Байерн България: (7.) Серж Гнабри - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (9 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

(7.) Серж Гнабри

#16
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3464
  • Регистриран: 30-October 15
Бърз и техничен е, но не е нищо особено.
0

#17
Потребителят е неактивен   moonweaver 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1805
  • Регистриран: 28-February 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Томас Мюлер
https://fcbayern.com/binaries/content/gallery/fc-bayern/homepage/saison-18-19/profis/gnabry/shooting_180628/06_gnabry_fcb_180628.jpg

В понеделник Серж Гнабри беше официално представен и говори пред журналисти за пръв път като пълноправен играч на Байерн. 22-годишният нападател все още се възстановява от разкъсания мускул, който претърпя в края на април, но съвсем скоро ще започне тренировки под зоркия поглед на новия треньор Нико Ковач.

https://fcbayern.com/binaries/content/gallery/fc-bayern/homepage/saison-18-19/profis/gnabry/shooting_180628/02_gnabry_fcb_180628.jpg

"Тук съм вече няколко седмици, тренирам здраво, за да се завърна към тренировъчния процес и малко ми остава. В следващите дни ще започна занимания с топка, но човек трябва да си даде всичкото време на света, докато се почувства 100% готов. Собственият усет е важен фактор", коментира Гнабри.

https://fcbayern.com/binaries/content/gallery/fc-bayern/homepage/saison-18-19/profis/gnabry/shooting_180628/09_gnabry_fcb_180628.jpg

Новият му треньор Ковач добави: "С Франкфурт играхме два пъти срещу Хофенхайм миналия сезон, Серж вкара гол и асистира за втори. Радвам се, че вече го имам в моя отбор. Серж е бърз и интуитивен футболист, който обича да играе един на един."

https://fcbayern.com/binaries/content/gallery/fc-bayern/homepage/saison-18-19/profis/gnabry/shooting_180628/07_gnabry_fcb_180628.jpg

Хасан Салихамиджич също е убеден в уменията на Гнабри: "Серж разполага с качества, които не се срещат често. Серж е много талантлив футболист и има голямо бъдеще в Байерн."

https://fcbayern.com/binaries/content/gallery/fc-bayern/homepage/saison-18-19/profis/gnabry/shooting_180628/05_gnabry_fcb_180628.jpg

"Чувствам се добър в някои неща, но все още съм много млад и имам накъде да се развивам. Обичам да дриблирам и доста подобрих завършващия си удар, но имам да поработя още над слабия си крак и играта с глава. Очаквам с нетърпение да тренирам с новите ми съотборници. Всеки играч е различен, с различни силни и слаби страни. Всички те са изключителни футболисти и мога да науча много от тях", сподели Гнабри.

https://fcbayern.com/binaries/content/gallery/fc-bayern/homepage/saison-18-19/profis/gnabry/shooting_180628/01_gnabry_fcb_180628.jpg
2

#18
Потребителят е неактивен   Dependent 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1770
  • Регистриран: 12-October 10
Този посредствен клоун нашите май мислят да го налагат за заместник на Робери? :laugh:

Докъде я докарахме натирен от Арсенал и Венгер за безперспективен играч да го чакаме да се разиграе :rofl:
4

#19
Потребителят е неактивен   moonweaver 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1805
  • Регистриран: 28-February 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Томас Мюлер

Преглед на мнениеDependent, на 03 July 2018 - 17:20, каза:

Този посредствен клоун нашите май мислят да го налагат за заместник на Робери? :laugh:

Докъде я докарахме натирен от Арсенал и Венгер за безперспективен играч да го чакаме да се разиграе :rofl:


Според мен това е пресилено - Гнабри не получи особено големи шансове за изява (Венгер е печално известен с магарешкия си инат да налага любимците си като Уолкът, Уилшър и няколко други, без значение как играят и да игнорира далеч по-перспективни по мое мнение играчи като Окс, Гнабри). Според мен Гнабри изигра много силен сезон в Хофе (нека не забравяме, че беше контузен почти целия първи полусезон, но наниза не малко голове пролетта). Плюсът при него е, че очевидно е пределно мотивиран да излезе от категорията "талант" и според мен има много добри възможности да се учи от Робери. Все пак Гнабри е едва на 22 и има още много футбол в него. Все пак нека не забравяме, че Гнабри е Европейски шампион до 21 г., а също и Олимпийски (като и в двата случая беше ако не най-добрия, то сред най-добрите играчи на съответните първенства). Това показва, че има амбиция и успехите не са му чужди. Думите му на представянето бяха буквално: "искам да спечеля колкото се може повече титли". Сабя ще покаже дали ще пасне в Байерн, но според мен има качества (показа го и срещу Байерн). Същото важи и за Коман - от тях двамата зависи дали догодина ще са важни играчи в Байерн или след пенсионирането на Робери ще бъдат хвърлени пари за нови крила (ако Ковач смята да играе с крила, кой знае?) :)

Мнението беше редактирано от moonweaver: 03 July 2018 - 17:32

0

#20
Потребителят е неактивен   Dependent 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1770
  • Регистриран: 12-October 10
Байерн не е училище за този и онзи, ние не сме Хофе. На нас ни трябват готови завършени играчи, играта на целият ни отбор е зависима от крилата в последните 10 години. Нямаме време да го чакаме този кандидат германец да се учи, сега заради неговото присъствие няма да вземем топ крило и ще разчитаме на дядо ти Робен и Рибери в ключовите мачове които я са здрави, я са във форма. На Гнабри съм му гледал 3-4 мача, поредният черен житен бегач без грам футболна мисъл, четох му някакво интервю като малък бил спринтьор и се колебаел с футбол ли да продължи или с лека атлетика, какво да ти кажа... Коман е на светлинни години от този господин, не виждам защо ги слагаш под общ знаменател. Меко казано не съм оптимист от новините и спряганите имена около отбора за новият сезон, личи си една посредственост и липса на воля за надграждане според мен. Откакто Ули се върна и Салихамиджич стана спортен директор много рязко дръпнахме ръчната и спря да се работи правилно в клуба. Просто покрай харизмата на Хайнкес не си личеше толкова. Не съм оптимист за новият сезон. Дано не съм прав :)

Мнението беше редактирано от Dependent: 03 July 2018 - 18:28

4

#21
Потребителят е неактивен   moonweaver 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1805
  • Регистриран: 28-February 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Томас Мюлер
Според мен Байерн е училище, както за млади, така и за утвърдени играчи - промяната в поведението на Робери е красноречив пример. "Готови завършени играчи" в днешно време струват трицифрени суми в милиони, което аз лично определено не смятам за нормално (и се радвам, че клубът който подкрепям не се води по хорото - аз смятам, че това е правилната позиция). Съгласен съм, че в последните 10 години крилата са ни били най-голямата сила, но аз лично бих гледал с интерес "друга система", за която Ковач говори. Мисълта ми е, че не се знае как ще се стекат нещата и какви ги мисли Ковач (особено като се има предвид колко много играчи имаме за центъра на терена). Според мен грешиш за Гнабри - още е млад, има какво да учи, но какви по-добри учители от Робери? Но определено има усет и поглед, завършващ удар (за скорост и дрибъл е ясно). Слагам под общ знаменател, защото най-малкото Гнабри вкара повече голове (за Хофе с хилядите им проблеми), отколкото Коман, а Гнабри пропусна повече мачове поради контузия. Дай му шанс. :)

За Салихамиджич аз съм на обратното мнение, според мен вкара много добра енергия в клуба и резултатите от работата му си личат (особено в младежките и юношеските формации, дългосрочните договори на няколко наистина много перспективни младежи, реорганизацията на скаутското звено, привличането на Бусер от Леверкузен, Клозе от националния на Германия, всичко това е на негова сметка). На мен лично ми харесва, че се работи с младите, новия кампус, търсят се перспективни играчи с голям потенциал, които да се учат от иконите на отиващото си поколение. Тук-таме ще се ръсят и повече пари, но аз съм по-щастлив като фен на Байерн, че ще гледам още един сезон Робери (които ще учат наследниците си), отколкото да ги бяхме изритали и да бяхме пръснали 100 милиона за някой "готов завършен играч". Ще видим какво ще стане до лятото, но Байерн събра доста млади играчи, показва им, че ще получат шансове и от тях зависи дали ще използват шанса си. Нов треньор с история в клуба - убеден съм, че не си прав в скептицизма си - да видим. :) :beer2:
4

#22
Потребителят е неактивен   niki87 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3002
  • Регистриран: 11-October 10
Хората имат Мбапе, ние Гнабри :marto:
5

#23
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3464
  • Регистриран: 30-October 15
А Ювентус май ще вземат Роналдо. Само могат да мечтаят за играч като Серж. :)

Мнението беше редактирано от Лозанов: 04 July 2018 - 16:25

-1

#24
Потребителят е неактивен   Nacho 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 935
  • Регистриран: 23-February 11
Август месец чука на вратата, а най-сериозният входящ трансфер на Байерн е ... връщането на Гнабри от Хофенхайм ...
1

#25
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)

Преглед на мнениеNacho, на 04 July 2018 - 16:26, каза:

Август месец чука на вратата, а най-сериозният входящ трансфер на Байерн е ... връщането на Гнабри от Хофенхайм ...

Е ти нищо не каза. Нашите чакат някоя потенциална "граната" да направи фурор в Русия...И да го вземат под наем след три години, както направиха с Хамес! ;) Хари Кейн 2021!!!!! :thumbsup: Току-виж Рибери и Робен още са в отбора, ще сформираме атомно нападение, най-доброто трио в историята, с обща възраст през 2021 102 години. :laughing:
0

#26
Потребителят е неактивен   Datty 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3267
  • Регистриран: 12-October 10
Гнабри заслужава шанс, но да бъде гласен за бъдещ титуляр и заместник на Робери ми изглежда несериозно. За мен не е нищо повече от ротационен играч. Ако Робен е контузен и дойде голям мач в ШЛ, смятате ли, че Гнабри ще е титуляр?

Играчи като Мбапе не са реална цел, но такива като Марсиал и Фекир са. Обаче съм готов да се обзаложа, че с Хьонес дори такива трансфери изглеждат трудно осъществими. Хубаво, 100 млн. не са реални суми, но 60-70 са и ако искаш да си конкурентен, ги даваш.

Байерн, а и немските отбори като цяло, си мислят, че са много умни, че не дават големи пари за играчи, но за мен реално е точно обратното.
1

#27
Потребителят е неактивен   katzi 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Член на фенклуба
  • Мнения: 1422
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вЛондон
  • любим играч:FC BAYERN Muenchen
Имаме и друг трансфер-Леон Горецка
Само да допълня:-)
0

#28
Потребителят е активен   ivo 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1047
  • Регистриран: 23-August 13

Преглед на мнениеDatty, на 04 July 2018 - 18:10, каза:

Гнабри заслужава шанс, но да бъде гласен за бъдещ титуляр и заместник на Робери ми изглежда несериозно. За мен не е нищо повече от ротационен играч. Ако Робен е контузен и дойде голям мач в ШЛ, смятате ли, че Гнабри ще е титуляр?

Играчи като Мбапе не са реална цел, но такива като Марсиал и Фекир са. Обаче съм готов да се обзаложа, че с Хьонес дори такива трансфери изглеждат трудно осъществими. Хубаво, 100 млн. не са реални суми, но 60-70 са и ако искаш да си конкурентен, ги даваш.

Байерн, а и немските отбори като цяло, си мислят, че са много умни, че не дават големи пари за играчи, но за мен реално е точно обратното.


Неволно ти кликнах минус... А освен , че немските отбори не дават достатъчно пари , за да привличат класни футболисти от чужбина те не успяват да задържат и малкото по-качествени които притежават. Сега очаквам Павар, Ребич и Форсберг да искат да избягат с 200 км ч от Бундеслигата при първите оферти от отбори от Англия, Испания или Италия. Кейта, Сократис, Лено , К. П. Боатенг вече " дадоха тон".
0

#29
Потребителят е неактивен   bizi 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 589
  • Регистриран: 14-July 13
Някой знае ли какво бърка толкова Гнабриту след като вкара гол?
0

#30
Потребителят е неактивен   TOKATA 

  • Черна нинджа
  • Група: Администратори
  • Мнения: 4442
  • Регистриран: 09-July 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Нойер, Мюлер

Преглед на мнениеbizi, на 15 February 2019 - 13:42, каза:

Някой знае ли какво бърка толкова Гнабриту след като вкара гол?


Русенско варено! :laughing: Иначе мисля, че тоз рапон е първоизточника на това празнуванье: https://www.youtube....h?v=cjG-qqdeJIM
1

Споделете тази тема чрез:


  • (9 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители