Байерн България: Национален футболен отбор на България - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (33 Страници) +
  • « Първа
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Национален футболен отбор на България

#466
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
А си спомням как се радвах, като махнаха Батето. От тогава не сме се класирали на голям форум. Дали тогава се класирахме заради Батето и останалите в управлението или по инерция с наследството от соца няма как да знаем (макар че според мен е по-скоро второто), но е факт, че златното поколение таковаха таковата на футбола ни. Май без четвъртите в света щеше да е по-добре - нямаше да имаме 1-2 години радост около класирането за САЩ, представянето ни там и отбора от следващите квалификации за Евро 1996, но може би нямаше да ги има и последвалите 20 години мъка (за мен само 10, понеже от 10 години не се вълнувам особено от лъвовете).
1

#467
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3464
  • Регистриран: 30-October 15
Не мисля, че причината е в соца, а по-скоро в липсата на адекватна управленска политика. Германия, Франция, Испания, ок, дори Хърватия, Сърбия, Полша без соц успяват да изградят някакви работещи модели, включващи школи, специалисти, методики и т.н. В България цари следния модел - "Като съм на власт ще взема, колкото мога, пък след мен потоп, да се оправят!" Както в политиката, така и в организации като БФС. Докато кръстниците на тоя модел(тикви, перуки и прочее) не бъдат изхвърлени, нищо няма да се промени. Но същите тия кръстници ние сме си ги избирали и слагали там т.е. състоянието на футбола и държавата (в нашия случай са пряко свързани) са отражение на нашенския манталитет. Това е тъжната истина. И не съм оптимист, че нещо ще се промени в скоро време. :(

Мнението беше редактирано от La Bestia Negra: 13 June 2019 - 02:21

1

#468
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Точно, понеже по времето на соц-а имаше някаква по-адекватна политика, а сега няма и затова се класирахме на последните големи форуми последно преди 15 години - за мен това е наследство от режима преди 89-та. За другите държави може да е различно. При нас още дълги години няма да се променят нещата. Дори и големите отбори да искат промени, Перуката е несменяем заради начина, по който се избира шефа на БФС.
1

#469
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3464
  • Регистриран: 30-October 15
Перуката го държат "отгоре", според мен. У нас футбола е перачница на пари за олигарси, наричани "бизнесмени". Перуката е удобен, защото им покрива далаверите. Само ги вижте футболните лица в България през годините - Перуката, Лечков, Венци Стефанов(Маджо), Кирил Домусчиев, Гриша Ганчев, Васил Божков, Александър Томов, Титаните, Тодор Батков, Спас Русев(Пеевски), Цветан Василев, Георги Илиев, и още, и още. Един читав няма. В една нормална държава всичките тия трябваше отдавна да гният по затворите.

Мнението беше редактирано от La Bestia Negra: 13 June 2019 - 19:51

0

#470
Потребителят е неактивен   Боби 

  • Роланд Дисчейн
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3231
  • Регистриран: 22-November 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Кингсли Коман
Рибата е не само вмирисана откъм главата,ами направо е гангренясала.Навсякъде този спорт прави пари,само у нас - не.
На мен най-болната тема са ми школите.Батал.Е как да излезнат научени,като доскоро в школите играеха с либеро?Либеро?!?
Аз в школата на Спартак съм тренирал на сгурия, а съм играл домакинства на терен с бабуни и единствената тревичка беше около ъгловите.Смях.И като идем някъде където е килим имаш чувството, че друга игра играеш.Отделно масово треньори на деца са соц звездаши с адски остарели виждания за играта.Хора,имал съм двама велики футболисти за треньори, единия беше алкохолик и измамник(огромна звезда на Ботев Пловдив от близкото минало), другия е ставал шампион със Спартак през 63'та.
0

#471
Потребителят е неактивен   dimi_fcb 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2781
  • Регистриран: 09-October 10
Съдията дето свири снощи на баража с долните маджари да му изсъхнат т......е !!! :spiteful: :spiteful: :spiteful:
1

#472
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13
Казвате ,че лигата на нациите е безсмислен турнир ама така както вървят нещата точно чрез него България има някакъв шанс да играе на голям футболен форум
0

#473
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Най-големият форум, на който България има шанс да играе, май е точно Лигата на нациите.
1

#474
Потребителят е неактивен   Боби 

  • Роланд Дисчейн
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3231
  • Регистриран: 22-November 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Кингсли Коман
Форум БгМама повече им отива...

Мнението беше редактирано от Боби: 11 October 2020 - 22:12

0

#475
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13
Така както са тръгнали нещата България в следващото издание ще изпадне в Лига Д :(
0

#476
Потребителят е неактивен   Datty 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3267
  • Регистриран: 12-October 10
Отборът стоеше доста по-добре с Хубчев, а не мисля, че при него е имало кой знае колко повече потенциал. Ясно, че нямаме играчи от голяма класа, но според мен с по-качествен тренер може да потръгнат нещата.
0

#477
Потребителят е неактивен   pipeto 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 691
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:Фабрикантът Роланд Едлер

Преглед на мнениеDatty, на 19 November 2020 - 12:15, каза:

Отборът стоеше доста по-добре с Хубчев, а не мисля, че при него е имало кой знае колко повече потенциал. Ясно, че нямаме играчи от голяма класа, но според мен с по-качествен тренер може да потръгнат нещата.


И защо? Само за да преебават от време на време някой и друг добър отбор и после пак да се осират? http://bayern-bulgaria.net/forum//public/style_emoticons/default/angry.gif

Да си киснат на спокойствие по чалготеките, за да не късат нервите на тези които ги гледат.



0

#478
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5853
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
Тези разпрани дивани от години не ги гледам.
1

#479
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13
До края на март ще си проличи дали ще ходиме в Катар.
0

#480
Потребителят е активен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6065
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн

Преглед на мнениеGeorgi, на 23 March 2021 - 18:09, каза:

До края на март ще си проличи дали ще ходиме в Катар.


А, че аз мога и отсега да ти кажа, няма нужда да чакаш до края на март. :fun:
4

Споделете тази тема чрез:


  • (33 Страници) +
  • « Първа
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители