Байерн България: Ръководство на Байерн Мюнхен - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (81 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Ръководство на Байерн Мюнхен

#46
Потребителят е неактивен   carrot 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4684
  • Регистриран: 07-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Мануел Нойер
Как няма да се разхленча, не съм ти виждал мутрата от сумати време...
0

#47
Потребителят е неактивен   VladimirFCBM 

  • Герой Социалистического Труда
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2798
  • Регистриран: 10-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Оливер Кан
Ами дано да е скоро... :)
0

#48
Потребителят е активен   niki87 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3006
  • Регистриран: 11-October 10

Преглед на мнениеVladimirFCBM, на 26 January 2011 - 19:40, каза:

Бреее, няма ме във форума ден и половина и вие тука сте се разхленчили като за последно, я се стягайте!Хубаво, лошо - нашо си е!

То такова хленчене беше,че чак ми се отщя да пиша :) Човек ще си каже,че сме се разделили с Томас Мюлер,а не с 33 годишен футболист дал много на Байерн,но намиращ се в много слаба форма...
0

#49
Потребителят е активен   markony_70 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 664
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Д-р Сократес
То тази тема по-хубаво да я няма,че в нея само ги храните!Що боклук се изсипа тук,та не ми се отваря изобщо.
-1

#50
Потребителят е неактивен   carrot 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4684
  • Регистриран: 07-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Мануел Нойер
Коментарите по въпроса са съобразно действията. Не четеш темата и готово ;)
0

#51
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
[quote name='markony_70' timestamp='1296085559' post='10437']
То тази тема по-хубаво да я няма,че в нея само ги храните!Що боклук се изсипа тук,та не ми се отваря изобщо.
5

#52
Потребителят е неактивен   carrot 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4684
  • Регистриран: 07-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Мануел Нойер
Прочетох мнението ти съвсем внимателно и няма как да не се съглася, още повече, че същите неща съм ги писал (не помня къде, но ги има), отново подкрепени с факти и цифри, тогава никой не каза нищо.
За разлика от защитниците на ръководството аз следя финансовите отчети на акционерното дружество и събирателното дружество и боравя с числа, а не с това кой каква легенда бил. Защото числата, драги ми, никога не лъжат. Правилно е казал Владо сега, писал е точните цифри, във форума има още факти, за заинтересованите.
1

#53
Потребителят е неактивен   Боби 

  • Роланд Дисчейн
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3241
  • Регистриран: 22-November 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Кингсли Коман
вие явно доста повече рабирате от управниците на Байерн
напревете си по едно CV и кандидатствайте за шефове
тези хора са преди всичко умни и предпазливи.дали са живота си за Байерн и не искат да прилича като доста от клубовете които са с ОГРОМН
1

#54
Потребителят е неактивен   carrot 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4684
  • Регистриран: 07-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Мануел Нойер

1

#55
Потребителят е неактивен   Боби 

  • Роланд Дисчейн
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3241
  • Регистриран: 22-November 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Кингсли Коман
какъв по-добър аргумент от това ,че треньорът решава ;)
можем да си ги псуваме ,че доведоха Клинси ,за друго не
0

#56
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
Боби, пак не четеш, а отговаряш по настроение - това е срещу, значи не е добре! Написах, че ръководството ДАВА пари, за тези 11 сезона сме похарчили близо 290 млн. евро за нови! Но проблемът е за какво ги дава... Хайде да си говориме за последните години т.е. след Клинсман - Гомес не струва 30 млн., Тимошчук не струва 11 млн., Луси Густаво ли струва 17 млн... Това са 60 млн. евро, похарчени за година и половина, което не е малко, НО за тези пари се сещам за няколко футболиста, които са на позициите дефанзивен халф, ляв бек (защото Густаво засега е там) и 9-ка, които смениха отборите си, а са поне с класа над закупените от нас! Всъщност кои позиции ни бяха ахилесови преди преди да дойде Ван Гаал и кои са ни сега? Ако се замислиш, година и половина по-късно, си е все същото... Още нямаме решение на вратарския пост след Кан, нямаме стабилна или поне обособена двойка централни бранители, нямаме ляв защитник (да припомня ли, че Ван Гаал купи за близо 10 млн. евро двама, от които единия е вече подарен на Хофенхайм, а другия е резерва на поста вътрешен халф), а от футболистите, които са дошли на АА, сме купили цели 2-ма дефанзивни халфове (при положение, че имахме Отъл, Швайни и Ван Бомел), продадохме 3-ма централни защитници (Демикелис, Лусио и Хумелс), като и 3-мата са по-добри от тези в момента, двама нападатели (Гомес и Олич), едно крило и това е!
Освен това Ван Гаал е "купил" само 3-ма от новите, другите бяха взети преди той да подпише с Байерн. От тези трима единия го няма вече, Пранич е ясен, ще видим Густаво докъде ще го добута... Ще повторя - аз не виждам къде е развитието. Просто сменяме едни имена с други, едни ЕГН-та с други, а отборът е по-слаб от миналата година.
2

#57
Потребителят е неактивен   Боби 

  • Роланд Дисчейн
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3241
  • Регистриран: 22-November 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Кингсли Коман
добре де,а не е ли поне отчасти задоволително да гледаш треньор който сеопитва понякакъв начин да оправи положението?да Гомез не струва 30 млн и Луис Густаво не струва 17,но това го има навсякъде.от големите се точат повече пари което си е естествено.и аз като ми седне на бара някой по-паралия го таксувам по-скъпо.съвсем нормални неща.Но ЛВГ се мъчи някак си да се справи.Луис Густаво е поливалентен,което ще рече ,че може и да 3 да играе.Тимошчук и той може и дефанзивен и бива налаган централен защитник.хайде да гледаме реално,няма Пуьол да дойде и да цъфнем и вържем отзад.ще се справяме с наличното.може да бъде винен за 9-ка.но пак преценката си е негова-ще се оправям с кавака отпред.
пак опираме дотам,че треньорът е решил кое-как и ще носи отговорност пред ръководители и фенове следкато свърши сезона
0

#58
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
Хубаво, ама аз не искам Ван Гаал да опере пешкира, а Байерн да гази, а в тази формация (все ми е тая кой, кого предложил и кой, какво отказал) и с оглед сегашното положение, ще си го опере и то здраво! :confused:

0

#59
Потребителят е неактивен   Stu4ko 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1394
  • Регистриран: 13-October 10
  • любим играч:Оливер Кан, Филип Лам
Наистина няма отбор само с читави трансфери, но при нас доста натежават реалните загуби като нетна разлика между покупка и продажба.
0

#60
Потребителят е неактивен   carrot 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4684
  • Регистриран: 07-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Мануел Нойер
Стояне, само за Тони не съм съгласен - там сме на загуба и то не малка.
0

Споделете тази тема чрез:


  • (81 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители