Байерн България: (6.) Йозуа Кимих - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (15 Страници) +
  • « Първа
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

(6.) Йозуа Кимих

#181
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5863
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
Всеки има глава на раменете си и може да мисли с нея.Аз имам собствено мнение и не ангажирам никого с това.
Който иска да се ваксинира,но никой няма правото да налага нещо на някого против волята му.Жалко е,че се търсят некоректни методи ,с които да ни накарат да се ваксинираме.Кимих се опъна на системата...аз също съм против ваксинирането и се тествам два пъти седмично,за сметка на това, ваксинираните не ги тестват,но те също могат да заразяват,кой тогава е по-опасен за обществото.
Абсолютно съм сигурен,че Кимих не е бил болен.

Мнението беше редактирано от Росен: 11 December 2021 - 15:51

2

#182
Потребителят е неактивен   Andonis Nikopolidis 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 640
  • Регистриран: 08-April 15

Преглед на мнениеzerohour, на 11 December 2021 - 14:34, каза:

Аз не мога да повярвам, че продължава да има хора, които са по-разбиращи от лекарите след толкова дълго време и продължава тая тъпотия с "измисления" вирус, който погуби страшно много здрави хора. Бил се чувствал Кимих добре, значи всичко е наред и може да играе - какви са тия глупости. И аз се чувствах добре, ама като отидох на ЯМР видяха, че имам скъсани връзки на коляното, нищо че се чувствах добре и тичах. Кимих от това, че много знае и е се прави на хитър сега си пати, пати си и отбора, за който ще пропусне 2 месеца от един тъп инат.

Всеки има свое мнение и своя позиция.
Обаче се замисли. В тези две години навсякъде се говори за Ковид и всички смъртни случаи са Ковид. В САЩ до днес са 817,326 за 20 месеца. Делим това и получаваме 40 866 за мецес, делим това на 30 и получаваме 1362 на ден, а това го делим на 50 щата и получаваме 27, 24 на ден. Та, ако беше толкова заразен и смъртноносен нямаше средно да са толкова малко. Градове като Ню Йорк, Чикаго с по 15-20 млн. население трябваше да имат по над 3000 смъртни случая на ден.
Къде са смъртните случаи от Спин, рак, катастрофи?

Мнението беше редактирано от Andonis Nikopolidis: 11 December 2021 - 17:41

0

#183
Потребителят е неактивен   zerohour 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 105
  • Регистриран: 19-August 16
Е нищо, нали Кимих няма да играе 2-3 месеца от несъществуващ или нискозаразен вирус, пък ние нека си мислим, че всички лекари на света ни лъжат жестоко. Аз даже не разбирам как все още лекарската професия съществува, при положение че всеки може да се самолекува от интернет. В допълнение, доводът всеки си носи глава на раменете не би трябвало да фигурира в толкова високообществен казус. Не си предствям какво би било това място, на което всеки казва, "ще си правя каквото си искам". А за жалост това място най-вероятно ще е пълно само с българи.
0

#184
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5863
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
Един въпрос.
На миналото домакинство на Байерн,бяха допуснати 15 000 души,всеки един от тях беше ваксиниран,всеки имаше зелен сертификат и всеки беше с маска.
Защо?
3

#185
Потребителят е неактивен   zerohour 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 105
  • Регистриран: 19-August 16
Не ти разбрах въпроса. Изброил си ми 3-4 файта и ме питаш защо. Защо какво. Защо е имало хора, защо са били само 15 хиляди, защо са били с маски, защо са е трябвало да са със сертификати. Като цяло простият отговор на тези въпроси е, че явно така са преценили власитите там, касаещи всички обществени мероприятия. Те имат много по-голям достъп до информация за колко заболели има в съответната област, колко е смъртността, колко капацитет има здравната система за евентуален по-голям бум на заболели и т.н.Ние тук сме царе като ни се каже нещо и все да почнем да се правим на ударвни, все да мърморим, все да се чудим как да не изпълним нещо. Това за мен е една криворазбрана демокрация, "свобода" и гражданска позиция. На тая тема бихме могли да седнем и да изпием по 2 кила ракия фокато си говорим, всеки в своите доводи. За мен в конкретната ситуация фактите са следните - и Кимих е прецакан, и отборът е прецакан, а можеше да не се случи нито едно от двете. Не вярвам лекарите в Байерн, които са едни от най-големите експерти в световен мащаб и са на заплата при нас, да лъжат нарочно, за да оправдаят световната лъжа. Приключвам аз по тази тема с пожелания за бързо оздравяване и дано да няма усложнения, че дост спортисти прекратиха кариери след изкаран Ковид.
-1

#186
Потребителят е неактивен   AnaGom 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 313
  • Регистриран: 22-February 13
Аз, друго не мога да си обясня:
Гледам нашите днес - стадионът празен...
После догледах края на мача на Ливърпул - стадионът пълен...
Почна мача на Ювентус - пълен капацитет...
Като превъртах каналите, нещо на Елче, май попаднах - и там имаше публика...

После, чакай от този празен, от 2 години, стадион, пари за адекватни трансфери, актуални заплати и конкурентоспособен отбор от европейски ранг...

Властта в Германия била загрижена за хората - мхм, и един мармот завива шоколада в станиол...

Йозуа го разкъсаха в последните два месеца в немската преса - той им бил проблема...

Йозуа, само да поиска, ще го вземат на пълните стадиони да играе, защото Йозуа може без Байерн, но както се вижда Байерн, поне засега, не може без футболист като Йозуа.
1

#187
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
^^Няма незаменими футболисти, а дори и да има такива почти незаменими, Кимих не е от тях, колкото и добър да е.
0

#188
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5863
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
Защо са с маски и от кого се пазят?
Ваксинирани от ваксинирани ли?
Кой какво не е изпълнил?
Ваксинацията не е задължителна,нали?
Тогава всеки сам взема решение за себе си,не виждам защо трябва да се излива тонове помия върху Кимих.
Аз също спазвам правилата,въпреки че не съм съгласен със случващото се,както казах преди,аз се тествам два пъти седмично,за да бъда на работа и съм 100 пъти по -безопасен от ваксинираните.

Мнението беше редактирано от Росен: 12 December 2021 - 00:29

1

#189
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6071
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
Аз нещо се обърках покрай цялата ситуация с Кимих.

Нали уж беше дълго време под карантина, защото е имал контакт със заразен, а не е ваксиниран? Откъде дойдоха тогава тея усложнения с белите му дробове? Не съм мяркал някъде да пише, че той самият е бил болен и го е изкарал тежко с усложнения. Ако съм пропуснал нещо, моля да ми разясните.
Също така не ми стана ясно той последно ваксинира ли се? Доколкото разбрах, в крайна сметка май склони да се ваксинира, ама направил ли го е вече?
0

#190
Потребителят е неактивен   zerohour 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 105
  • Регистриран: 19-August 16

Преглед на мнениеРосен, на 12 December 2021 - 00:25, каза:

Защо са с маски и от кого се пазят?
Ваксинирани от ваксинирани ли?
Кой какво не е изпълнил?
Ваксинацията не е задължителна,нали?
Тогава всеки сам взема решение за себе си,не виждам защо трябва да се излива тонове помия върху Кимих.
Аз също спазвам правилата,въпреки че не съм съгласен със случващото се,както казах преди,аз се тествам два пъти седмично,за да бъда на работа и съм 100 пъти по -безопасен от ваксинираните.

Изискването е за сертификат, а не за ваксина. Сертификат може да се издаде след негативен тест, или след тест за антитела. Имай предвид, че има процент от хора, кокто имат придружаващи заболявания, и за тях ваксините не са препоръчителни, както и това, че има хора, които не могат да изградят антитела. Това не означава, че не могат да присъстват на мач. Просто трябва да си издадат един от другите сертификати. Тука е и отговорът защо са с маски. За момента на човечеството не е познато друго ефективно средство за стаден имунитет освен ваксината. Помията върху Кимих се изля, защото в страна като Германия, в която има много голяма обществена отговорност, неговото поведение не е прието за нормално, особено като е от толкова популярен човек, който трябва да служи за пример.Левандовски, Мюлер, Нойер по-големи будали ли са, че са разбрали, че са отговорни както към себе си така и към околните. И между другото в Англия също обмислят затваряне на стадионите.
0

#191
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12

Преглед на мнениеAndonis Nikopolidis, на 11 December 2021 - 17:41, каза:

Всеки има свое мнение и своя позиция.
Обаче се замисли. В тези две години навсякъде се говори за Ковид и всички смъртни случаи са Ковид. В САЩ до днес са 817,326 за 20 месеца. Делим това и получаваме 40 866 за мецес, делим това на 30 и получаваме 1362 на ден, а това го делим на 50 щата и получаваме 27, 24 на ден. Та, ако беше толкова заразен и смъртноносен нямаше средно да са толкова малко. Градове като Ню Йорк, Чикаго с по 15-20 млн. население трябваше да имат по над 3000 смъртни случая на ден.
Къде са смъртните случаи от Спин, рак, катастрофи?

Това малко като на Сталин изказването, че смъртта на 1 човек е трагедия, а на милион е статистика :slap:
0

#192
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5863
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
Кимих "сам осъзнал" ,че трябва да се ваксинира,но още не го е направил.В Германия не поставят ли ваксина поне 6 месеца след като си преболедувал?Ако той наистина е болен,нека видим какво ще се случи с ваксинирането му.
Да,Кимих беше само контактен и затова поставен под карантина.
Накрая какво излиза,че ваксинирани се пазят от тези със зелен сертификат,а би трябвало да имат висок брой антитела и да са безсмъртни.
0

#193
Потребителят е неактивен   zerohour 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 105
  • Регистриран: 19-August 16
Аз доколкото знам е бил под карантина, защото е бил контактен. След това излезе статия, в която се казва, че е склонил да си сложи ваксина, но не се казва дали е сложил. След 1-2 дена излиза новината, че е болен от Ковид. При това положение ваксина няма да му слагат поне още няколко месеца
0

#194
Потребителят е неактивен   Боби 

  • Роланд Дисчейн
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3242
  • Регистриран: 22-November 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Кингсли Коман
Кимих и Чупо бяха контактни, след което се и разболяха от Ковид.Същото се случи и с Мюлер преди финала на Световното Клубно Първенство,зарази се, после имаше същите проблеми с белия дроб и се чакаше да се оправи, преди да се върне към тренировките, тъкмо снощи тази серия гледах на документалния Fc Bayern - Behind The Legend.
Джамал се ваксинирал онзи ден с първа игла.

Мнението беше редактирано от Боби: 12 December 2021 - 12:45

0

#195
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6071
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн

Преглед на мнениеБоби, на 12 December 2021 - 12:37, каза:

Джамал се ваксинирал онзи ден с първа игла.


А Кюизанс и Гнабри?
0

Споделете тази тема чрез:


  • (15 Страници) +
  • « Първа
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители