Байерн България: Ръководство на Байерн Мюнхен - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (81 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Ръководство на Байерн Мюнхен

#31
Потребителят е неактивен   Goshenko 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1646
  • Регистриран: 13-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:ОТБОРЪТ!!!
Това, последното не ми звучи много сериозно. Не че Хьонес не е способен да направи нещо брутално, но чак пък да се меси в плановете на Матиас Замер, обещавайки му място в Байерн не ми се вярва...
0

#32
Потребителят е активен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5849
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
Треньорско място,не само място.Според мен ако направят това нашите шефове ще се покажат още един път колко са некадърни.
0

#33
Потребителят е неактивен   carrot 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4684
  • Регистриран: 07-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Мануел Нойер
Замер в Байерн би било подигравка с името на нашия велик отбор - аз предлага друго. След отказването на ВГ - Клоп в Байерн и Замер в Борусия и толкова.
1

#34
Потребителят е неактивен   VladimirFCBM 

  • Герой Социалистического Труда
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2798
  • Регистриран: 10-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Оливер Кан
На това съм по-съгласен.Въпреки, че най-добре е Ван Гаал да удължи.
0

#35
Потребителят е неактивен   Боби 

  • Роланд Дисчейн
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3231
  • Регистриран: 22-November 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Кингсли Коман
няма да издържам всеки мач Клоп да се държи като маймуна след гол ...
0

#36
Потребителят е активен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5849
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
Аз не мога да разбера защо Ули и останалите се месят в работата на ЛВГ.Вместо да му се изпълняват желанията те са му контра за всяко едно негово решение.Все пак ако ЛВГ греши си е за негова сметка и ще бъде изхвърлен.Ако някой от нашите се има за по-голям треньор от него ами да заемат поста му и да се спре с разправиите,те и без това тримата са на един акъл.
0

#37
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
Никакъв Клоп, Млоп, Моб и т.н. Байерн пое път, който поне на мен ми се нрави т.е. с идването на Клинсман идеята беше да се копира испанския модел на водене на игра, с продължително владеене на топката. Клоп налага точно обратното - приема играта, а в атака се играе по най-бързия начин. Освен това Клоп се скъсва да прави неадекватни смени. Не веднъж сме виждали "еднодневки", връзва им за сезон и после всичко си идва по местата. Хофе играха извънземно през първия си полусезон в Бундеслигата, недоразумението Фе направи Щутгарт шампион, сега е бъдещ пътник от Хамбургер, не играят нищо. Този филм сме го гледали, между Клоп и Замер - Замер! Клоп се държи като маймуна, дайте да си вземем Вили Вуцов тогава. Само един тренъор бих търпял да подскача като инфантил край тъчлинията на Байерн и той се казва Жозе Моуринъо!
След Ван Гаал трябва тренъор, чиято философия на водене на играта е същата! Клоп и Ван Гаал си приличат само по схемата. Трябват играчи, а ръководството трябва да купи Нойер, Коентрао и читав централен бранител. Ван Гаал е изкуфял, заяжда се с всички, а след него - потоп... Утре ще му изтече договора или ще изперка тотално и този след него чий да го дърви с Алтинтоп, Пранич, Брено, Мрено, Тимо, Мимо и вратар, който не се вижда на вратата?
1

#38
Потребителят е неактивен   C3C0_vg 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 934
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вVelingrad
  • любим играч:Kahn

Преглед на мнениеars_moriendi, на 24 January 2011 - 17:54, каза:

Никакъв Клоп, Млоп, Моб и т.н. Байерн пое път, който поне на мен ми се нрави т.е. с идването на Клинсман идеята беше да се копира испанския модел на водене на игра, с продължително владеене на топката. Клоп налага точно обратното - приема играта, а в атака се играе по най-бързия начин. Освен това Клоп се скъсва да прави неадекватни смени. Не веднъж сме виждали "еднодневки", връзва им за сезон и после всичко си идва по местата. Хофе играха извънземно през първия си полусезон в Бундеслигата, недоразумението Фе направи Щутгарт шампион, сега е бъдещ пътник от Хамбургер, не играят нищо. Този филм сме го гледали, между Клоп и Замер - Замер! Клоп се държи като маймуна, дайте да си вземем Вили Вуцов тогава. Само един тренъор бих търпял да подскача като инфантил край тъчлинията на Байерн и той се казва Жозе Моуринъо!
След Ван Гаал трябва тренъор, чиято философия на водене на играта е същата! Клоп и Ван Гаал си приличат само по схемата. Трябват играчи, а ръководството трябва да купи Нойер, Коентрао и читав централен бранител. Ван Гаал е изкуфял, заяжда се с всички, а след него - потоп... Утре ще му изтече договора или ще изперка тотално и този след него чий да го дърви с Алтинтоп, Пранич, Брено, Мрено, Тимо, Мимо и вратар, който не се вижда на вратата?


Винаги си давал страхотни мнения. Продължавай в същия дух. :thumbsup: :rolleyes:
0

#39
Потребителят е неактивен   carrot 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4684
  • Регистриран: 07-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Мануел Нойер
Байерн остава с рекордно малко играчи след напускането на Бомел.
Сметките позакват, че в Байерн са налични 23 играчи, от които 11 титуляри и 12 резерви. От тях 2 са вратари, а Олич е трайно контузен, това прави 8 полеви играча резерви. от тях можем да извадим и Наас, който не е играл досега, стават 7. при евентуално напускане на Браавайд стават 6.

В Байерн се твърди, че се залага на млади играчи - статистиката сочи друго - Байерн е един от отборите в Германия с най-висока средна възраст, като по-дърти са единствено във Волфсбург и Майнц.

Малоумниците продадоха Бомел и Демикелис, просто не е за вярване, това са абсолютни малоумници.
1

#40
Потребителят е неактивен   effenberg 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 192
  • Регистриран: 15-October 10
  • живущ вВ.Търново

Преглед на мнениеcarrot, на 25 January 2011 - 16:28, каза:

Байерн остава с рекордно малко играчи след напускането на Бомел.
Сметките позакват, че в Байерн са налични 23 играчи, от които 11 титуляри и 12 резерви. От тях 2 са вратари, а Олич е трайно контузен, това прави 8 полеви играча резерви. от тях можем да извадим и Наас, който не е играл досега, стават 7. при евентуално напускане на Браавайд стават 6.

В Байерн се твърди, че се залага на млади играчи - статистиката сочи друго - Байерн е един от отборите в Германия с най-висока средна възраст, като по-дърти са единствено във Волфсбург и Майнц.

Малоумниците продадоха Бомел и Демикелис, просто не е за вярване, това са абсолютни малоумници.


Упс, по погрешка сложих минус вместо +, извинявам се. Напълно подкрепям, двама от най-опитните играчи на отбора са прокудени, а на тяхно място ще разчитаме на меко казано недоказали се футболисти. Мощна подкрепа оказваме иначе на миланските отбори - едните ни измъкват капитана по средата на сезона, другите предполагам са във възторг от неуредиците при нас на терена и извън него. СМЯХ!
1

#41
Потребителят е неактивен   Боби 

  • Роланд Дисчейн
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3231
  • Регистриран: 22-November 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Кингсли Коман
ново 20

[i]Президентът на Байерн (М) - Ули Хьонес, разкри, че през 2008 година начело на отбора е трябвало да застане Юрген Клоп. Да, става въпрос за сегашния треньор на Борусия (Д), който е на път да изведе тима си до шампионската титла в Германия.

"Бях убеден, че трябва да опитаме приключението с Клинсман. Преди това с Клоп имахме устна договорка. След това го помолих да ме "освободи" от нея, когато решихме да заложим на Клинси. Тогава направихме голяма грешка. Разбрахме го чак сега", обясни Хьонес.

През юли 2008 година Клинсман замени на поста Отмар Хитцфелд. Това беше първият клуб за германеца в треньорската му кариера. Престоят му беше белязан с четвъртфинал в Шампионската лига, загубен от Барселона.

В Бундеслигата отборът беше на три точки от лидера пет кръга преди края.
0

#42
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
Нещата не вървят на добре, поне аз не виждам линия, по която да се развива отборът! Ръководството иска да купува Нойер, тренъорът иска да налага Крафт, ръководството иска да купува ляв бек, тренъорът не иска играчи. Сега натириха капитана на отбора, пускат в защита 20 годишен тролей и преквалифициран дефанзивен халф, който овисва на всяка висока топка, просто, защото е около 180 см. и няма рутината да го компенсира на тази позиция. Сега се готви трансфер на Браафхайд в Хофенхайм и на Хаас в Мидълзбро, имаме 2 здрави нападатели (единия е пред напускане), разчита се на 2 трошливи крила, единствения ни трансфер е на футболист, за който не се знае като какъв сме го взели - ляв бек или дефанзивен халф. Този сезон е пълен хаос, трансферите ни са смутни. Подарихме аржентински национал на Малага, подарихме капитана си на Милан (друг е въпросът, че на тях не им е нужен и те си правят отбор на кило), лятото ще подариме Клозе, възможно е и Ван Буйтен, а перспективи не виждам... Ясно е, че гръбнакът на отбора ще са Лам, Бадщубер, Швайнщайгер, Мюлер, Рибери и Робен, както евентуално и Гомес, но аз поне не забелязвам да се работи по подсилването на отбора...
Писна ми в Байерн да се работи като на село (в ЦСКА) - 3 години взимаме по някой олигофрен и после 8 нови имена. Обиграваме ги 2 години и до 3-та гоним другите, после нови 8 и така до безкрай... Всяка година трябва да има минимум по един нов титуляр, някой да остава резерва за сметка на новия, а резервата на въпросния вече бивш титуляр да отива в Нюрнберг... Вместо по-силни през този сезон сме доста по-зле....
1

#43
Потребителят е неактивен   carrot 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4684
  • Регистриран: 07-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Мануел Нойер
Като чета това мнение, толкова близко до истината, и ме хваща депресията направо :(
0

#44
Потребителят е активен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5849
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
Нашите тъпанари в периода,когато се водеха мега преговорите за новия договор на Рибери,бяха обещали,че всяка година в Байерн ще пристига по една суперзвезда.Е,да ама не,то идиотите един що-годе трансфер на средно европейско ниво не са направили,а камо ли за звезден такъв.Ашлаците са се заели сериозно да съсипят отбора с олигофренските си решения и начин на мислене.
1

#45
Потребителят е неактивен   VladimirFCBM 

  • Герой Социалистического Труда
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2798
  • Регистриран: 10-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Оливер Кан
Бреее, няма ме във форума ден и половина и вие тука сте се разхленчили като за последно, я се стягайте!Хубаво, лошо - нашо си е!
0

Споделете тази тема чрез:


  • (81 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители