Байерн България: Футболни новини и статии - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (6 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Футболни новини и статии

#46
Потребителят е неактивен   katzi 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Член на фенклуба
  • Мнения: 1422
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вЛондон
  • любим играч:FC BAYERN Muenchen
You'll never Walk Alone не принадлежи само на Ливърпул... Даже и дортмунд го използват, айде да мислим повече, преди да пишем....
0

#47
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3464
  • Регистриран: 30-October 15
Айде виж откъде идва оригиналната песен, точно от Ливърпул!!! Тва че и други го ползват, не променя факта, че си е тяхна песен. Пак ви приканвам, като името на Гуардиола ви бърка в здравето, да се преместите във форум на клуб, където "катунара" не е бил треньор.

А на онзи отгоре му преценявам интелектуалния капацитет само като му чета писанията.

Мнението беше редактирано от La Bestia Negra: 26 September 2019 - 00:52

-1

#48
Потребителят е неактивен   katzi 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Член на фенклуба
  • Мнения: 1422
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вЛондон
  • любим играч:FC BAYERN Muenchen
... Пичага, айде не ми давай наклон на форумите. Лека вечер. Относно Дими си в дълбока заблуда, ама стой си там... По принцип там ти е и мястото.Bye!
0

#49
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3464
  • Регистриран: 30-October 15
Твоето мнение къде ми е мястото има нулева стойност. С ограничени хора дискусии не ми се водят. Просто няма какво да си кажем. Живи и здрави!

Мнението беше редактирано от La Bestia Negra: 26 September 2019 - 07:27

0

#50
Потребителят е неактивен   dimi_fcb 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2781
  • Регистриран: 09-October 10
Абе я ме светнете ,че все по рядко от може би 2 години насам влизам в тоя катунарски форум и съм изпуснал много инфо. La Bestia negra да не е оня Лозанов дето драскаше тъпотии и измислени статистики в гьол.бг?
1

#51
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
Ла Бестия е левия т....тис, а Супер Байерн десния! Не знам повече!
1

#52
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)

Преглед на мнениеars_moriendi, на 27 September 2019 - 11:14, каза:

Ла Бестия е левия т....тис, а Супер Байерн десния! Не знам повече!

А ти какво си? Иди се обоснови там за глупостите, които си написал за онези "средняци", вместо да минаваш тънко с минусчета и грозни думички по другите теми!
0

#53
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
Ти щом това не можеш да асимилираш, какво да ти обяснявам повече!
0

#54
Потребителят е неактивен   FCB-Plovdiv 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 176
  • Регистриран: 05-March 11
Ебем ви и сапунката ахейхеха
1

#55
Потребителят е неактивен   Conan 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1189
  • Регистриран: 27-April 17
  • любим играч:Матеус , Бреме , Мюлер
Верно си е сапунка ... Клоп не заслужавал да е треньор на годината защото имал само 2 европейски трофея . Ами какво да направи човека - няма възможност за повече . Гуардиола най-заслужавал , защото спечелил всичко в Англия . Ми той и Ковач спечели всичко в Германия ... Нещо което "каталунския гений" така и не направи през престоя си . Защо Ковач да заслужава по-малко . Щом ще броим домашните успехи само .
2

#56
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
Клоп не заслужаваше да е номер 1 в Англия, защото в Англия Пеп обра всичко! Но когато гледаш световен мащаб, въпреки че трофеите са 2 на 4 за Пеп, то Клоп взе най-важния и си е тренъор номер 1 абсолютно заслужено.
0

#57
Потребителят е неактивен   Conan 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1189
  • Регистриран: 27-April 17
  • любим играч:Матеус , Бреме , Мюлер
Ако не се лъжа , Клоп дори остана трети в класацията за Англия след Гуардиола и Еспирито Санто ... Хората явно си гледат , освен какво си постигнал и при какви условия си го направил . Макар че поне 50% от успехите Гуардиола миналия сезон се дължат на парите на шейховете , трофеите са факт , а с фактите глупаво да се спори .

Мнението беше редактирано от Conan: 27 September 2019 - 15:17

0

#58
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10

Преглед на мнениеConan, на 27 September 2019 - 15:17, каза:

Ако не се лъжа , Клоп дори остана трети в класацията за Англия след Гуардиола и Еспирито Санто ... Хората явно си гледат , освен какво си постигнал и при какви условия си го направил . Макар че поне 50% от успехите Гуардиола миналия сезон се дължат на парите на шейховете , трофеите са факт , а с фактите глупаво да се спори .

Прав си, грешката е моя! Ван Дайк беше предпочетен пред Стърлинг и затова съм останал с впечатление, че и Клоп е избран...
0

#59
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3464
  • Регистриран: 30-October 15
Мориенди, не знам кой ти дава правото да ръсиш квалификации наляво-надясно. Спорът ми беше с dimi_fcb, който си позволи да ме нарече смотаняк (непредизвикано от моя страна), а с теб конфликт нямах. Сега, ни в клин или ръкав, ти ми пишеш (за втори път!), че съм десен та.шак.
С нещо предизвиквал ли съм подобно отношение от твоя страна? Или просто някои хора използвате този форум, за да избивате комплекси? Много жалко, защото ми се искаше поне тук да има малко по-интелигентни индивиди, чиито аргументи да са поне една идея по-сериозни от лични квалификации и нападки?

Както има хора, които са гласували за Юрген Клоп, така има и такива, гласували за Хосеп Гуардиола. Не е спечелил, живи и здрави! За един треньор важни са отборните награди, а в това отношение Гуардиола ще излезе съвсем скоро втори във вечната ранглиста при треньорите(след Сър Алекс). Аз изразих своите аргументи защо мисля, че испанеца трябваше да спечели наградата. И тези аргументи не включваха обиди към Клоп (Цайса, Очилатия, Циклопа и т.н.) или пък омаловажаване на неговите постижения, защото Юрген Клоп е отличен треньор. Тук някои хора си позволяват да пишат неща за Пеп, разсъждавайки със задните си части, но претендирайки за обективност. Че и се ядосват, че не съм съгласен с тяхното мнение.

Нивото на дискусията тук е критично ниско, което е тъжно, но какво да се направи. Цъкайте минуси, обиждайте, плюйте, със СуперБайерн нека сме, каквито ви е удобно да сме, но обективната реалност е доста по-различна. Тъжна е и не е във ваша полза!

Мнението беше редактирано от La Bestia Negra: 27 September 2019 - 17:57

0

#60
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)

Преглед на мнениеars_moriendi, на 27 September 2019 - 13:40, каза:

Ти щом това не можеш да асимилираш, какво да ти обяснявам повече!

Изобщо не си прави труда да се обясняваш повече. Най-много да продължиш да се излагаш. Като гледам си такъв "разбирач", че цялата световна футболна общност не може да те асимилира. Затова и цветущите си мнения за чуждите "средняци" ги сипеш от форума на Байерн България, а не от позицията на ръководен фактор в даден отбор.
0

Споделете тази тема чрез:


  • (6 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители