Байерн България: (7.) Серж Гнабри - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (9 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

(7.) Серж Гнабри

#46
Потребителят е неактивен   FCB-Plovdiv 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 176
  • Регистриран: 05-March 11
Много голямо старание и себераздаване отличен сезон за Серж. Той и Кимих бяха номер 1, колкото и да не им харесва на някой.
1

#47
Потребителят е неактивен   TOKATA 

  • Черна нинджа
  • Група: Администратори
  • Мнения: 4442
  • Регистриран: 09-July 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Нойер, Мюлер
Haters gonna hate...

https://i.imgur.com/YzuGFuy.jpg
0

#48
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)
Значи прави сметка щом играч негоден за Уест Бромич е играч на сезона в Байерн...:D
-1

#49
Потребителят е неактивен   TOKATA 

  • Черна нинджа
  • Група: Администратори
  • Мнения: 4442
  • Регистриран: 09-July 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Нойер, Мюлер
Кой da fak беше Тони Пюлис?! :laughing:
0

#50
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)
Сигурно един от малкото с правилна преценка за Серьожа. ;)
Няма страшно, сам ще се разкрие още предстоящият сезон, че няма място в отбора.
0

#51
Потребителят е неактивен   Боби 

  • Роланд Дисчейн
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3243
  • Регистриран: 22-November 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Кингсли Коман
Sounds like a plastic fan...
1

#52
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6071
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн

Преглед на мнениеSuper_Super_Bayern, на 22 June 2019 - 11:45, каза:

Няма страшно, сам ще се разкрие още предстоящият сезон, че няма място в отбора.


Дори и да се разкрие следващия сезон е хубаво да отдаваме заслуженото на някого, когато е показал старание и добра игра. Някак си не е честно заради това, че не го харесваш и като цяло не смяташ, че ще успее при нас, да пренебрегваш с лека ръка и хубавите неща, които е направил. Това различава критика от хейтъра.
1

#53
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)

Преглед на мнениеБоби, на 22 June 2019 - 12:38, каза:

Sounds like a plastic fan...

Нещо ти се е причуло.

Андонио, пак ли го играеш форумен полицай точно ти, дето до вчера солеше Кимих, който без каквито и да е преувеличения е едно 20 класи по всички показатели над Грибито? :laughing:

Мнението беше редактирано от Super_Super_Bayern: 22 June 2019 - 13:39

0

#54
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3471
  • Регистриран: 30-October 15
Срещу Ливърпул Гнабри беше един от малкото ни играчи, които не напълниха гащите. Още нещо, за което заслужава признание - той и Меси са единствените, които успяха да направят Ван Дайк да изглежда като посредствен защитник. :surprise:
1

#55
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)

Преглед на мнениеSanta Cruz, на 22 June 2019 - 13:32, каза:

Дори и да се разкрие следващия сезон е хубаво да отдаваме заслуженото на някого, когато е показал старание и добра игра. Някак си не е честно заради това, че не го харесваш и като цяло не смяташ, че ще успее при нас, да пренебрегваш с лека ръка и хубавите неща, които е направил. Това различава критика от хейтъра.

Като цяло съм съгласен. Непрязънта идва от там, че с "гениалните" му изблици лишава отбора от наистина добър играч на тази позиция. Убеден съм, че го гласят за титуляр догодина и съответно ще разочарова. Убеден съм и че "успехът" му се взима предвид в решението да мъчим Ренато за пореден сезон догодина, точно с такива изтръпнали сравнения как ненужният в УБА изведнъж е феномен. Надяват се същото и за Санчес, ама просто няма да стане. Тъжното е, че от цялата работа губи само и единствено отборът.
0

#56
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5863
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
Стига сега... няма смисъл от толкова ненавист към Гнабри. Момчето наистина много израстна,а това дали е имал нужната класа да играе за Албион не е тема на разговор.Отдаден от Арсенал преди няколко години не е показател за нищо.Направи супер сезон за Байерн и Германия, няма две мнения.Ако продължава така ще е супер,ако ли не,сяда на пейката.
1

#57
Потребителят е неактивен   Andoniooo 

  • -
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Модератори
  • Мнения: 5880
  • Регистриран: 12-November 11
  • любим играч:Кан, Нойер, Рибери, Шол, Хумелс, Мартинес

Преглед на мнениеSuper_Super_Bayern, на 22 June 2019 - 13:38, каза:

Нещо ти се е причуло.

Андонио, пак ли го играеш форумен полицай точно ти, дето до вчера солеше Кимих, който без каквито и да е преувеличения е едно 20 класи по всички показатели над Грибито? :laughing:


Получаваш минус, за глупав коментар, който не заслужава даже да се коментира, разсъждава по него. Това, ако значи за теб Форумна полиция, така да бъде.
Кимих има страхотно центриране. Другите компоненти от играта не му ги харесвам. Нито е бърз, нито заставането му в защита е топ, нито има някакъв дрибъл.
Има ли смисъл да се коментира нещо, което се измерва с "едно 20 класи". Млад си, станал си фен, поне осъзнат, може би в най-силния период в историята на клуба, нормално е играчи като Гнабри, немския шампионат и покала да не са ти по вкуса. Няма да се разсърдя да вземем Азар, Неймар и Мбапе и те да са зад Левандовски, но съм реалист, няма да стане. Наздраве.


Относно Гнабри, аз го сравнявам с Коман от нашия отбор. Честно да си призная харесвам повече французина, но последния сезон Гнабри повече изпъкна. Коман технически е надарен повече, но Гнабри някак си прави повече от него по една или др причина. Честита му награда на Готвача.

0

#58
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6071
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн

Преглед на мнениеSuper_Super_Bayern, на 22 June 2019 - 13:57, каза:

Непрязънта идва от там, че с "гениалните" му изблици лишава отбора от наистина добър играч на тази позиция. Убеден съм, че го гласят за титуляр догодина и съответно ще разочарова.


Нали знаеш, че това си е проблем на треньора и ръководството, а не на самия играч. Ако те решат да вземат топ крило, няма значение какви изблици прави Гнабри. Не е луд тоя, дето яде баницата...
0

#59
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)

Преглед на мнениеSanta Cruz, на 22 June 2019 - 15:33, каза:

Нали знаеш, че това си е проблем на треньора и ръководството, а не на самия играч. Ако те решат да вземат топ крило, няма значение какви изблици прави Гнабри. Не е луд тоя, дето яде баницата...

Някое друго ръководство, може би. Тук освен ако ножът не опре до кокала, не се случва нищо. Защо им е да взимат дясно крило като си имат Гнабри?
0

#60
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)

Преглед на мнениеAndoniooo, на 22 June 2019 - 15:03, каза:

Получаваш минус, за глупав коментар, който не заслужава даже да се коментира, разсъждава по него. Това, ако значи за теб Форумна полиция, така да бъде.
Кимих има страхотно центриране. Другите компоненти от играта не му ги харесвам. Нито е бърз, нито заставането му в защита е топ, нито има някакъв дрибъл.
Има ли смисъл да се коментира нещо, което се измерва с "едно 20 класи". Млад си, станал си фен, поне осъзнат, може би в най-силния период в историята на клуба, нормално е играчи като Гнабри, немския шампионат и покала да не са ти по вкуса. Няма да се разсърдя да вземем Азар, Неймар и Мбапе и те да са зад Левандовски, но съм реалист, няма да стане. Наздраве.


Относно Гнабри, аз го сравнявам с Коман от нашия отбор. Честно да си призная харесвам повече французина, но последния сезон Гнабри повече изпъкна. Коман технически е надарен повече, но Гнабри някак си прави повече от него по една или др причина. Честита му награда на Готвача.

Коман има потенциала да е едно от най-добрите крила в момента, слага Гнабри в малкия си джоб по всички показатели освен изстрел, просто няма толкова сила в ударите му. Проблемът му най-вероятно е психически. Липсва му и малко от дивия късмет на Гнабри. Колкото до него, заклевам се, не мога да разбера как го прави. Няма нито скорост, нито техника, няма даже и усет къде да застане и какво да прави. Супер дървено се движи по терена, минава покрай защитниците на късмет, ако изобщи мине, ако не бяха перфектните центрирания на хората около него, нямаше и половината голове да вкара. Супер абсурдно е как търчи, търчи, търчи като гламав напред, изведнъж топката му се стоварва от нищото на крака и той трябва само да стреля. Страшно много ми напомня на Мюлер в някои отношения, с тази разлика, че Мюлер, макар също да не е китка за мирисане, е ултра интелигентен и знае къде и как сам да се постави в ситуация за гол.
За Кимих само ще кажа, че е правил отигравания в защита по нищо не отстъпващи на такива на Лам, при това не рядко. Изработил е повече голове, от тези, които сме допуснали и за които той пряко е бил виновен. Има скорост, има техника и позициониране напълно адекватни за един бек. Не че не може да играе и по-назад, за да са на минимум случаите, когато го сварват по бели гащи, но ще се лишим от голяма част от асистенциите, които прави. Определян е за един от най-добрите в момента, ако не и най-добрият и това не е случайно.

Мнението беше редактирано от Super_Super_Bayern: 22 June 2019 - 16:09

0

Споделете тази тема чрез:


  • (9 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители