Байерн България: Отборът - обща дискусия - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (170 Страници) +
  • « Първа
  • 167
  • 168
  • 169
  • 170
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Отборът - обща дискусия

#2521
Потребителят е неактивен   menru 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 613
  • Регистриран: 29-October 10
  • живущ вСофия
Няма как да знаем със сигурност дали Флик щеше да се върне ако имаше оферта. За Нагелсман казваха, че почти сигурно се връща и тогава излезе информация, че Румениге бил против и след няколко дни дойде и отказа.
Боби, аз от дете съм луд фен на Кале Румениге, възхищавах му се и като играч и като ръководител, като малък така ме наричаха приятелите на игрището. Преди да напусне ръководството преди около две години, го имах за най-разумния и умен сред останалите, но откакто се върна нещата не изглеждат както преди. Не ми се мисли, ако се паднем с Барселона в ШЛ и Ханзи ни сложи 8-ца, ще има инфаркти и още по-лоши неща, ще оредее форума. ;)

Мнението беше редактирано от menru: 24 May 2024 - 22:33

0

#2522
Потребителят е неактивен   Боби 

  • Роланд Дисчейн
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3253
  • Регистриран: 22-November 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Кингсли Коман
Е ,колко по-разумно от това да е против идеята да се предложи на Тухел договор за още две години? Колко по-разумно от това да се изкаже против Нагелсман и неговото завръщане?За Флик, се говори, че Хьонес е за, а Кале пак против, но тогава чакаха и Рагник.

Общо взето навсякъде се говори, че Барселона е "мечтаната работа" за Ханзи.Това и от Фабрицио Романо, който е гъст с мениджъра на Флик. Последната новина, е че от Барса са в контакт с Флик минимум от два месеца. Ами, мечта му е на човека. Нека се пробва в този политически клуб. Може и да му се получи...


Едит: Всички тук години наред така или иначе се изреждаха на (предимно) Хьонес и Кале, че вече дърти, не са в час и т.н. В Байерн играчи винаги ще идват. Ясно обаче се вижда проблема без тях в момента. Новите на върха, не могат да убедят треньорите да идват.

Мнението беше редактирано от Боби: 24 May 2024 - 23:01

0

#2523
Потребителят е неактивен   limon 

  • Новак
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 27
  • Регистриран: 05-April 23
Гафовете с треньори по лесно се преодоляват, но неудачните избори на футболисти е по-голям проблем. Там ръководството много се дъни.
0

#2524
Потребителят е неактивен   mmmnee 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1346
  • Регистриран: 17-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Ribery,Quaresma,Bastian S,J.Boateng,Musiala
Защо наясякъде се говори колко слаб треньор е Компани отбора му изпада,а защо не се споменава миналия сезон Бърнли как мачкаше всичко наред станаха първи и ги класира в Вишата лига.
0

#2525
Потребителят е неактивен   ivo 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1066
  • Регистриран: 23-August 13

Преглед на мнениеmmmnee, на 25 May 2024 - 11:05, каза:

Защо наясякъде се говори колко слаб треньор е Компани отбора му изпада,а защо не се споменава миналия сезон Бърнли как мачкаше всичко наред станаха първи и ги класира в Вишата лига.



Защото става въпрос за това, дали Компани става за треньор на Байерн... Според мен , това че е станал шампион в Чемпиъншип , въобще не е достатъчен аргумент.
0

#2526
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5879
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
Аз няма да съдя дали е правилно назначаването на Компани ,или е грешка на Макс Еберл,който е натиснал за него пред завръщане на Флик.Нека изчакаме,а резултатите през новия сезон ще покажат кой е прав и кой крив.Като болен фен на Байерн,аз заставам зад треньора,а ако се провали ,ще бъде поредният уволнен и ще чакам назначаването на Клоп.
0

#2527
Потребителят е неактивен   Боби 

  • Роланд Дисчейн
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3253
  • Регистриран: 22-November 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Кингсли Коман
Фабрицио Романо туитна преди 10 минути, че договорката с Бърнли е постигната. Венсан Компани е новият треньор на Байерн Мюнхен. Байерн плаща 12 милиона за него.



Не ми се смятат парите за треньори последните 5 години...
0

#2528
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5879
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
10 на Тухел,12 за Компани,20 за Нагелсман,нашите не се шегуват.
0

#2529
Потребителят е неактивен   Golden 

  • Новак
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 97
  • Регистриран: 09-May 13
Дано не вярно за Компани.Тея изтрещяха напълно.Компани братче както са тръгнали може и до Бруно Рибейро да допрат.Не знам да се смея ли да рева ли?
0

#2530
Потребителят е неактивен   Боби 

  • Роланд Дисчейн
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3253
  • Регистриран: 22-November 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Кингсли Коман
Абсолютна реалност е вече, няма начин да не е вярно!


Първият цветнокож треньор в Байерн и мисля в Бундеслигата. Ад за расистите :laughing:

Мнението беше редактирано от Боби: 25 May 2024 - 15:37

0

#2531
Потребителят е неактивен   ivo 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1066
  • Регистриран: 23-August 13
Затова ли взехме плондира Еберл ? Да докара някакъв жалък мулат за треньор ... Полуфинала в ШЛ с Тухлата, ще ни се стори върховно постижение в сравнение с "успехите " които ни чакат при Компани.

ПП... А Румениге и Хьонес , уж се върнаха , за да коригират грешките на управляващите http://bayern-bulgaria.net/forum//public/style_emoticons/default/tooth.gif

Мнението беше редактирано от ivo: 25 May 2024 - 15:49

0

#2532
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5879
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
Хьонес е настоявал за Флик,решението за Компани е на Еберл.
0

#2533
Потребителят е неактивен   BayernFen 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 384
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вUK
  • любим играч:Оливър Кан
Нямаше пари за Кроос, нямало за Дейвис, но да сменяме треньорите всяка година - ИМА!

Гледай сега като Кимих, Мусиала, Дейвис и кой още не хванат пътя и вземем не'кви коне недоказали се, точно като треньора. Компани го харесвах като футболист, но за треньор на Байерн... да бяха сложили мен направо.

Дали няма да видим един юнайтед период и при нас сега? Надявам се да не е така..
1

#2534
Потребителят е неактивен   AnaGom 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 314
  • Регистриран: 22-February 13
Ирония на съдбата...

На днешния ден, преди 11 години, печелим Ушатата, треньор е Хайнкес, ръководни кадри са Хьонес, Румениге и Замер, и следващия ни треньор е Гуардиола... приказка.

Днес, сме трети в Бундеслигата, треньор в момента нямаме, трансферната ни политика (която, към момента,никаква я няма) командва недоказания Еберл, който след n-на брой опити, успя да доведе за треньор на Байерн, още по-недоказания Компани...

Жива да не бях!

Спортният ни директор не става, но няма доблестта да си признае, че Байерн е прекалено голяма лъжица за неговата уста, и да се откаже. Сигурно, иска сами да го разкараме, за да му платим и на него компенсация.

Не знам, как Компани си е повярвал, че може да ръководи отбор и съблекалня от такъв ранг - от него се очакват титли... а и част от отбора имат повече титли от него.

Не знам, какво си мислят за цялата тази ситуация Хайнер и Дреесен, но и от самолет се вижда, че сме започнали да копаем дъното, а това в един момент ще струва и техните глави.

Бясна съм, как си играят на власт, като се подиграват с моя отбор!

RAUS!

Мнението беше редактирано от AnaGom: 25 May 2024 - 21:03

3

#2535
Потребителят е неактивен   mmmnee 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1346
  • Регистриран: 17-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Ribery,Quaresma,Bastian S,J.Boateng,Musiala
Защо си мислите че Ханзи е нещо повече от Компани.За мен Компани е истински мъжкар беше и капитан на звездния отбор на сити и с нетърпения очаквам новия сезон под негово ръководство от такъв тренер имаме нужда,а не мишки като Тен хааг,Почетино,Ралф,и т.н.
0

Споделете тази тема чрез:


  • (170 Страници) +
  • « Първа
  • 167
  • 168
  • 169
  • 170
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители