Байерн България: Национален футболен отбор на България - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (33 Страници) +
  • « Първа
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Национален футболен отбор на България

#436
Потребителят е неактивен   Datty 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3267
  • Регистриран: 12-October 10
Вратарски голове ни спасиха. Честно казано групата ни не е страшна, нито Швеция, нито Холандия са нещо особено в момента, но ние сме толкова слаби, че логично ще се борим с Люксембург за предпоследното място.

И после що в Лудогорец нямало българи, хората нали искат да имат успех...
1

#437
Потребителят е неактивен   dimi_fcb 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2781
  • Регистриран: 09-October 10
:marto: :marto: :marto:КОЙ СЕГА Е НОМЕР 1
3

#438
Потребителят е неактивен   neuer_bmev 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 724
  • Регистриран: 24-December 15
  • любим играч:Нойер,Мюлер,Румениге
Сбогувахме се с пьрвото място.Само няколко седмици ни трае гордостта,че сме прави в такава група...е дано сега поне ФрАнСеТаТа ни пожалят
0

#439
Потребителят е активен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3472
  • Регистриран: 30-October 15
Бре, бре, бре! Сънувам ли или наистина "родните чалгари" биха Швеция?! Браво, добра победа. :) Форсберг игра доста добре.

Мнението беше редактирано от Лозанов: 01 September 2017 - 00:22

0

#440
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13
България има всички шансове да играе на световно ,само трябва играчите и треньор да си повярват! :excl:
1

#441
Потребителят е неактивен   neuer_bmev 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 724
  • Регистриран: 24-December 15
  • любим играч:Нойер,Мюлер,Румениге
Чул те бог.
0

#442
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Преди години Ицата много знаеше преди мачовете с Швеция и ни натупваха. Сега нещо ролите се смениха май... Учудващо за мен, шведите наприказваха някакви глупости преди мача и ядоха дървото.
0

#443
Потребителят е активен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3472
  • Регистриран: 30-October 15
Според мен, не е важно дали в този цикъл нашите ще успеят да се класират, а по-важно е да заиграят като отбор и да бъдат постоянни в добрите си изяви. Постигнат ли ги тия неща, шанса им ще дойде все някога. Нямаме звезди, нямаме големи лидери... На мен ми се струва, че шведите и холандците са в много лошо състояние и това ни дава възможност да се борим за второто място. Сега, в неделя, Франция излиза срещу Швеция, ако не се лъжа. Ако франсетата спечелят, а ние удържим хикс, ще се изравним по точки с шведите. И после идват решаващите срещи с Люксембург и Франция. Яд ме е, че паднахме от Беларус. Ако ги бяхме ударили, сега щеше да сме втори...

Мнението беше редактирано от Лозанов: 01 September 2017 - 16:20

0

#444
Потребителят е неактивен   pipeto 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 691
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:Фабрикантът Роланд Едлер

Преглед на мнениеЛозанов, на 01 September 2017 - 16:19, каза:

Според мен, не е важно дали в този цикъл нашите ще успеят да се класират, а по-важно е да заиграят като отбор и да бъдат постоянни в добрите си изяви. Постигнат ли ги тия неща, шанса им ще дойде все някога. Нямаме звезди, нямаме големи лидери... На мен ми се струва, че шведите и холандците са в много лошо състояние и това ни дава възможност да се борим за второто място. Сега, в неделя, Франция излиза срещу Швеция, ако не се лъжа. Ако франсетата спечелят, а ние удържим хикс, ще се изравним по точки с шведите. И после идват решаващите срещи с Люксембург и Франция. Яд ме е, че паднахме от Беларус. Ако ги бяхме ударили, сега щеше да сме втори...


Лъжеш се. Играят с Люксембург.
0

#445
Потребителят е неактивен   Datty 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3267
  • Регистриран: 12-October 10
Нямаме никакви шансове за класиране. Все пак има напредък, което е постижение, предвид липсата на класа в отбора. За европейското, при по-лесна група и повече класиращи се, може и да е друго.
0

#446
Потребителят е активен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3472
  • Регистриран: 30-October 15
Днес пак ще бием Холандия, задето не дадоха автографи предния път. С това шега на бива. Иначе успех на момчетата ни днес. :)
0

#447
Потребителят е неактивен   neuer_bmev 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 724
  • Регистриран: 24-December 15
  • любим играч:Нойер,Мюлер,Румениге
Защо точно Рпбен го вкара....кара ме да се чувствам жалък,че съм му фен а той наказа родният ми национален отбор..
0

#448
Потребителят е активен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3472
  • Регистриран: 30-October 15
Холандия, дори и в криза, си е с класа над нас. Определено ни липсва постоянство в силните изяви. Все пак, Хубчев направи почти невъзможното от тези футболисти - две победи над силни противници като Холандия и Швеция. Надскочихме сме. Реално сме на нивото на Люксембург и Беларус. :)

А Ивелин Попов веднага демонстрира провинциалния си манталитет, развивайки теории на конспирацията около съдийството. Били сме малка държава, мачкали са ни... Глупости. Албания и Исландия сигурно са по-големи, та играха на европейско. Или, ако гледаме териториалната площ, Белгия, Холандия. Австрия, Швейцария, Португалия, Англия... Смешен манталитет. Затова и никога няма да постигнем нещо значимо. :)

Мнението беше редактирано от Лозанов: 03 September 2017 - 22:23

2

#449
Потребителят е неактивен   neuer_bmev 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 724
  • Регистриран: 24-December 15
  • любим играч:Нойер,Мюлер,Румениге
Люксембург хвърли бомбата..това ни кара льжни да дадем всичко от себе си на пькния т стадион,защото поне за мен стадионът срещу франсетата ще е пълен за дошлите да видят звезди като Гризман,Мбапе и Лемар.Бием ли ги,ание в София може да бием всеки запазваме шансове за бараж до последният кръг.Успех львове!
0

#450
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13
Лъвовете трябва да влезнат с увереност в квалификациите за ЕВРО 2020 а не всяки път да изпускат точки по глупав начин срещу аутсаидери в началото а после да гонят дивото в последния кръг.
0

Споделете тази тема чрез:


  • (33 Страници) +
  • « Първа
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители