Байерн България: (9.) Роберт Левандовски - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (37 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

(9.) Роберт Левандовски

#16
Потребителят е неактивен   markony_70 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 664
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Д-р Сократес
[quote name='Goshenko' timestamp='1389005363' post='86126']
Въобще не бих си помислил да заменя който и да е между Манджукич и Левандовски заради тоя

Мнението беше редактирано от markony_70: 07 January 2014 - 00:28

0

#17
Потребителят е неактивен   Mia san Bayern! 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 473
  • Регистриран: 07-April 13
  • любим играч:Томас Мюлер

*
ПОПУЛЯРНО

Наистина личи безкрайната лицемерност на фенчетата на Челси, МЮ и испанците из форумите напоследък, дори всякакви хора си изпускат нервите, псуват и злобеят ей така без причина. Определено ни завиждат и определено не са свикнали някой да им разваля трансферния рай - дори само затова се раздвам, че не оставихме Реал да вземат Лева и Гьотце и да ги провалят като играчи. Та защо да оставим да избяга такъв класен играч от Бундеслигата?! Не е и справедливо да ни обвиняват в отслабване на Дортминд. За трансфера на Гьотце донякъде бях против в началото, макар и дългосрочно да си струва много, но Лева ще ни е нужен още от догодина! Освен това не можеш да очакваш, че играчите ти ще играят за отбора ти цял живот. Рано или късно напускат и се сменя съставът. Хората търсят нови предизвикателства и кариерно развитие, това са стимули нерядко по-големи и от парите. Дортмунд трябва да покажат, че са израстнали и според мен имат възможности по-добри, отколкото предишни отбори, постигнали краткотрайни успехи в Бундеслигата и Европа. Първо, не загубиха Лева и Гьотце едновременно, имаха/имат време да намерят замени и второ, разполагат с доста пари за немски отбор, а и напоследък увеличиха фенската си маса и симпатизанти по света. Жалкото и грозното само е, че разните хейтъри ползват Дортмунд като маскировка за злобата и ненавистта си към нас, а истината е, че ние гледаме повече мачове на Дортмунд от тях, познаваме отбора по-добре и даже сме по-загрижени за тях. Пожелавам си Дортмунд да покажат постоянство в Европа и да станат трън в очите на същите тези лицемери и да ги принудят да се разкрият! А в Бундеслигата ние пак да сме номер едно!
14

#18
Потребителят е неактивен   Winter Hero 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Екип на уебсайта
  • Мнения: 581
  • Регистриран: 11-October 10
  • живущ вМюнхен
  • любим играч:1.
Юнайтед искаха Нойер - Байерн.
Юнайтед искаха Шакири - Байерн.
Юнайтед искаха Пеп - Байерн.
Юнайтед искаха Тиаго - Байерн.
Юнайтед искаха Левандовски - Байерн.
Кармааааа :laugh:
4

#19
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10

*
ПОПУЛЯРНО

5 години гледахме как целият футболен свят хейтва по Барселона за щяло и нещяло. След като наследихме абсолютно заслужено трона на номер 1 в света и след като всички футболисти гледат с едно око към Мюнхен е съвсем нормално и всички лумпени да насочат хейта си към Забенер...
Байерн обезкървявал Бундеслигата??? Как? Като задържа силните и футболисти там ли? Защо никой не плю по Юнайтед, които купиха Кагава за смешни пари? Защо фенчетата на Дортмунд не скочиха срещу Реал, когато отключиха клаузата на Сахин и го взеха за 5 млн. евро? Защо някой жълто-черен малоумник не се изказа негативно, когато те отключиха клаузата на Ройс и го взеха от Гладбах? Защо не плюха по Байерн, когато им заехме парички, за да не фалират или когато им "подарихме" Хумелс?

20

#20
Потребителят е неактивен   Goshenko 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1646
  • Регистриран: 13-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:ОТБОРЪТ!!!
Между другото, преди не много дълго време Байерн се разделяше с най-големите си звезди, защото нямаше пари да ги задържа, а и свежите пари от трансфери бяха добре дошли - по този въпрос Ули е говорил неведнъж. Време е Борусия да извървят този път и да бъдат готови да изживеят и известна болка от това. Аз им пожелавам да израстнат и да се утвърдят като европейски гранд!
При всички положения за Бундеслигата е по-добре силните играчи да идват в Байерн, вместо да ходят при "английските" шейхове. Дай Боже повече немски отбори да забогатеят и да си задържат големите играчи.
Арс, за Кел ми се върти нещо подобно в главата, ама за Росицки въобще не помня да е бил спряган за нас, сигурен ли си, че са ни го взели под носа?

Мнението беше редактирано от Goshenko: 09 January 2014 - 15:13

3

#21
Потребителят е неактивен   Monk 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 349
  • Регистриран: 06-March 13
  • живущ вСофия
  • любим играч:М. Шол
Росицки не ни го откраднаха в класичексия смисъл. По спомен имаше голям интерес от наша страна, но Дортмунд се намесиха и съответно цената се разду и нашите казаха, че няма да дадат толкова пари за него. В резултат той отиде в Дортмунд. Тогава си спомням, че много се ядосвах, щото нашите намериха пари за Сфорца и Ковач, които тогава смятах за посредствени футболисти, а същевременно Росицки беше истинска перла. Все тази в крайна сметка бъдещето доказа, че нашите са били прави, а Дортмунд след още няколко гръмки трансфера почти фалираха. Сори за офтопика.

Мнението беше редактирано от Monk: 07 January 2014 - 17:17

1

#22
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
Монк, те и Кел не са го крали, щом правилата на трансферният пазар са такива и могат да натоварят офертата на Байерн (спрямо Росицки) или да дадат много на ръка (както с Кел), значи няма място за сърдене. Но и в този случай - на кого се сърдят? На това, че Байерн харчеше разумно над 15 години, докато дочакат този финансов рай, докато те се добутаха до фалит ли? Когато купиха Росицки похарчиха 2 пъти повече пари от Байерн на трансферният пазар, както и когато купиха Аморозо и Колер...е? Стигнаха им за 1 титла в Бундеслигата...
Аз наистина недоумявам как някой хомо-сапиенс може да недоволства срещу нещо, което е ясно на всички.
5

#23
Потребителят е неактивен   Dependent 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1770
  • Регистриран: 12-October 10
Е при силните години на Барселона хейтърите се оплакваха от съдиите, сега нас като не ни бутат трябва да се намери друго оправдание.

Мнението беше редактирано от Dependent: 08 January 2014 - 12:15

1

#24
Потребителят е неактивен   Datty 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3267
  • Регистриран: 12-October 10
Аз не мога да разбера какво се вживявате толкова, нормално хората да подкрепят по-слабия и бедния, т.е. Дортмунд. Класическа история за Давид и Голиат. А особено Дортмунд имат много симпатизанти в момента.

Все едно хората от форума, които следят Ла Лига не викат за Атлетико в момента.
2

#25
Потребителят е неактивен   Golden 

  • Новак
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 88
  • Регистриран: 09-May 13
Дортмунт може да бъде отслабен само ако Клоп приеме оферта от друг отбор.Аз лично много съм впечатлен не толкова от успехите му,а от това че бюджета на Дортмунт е много по малък от на редица отбори за които класата на Дортмунт е мираж.Вземете за пример Сити всички сме запознати с тяхната финансова мощ.Но за тях финал в шампиоската лига е блян.
0

#26
Потребителят е неактивен   Götze19 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2739
  • Регистриран: 30-October 13
  • живущ вЛуковит
  • любим играч:Mario Götze
Роберт Левандовски е наел бодигардове да се грижат за него в Дортмунд!
0

#27
Потребителят е неактивен   simeonwolf 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 321
  • Регистриран: 27-April 13
  • живущ вСофия
  • любим играч:Manuel Neuer
http://www.sportal.b...php?news=466931

Това ми харесва, което е написано дано само не са измислици :thumbsup:
2

#28
Потребителят е неактивен   Mia_San_Mia 

  • Новак
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 17
  • Регистриран: 07-October 12
Само аз ли мисля че ако му дадем номер 4. Ще гръмне като топ новина в
1

#29
Потребителят е неактивен   Götze19 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2739
  • Регистриран: 30-October 13
  • живущ вЛуковит
  • любим играч:Mario Götze
[quote name='Mia_San_Mia' timestamp='1389786031' post='86467']
Само аз ли мисля че ако му дадем номер 4. Ще гръмне като топ новина в
0

#30
Guest_Andoniooo_*

  • Група: Гост
От Рома са се опитали да надцакат Байерн за Левандовски

"Римските вълци" са предложили на поляка да избере "Олимпико"

http://gol.bg/roma/2...-za-levandovski

http://bayern-bulgaria.net/forum/public/style_emoticons/default/laughing.gif http://bayern-bulgaria.net/forum/public/style_emoticons/default/punish.gif http://bayern-bulgaria.net/forum/public/style_emoticons/default/tooth.gif http://bayern-bulgaria.net/forum/public/style_emoticons/default/laugh.gif Ще цакат, ама може би след 10 години http://bayern-bulgaria.net/forum/public/style_emoticons/default/2977546a3d611388503453543.gif

Мнението беше редактирано от Andoniooo: 15 January 2014 - 21:53

0

Споделете тази тема чрез:


  • (37 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

3 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 3 гости и 0 анонимни потребители