Байерн България: (9.) Роберт Левандовски - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (37 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

(9.) Роберт Левандовски

#31
Потребителят е неактивен   Götze19 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2739
  • Регистриран: 30-October 13
  • живущ вЛуковит
  • любим играч:Mario Götze
Левандовски е отказал на всичките тези отбори за да играе при нас! Respect ! :bayernfan:

1*ARSENAL
2*INTER MILAN
3*JUVENTUS
4*ROMA
5*ZENIT SAINT PETERSBURG
6*REAL MADRID
7*SHAKHTAR DONSTIK
8*MAN UNITED
9*CHELSEA
10*MAN CITY
11*TOTENHAM
2

#32
Потребителят е неактивен   Dependent 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1770
  • Регистриран: 12-October 10
А тея палячовци от Реал Мадрид му давали 95милиона като 84 за него и 11 за агентите на Левандовски за 6 сезона. 11милиона на ръка. Тва си е цяло изкуство, отбор с дългове около 500милиона в страна в икономическа криза да дава 95милиона за играч без договор от лятото. Тея са по-смешен отбор и от манафите, най-великият отбор на 20 век с 5 поредни картонени ШЛ през 50те години. Дано още 10години си чакат Десетата

Мнението беше редактирано от Dependent: 17 January 2014 - 11:24

7

#33
Guest_Andoniooo_*

  • Група: Гост
За мен всяка купа е спечелена.

Мнението беше редактирано от Andoniooo: 17 January 2014 - 12:07

1

#34
Потребителят е неактивен   Dependent 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1770
  • Регистриран: 12-October 10
То тва е много дълга тема на разговор в която не ми се влиза, но през 50те години цяла Европа се е възстановявала от войните които са се водили и милионите жертви,нормално на обществото да не му е било до футбол. Нормално е и държави като

Мнението беше редактирано от Dependent: 17 January 2014 - 12:44

2

#35
Потребителят е неактивен   Monk 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 349
  • Регистриран: 06-March 13
  • живущ вСофия
  • любим играч:М. Шол
В подкрепа на Dependent бих добавил, че това е времето, в което Стенли Матюс на 41 години играе (и ще играе още известно време) и печели Златна топка, което е показателно все пак на какво ниво е било футбола. Не че казвам нещо лошо за англичанина, но да играеш до 51 годишна възраст е немислимо при съвременния професионален футбол. Натоварванията, очакванията и стресът са в пъти по - големи. Съответно конкуренцията между отбори и играчи също са значително по - сериозни.

Мнението беше редактирано от Monk: 17 January 2014 - 13:13

3

#36
Потребителят е неактивен   Ogata 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1849
  • Регистриран: 11-October 10
  • живущ вБългария
Футбола през 50-те години е бил някакъв зародиш на играта,нормално е да е несравнимо дори и със 70-те години(3-те наши поредни ушати за мен са значително по-преситжни от всичките поредни на белите със старата купа).То самите хора и живот са били друга галактика в сравнение.А това "най-великия" клуб на 20-ти век си е леко пресилено,пак казвам освен всички тия черно-бели купи,имат една от 1997/1998 и до там,но какво да се прави?
Андонио,едва ли ще е така след 100 години(ако до тогава съществува човешка цивилизация),просто футбола отдавна не е във фазата зародиш.Защо никой не принизява успехите на Аякс или Байерн от 1970-те?.Всички ги признават за революционери и легенди.Защо не се говори по такъв начин и за оня Реал от 50-те? ;)

Мнението беше редактирано от Ogata: 17 January 2014 - 15:21

1

#37
Потребителят е неактивен   joalbrito 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 502
  • Регистриран: 26-June 12
[quote name='Dependent' timestamp='1389951790' post='86506']
То тва е много дълга тема на разговор в която не ми се влиза, но през 50те години цяла Европа се е възстановявала от войните които са се водили и милионите жертви,нормално на обществото да не му е било до футбол. Нормално е и държави като
0

#38
Потребителят е неактивен   Mario_Basler 

  • Специалист - Разбирач
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4499
  • Регистриран: 09-October 10
  • живущ вБългария
  • любим играч:Mia San Mia
Лева в едно интервю беше казал, че пари си има, просто Байерн му е любимият отбор от детинство.
1

#39
Потребителят е неактивен   Ogata 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1849
  • Регистриран: 11-October 10
  • живущ вБългария
[quote name='joalbrito' timestamp='1389977532' post='86517']
Съгласен. Футболът като спортът, който познаваме, е бил наистина измислен от холандците около 70та година. Всичко преди това няма нищо общо - схеми на игра като 1-1-8 и 2-3-5; футболисти редовно играят пияни и то успешно; залага се предимно на дрибъл. Чак с създаването на тоталния футбол, футболът започва да изглежда като спорта, който познаваме.


А относно политиката им спрямо Левандовски - точно заради такива глупости си натрупаха дълговете (имаше един много готин плакат преди години на мач Байерн - Реал - "Реал банкрут"). Тъпото е обаче, че в условията на финансова криза,
0

#40
Guest_moonweaver_*

  • Група: Гост

Преглед на мнениеMario_Basler, на 17 January 2014 - 20:11, каза:

Лева в едно интервю беше казал, че пари си има, просто Байерн му е любимият отбор от детинство.


Това дали може да се намери? Би ми било много интересно да прочета точно какво е казал.

Офтопик: Аз като се замисля, като че ли е нормално 60-те и 70-те да се започне развиването на футбола. Една проста сметка: деца, родени след края на войната (45-та) са били на по 20-25-30 години 70-те. А и си мисля, че е малко пресилено да наричаме футбола преди около и след войната "професионален" - за мен истински професионален стана чак 80-те, а оттам нататък вече изкърти всички възможни стандарти, за да стигнем до безумията, които виждаме днес. Но въпреки всичко аз съм на мнение, че титлите са си титли - вярно е, че футболът е бил доста по-различен, бавен и какъвто щете го наречете, но тогава всички са играели така и малко или много са били при равни условия.
0

#41
Потребителят е неактивен   Mario_Basler 

  • Специалист - Разбирач
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4499
  • Регистриран: 09-October 10
  • живущ вБългария
  • любим играч:Mia San Mia
Муун, някъде във фейса го бях мернал. Може би някоя от фен страниците на Байерн, нямам спомени, но беше някъде покрай официалното си подписване.
0

#42
Потребителят е неактивен   Götze19 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2739
  • Регистриран: 30-October 13
  • живущ вЛуковит
  • любим играч:Mario Götze
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1779946_806198589394942_1987737514_n.jpg

Най-добър футболист на Полша за 2013 година :bayernfan: :thank_you2:
1

#43
Потребителят е неактивен   ivo 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1039
  • Регистриран: 23-August 13
[quote name='Dependent' timestamp='1388998172' post='86124']
Взимаме един от топ3 нападателите в Европа без трансферна сума, какво по-хубаво. Това показва само каква дестинация сме в момента в Европа за всеки футболист - три от най-големите таланти в Европа ни стоят резерви Гьотце, Тиаго, Шакири, Лева идва без пари след като от всички грандове се интересуваха от него. Байерн направо става стряскащо класен отбор от към качества на футболисти. Левандовски ще пасне идеално на стила ни на игра, една идея по-развижен нападател е от Манджукич, а и има по-добра техника с топка в крака. Не мисля че е нужно Манджукич да си ходи, различни типове нападатели са двамата.
[/qu
Споделям напълно ,Байерн има нуждата и възможностите да притежава поне двама много силни нападатели.Всички грандове имат по трима -четирима,а Ювентус-6!!! Колко са добри е друга тема.

Мнението беше редактирано от ivo: 09 February 2014 - 16:00

1

#44
Потребителят е неактивен   Datty 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3267
  • Регистриран: 12-October 10
Един сравнително интересен факт за Левандовски - жена му е маниачка на тема правилно хранене и той покрай нея се храни само с 100 % натурални продукти, не пие никакъв алкохол, не пуши. Няма да се сприятели с Марадона или Гаскойн, но е страшен професионалист. :laughing:
4

#45
Потребителят е неактивен   Götze19 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2739
  • Регистриран: 30-October 13
  • живущ вЛуковит
  • любим играч:Mario Götze
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1394797_649779035089277_2081115113_n.jpg

Започва се :) :bayernfan:
1

Споделете тази тема чрез:


  • (37 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители