регистриран: 12-October 10
Като говорим за Кройф, и той не е харизматичен и велик като другите според Бавареца, защото предпочита владеенето на топката и не е печелил нищо с националния.


Мнението беше редактирано от Datty: 12 December 2012 - 13:20

1

#39
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
Дати, най-веселият момент винаги е когато някой млъкне! Защо Бавареца не ни обясни как така Мюлер е щял да стане футболист на Барселона... Легенди, туй-онуй...
Отговорът е прост - защото НЕ МОЖЕ! Точно това е най-големият минус на шаблонното, заученото, тесногръдото и крайното - винаги идва момент, в който се чувстваш тъп! Казвам го, защото и аз съм правил крайни изказвания, бил съм такъв, но като тинейджър...
Гошенко казва, че сега било по-лесно, но няма обективен довод за това.
0

#40
Потребителят е неактивен   Bavareza 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2397
  • Регистриран: 29-October 10
  • любим играч:Oiiver Kahn
Междудрогото, от малък съм левскар, но смятам играч двукратен носител на златната обувка и прославил България за по голям авторитет от некви форумни герои!
Слава Богу, има и хора, заради които все още си струва да се посещава форума.
1

#41
Потребителят е неактивен   Goshenko 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1646
  • Регистриран: 13-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:ОТБОРЪТ!!!
Ars, къде точно съм писал, че днес на нападателите им е по-лесно? Просто се опитах да направя сравнение на условията за игра тогава и сега. Според мен подобно мнение може да се изрази само от професионален футболист (не български, разбира се), нападател, който е успял да застъпи така да се каже и от двете епохи - онази с грубите и несанкционирани влизания отзад, и днешната с неимоверно високо темпо и без пасивни засади. Ако някой зададе подобен въпрос на Клозе, например, може би ще има нещо като обективен отговор.
1

#42
Потребителят е неактивен   Konrad 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1067
  • Регистриран: 04-November 10
  • любим играч:Един бе той-Кайзер Франц
Браво Баварец за последния пост!Просто винаги ме е учудвала страстта на българина да обругае по-кадърния и успелия от него,говоря за отношението към Жеков!Пияница бил,такъв бил,продал това-онова....ми,каквото и да е станал,едно време е бил велик голмайстор,признат навсякъде!Да вкараш толкова голове и в България и срещу чужди отбори,по логиката на някои...що не го е направил някой друг?
1

#43
Потребителят е неактивен   Mario_Basler 

  • Специалист - Разбирач
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4499
  • Регистриран: 09-October 10
  • живущ вБългария
  • любим играч:Mia San Mia
Аз пък се убеждавам, че българина не вижда по-далеко от носа си. Неговото мнение е единствено и вярно. Аз такива като МЕси, Герд Мюлер, Жечев, Мечев си ги местя от единия крачол в другия. Те на мен нищо не са ми дали, че да съм им длъжен с нещо.
0

#44
Потребителят е неактивен   Bavareza 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2397
  • Регистриран: 29-October 10
  • любим играч:Oiiver Kahn
Така е Конрад, нихилизма на българина е много лоша и масова черта уви... Тук в нашето умалено форумно общество е същата работа, не оценяваме нашето, а се прехласваме по чуждото, само щото в момента е модно.
Поне има останали олд скуул фенове като теб, бъди жив и здрав!
1

#45
Потребителят е неактивен   Stu4ko 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1394
  • Регистриран: 13-October 10
  • любим играч:Оливер Кан, Филип Лам
Като става въпрос за нихилизъм, как може да се отрича по тази логика класата на най-големия футболист на нашето време? Ще вляза вече в този спор, само че искам обективно мнение защо според вас това не е Меси и кой е? Понеже трябваше да се задават рамки - след 2002-ра година, с други думи след като Зидан спечели всичко, което може да се спечели и бих казал мина пикът му.
0

Споделете тази тема чрез:


  • (7 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

2 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 2 гости и 0 анонимни потребители