Байерн България: Отборът - обща дискусия - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (171 Страници) +
  • « Първа
  • 168
  • 169
  • 170
  • 171
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Отборът - обща дискусия

#2536
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3239
  • Регистриран: 03-November 12
Мани ти расистите, аз изобщо не съм и не ме интересуват нито цветът, нито сексуалните наклонности на треньора ни. Ако ще и транс да е, да спечелим 2-3 ШЛ с него, ще съм доволен...

Да го видим Компани сега как ще тръгне. Това, че е мачкал в някакви второразредни лиги, нищо не значи. Дано да се окаже някаква приятна изненада и да уцелим треньор най-накрая. Флик е повече от Компани, щото е бил успешен на водещ отбор и докато Компани не направи същото, Флик ще е повече.
1

#2537
Потребителят е неактивен   ivo 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1067
  • Регистриран: 23-August 13
Когато Компани вземе ШЛ с единадесет победи от единадесет мача, тогава ще го сравнявам с Флик. Дори без да размаже някой супергранд с 8-2.
4

#2538
Потребителят е неактивен   Golden 

  • Новак
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 97
  • Регистриран: 09-May 13
Мисля 4 от тези победи бяха под ръководството на Ковач.

Мнението беше редактирано от Golden: 27 May 2024 - 09:40

0

#2539
Потребителят е неактивен   Golden 

  • Новак
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 97
  • Регистриран: 09-May 13
Иначе и аз съм песимист за Компани но дано ме опровергае.

Мнението беше редактирано от Golden: 27 May 2024 - 09:42

0

#2540
Потребителят е неактивен   ivo 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1067
  • Регистриран: 23-August 13

Преглед на мнениеGolden, на 27 May 2024 - 09:18, каза:

Мисля 4 от тези победи бяха под ръководството на Ковач.

Първите три в групата.
0

#2541
Потребителят е неактивен   Conan 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1194
  • Регистриран: 27-April 17
  • любим играч:Матеус , Бреме , Мюлер

Преглед на мнениеmmmnee, на 25 May 2024 - 11:05, каза:

<br />Защо наясякъде се говори колко слаб треньор е Компани отбора му изпада,а защо не се споменава миналия сезон Бърнли как мачкаше всичко наред  станаха първи и ги класира в Вишата лига.<br />
<br /><br /><br />
Ами нека да поговорим.
През сезон 21/22 отбора изпада от Висшата Лига . Като цяло запазва отбора . Напускат само 3 основни играча .
Идва Компани . През сезон 22/23 харчи 43млн. за трансфери . Останалите 23 отбора в Чемпиъншип харчат общо 84 млн. ... Та колко е трудно да "газиш" , когато идваш от по-горна дивизия , с обигран основен състав и даваш повече пари на нови играчи , отколкото 20 отбора от дивизията взети заедно .
Сезон 23/24 - Бърнли запазва изцяло основния състав , няма напуснал основен играч . Да , Компани харчи "само" 111 млн. за трансфери . Не е много . Да видим обаче ситуацията във Висшата лига ... Астън Вила и Брайтън харчат същите пари за нови играчи . А цели 7 отбора ( Евертън , Фулъм , Шефилд Юн , Улвърхямптън , Кръстъл Палас , Брентфорд и Лутън ) харчат по-малко . Съществуват реални предпоставки Бърнли поне да се бори за оцеляване . Такава борба няма . Дори Лутън , отбор който сигурно за 20 години е дал по-малко пари за трансфери отколкото Компани в първия си сезон в Бърнли , завършва по-напред в класирането .
Компани бил фен на атакуващия футбол . Според мен , тук ключовата дума е "фен" ...
Фактите - третото най-слабо нападение във Висшата лига , комбинирано с третата най-слаба защита . Бърнли печели 24 точки , от които 14 като гост . Не знам на какво е фен Компани и какво бил научил от Гуардиола . Фактите показват , че в Бърнли се показа като слабо тактически подготвен , страхлив и изповядващ силно дефанзивен футбол .
Много се надявам работата на Еберл в клуба вече да зависи от работата на Компани .
3

#2542
Потребителят е неактивен   Javi Martinez 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 162
  • Регистриран: 07-May 15
Честито, може би едно от най-големите безумия в историята на Байерн е факт.

https://x.com/FCBaye...832943858143309
2

#2543
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5882
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
Има време да го съдим.Гледах му импровизираното интервю и мога да кажа,че е интелигентен човек, надявам се да донесе успехи на отбора.
0

#2544
Потребителят е активен   Nacho 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 942
  • Регистриран: 23-February 11
До последно се надявах, че това е някаква шега. Този може и да става за треньор, но със сигурност не и за треньор на Байерн - просто няма кой да го чака няколко години да прави отбор и още през октомври-ноември ще търсим с кого да го сменяме. Съжалявам, но това е средняшки ход отстрана на ръководството. Ако ще правим Байерн средняшки отбор, то аз се сещам за поне няколко треньора от Бундеслигата, които ще свършат дори по-добра работа. И по-големият проблем - от днес кой добър футболист, ако има право на избор, ще предпочете да дойде в Байерн?!
1

#2545
Потребителят е неактивен   BayernFen 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 388
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вUK
  • любим играч:Оливър Кан
Цяло чудо ще е ако Мусиала реши да се обвърже с Байерн след този ход на ръководството, освен ако Компани не се окаже някакъв магьосник.

Дейвис предполагам ще си иде в Мадрид най-вероятно ако не това лято, догодина за без пари, това си го можем.

За първи път от доста време не чакам с интерес новия сезон... до там я докарахме, все едно сме фенове на юнайтед..

Having said that, бих се радвал Компани да постигне много успехи с нашият любим Байерн.

Мнението беше редактирано от BayernFen: 29 May 2024 - 20:01

0

#2546
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3479
  • Регистриран: 30-October 15
"Кикер" пишат, че Байерн се намирал във финансово затруднение, заради Кан и Салихамиджич, които не обърнали внимание на баланса в бюджета за заплати, когато договаряли с новите попълнения. Поради тази причина сега клубът търсил купувачи на шестима играчи (не се упоменава кои са те). Нашите дори били готови да поемат част от техните заплати в новите им отбори, стига да се отърват от тях. Пак според "Кикер" Макс Еберл бил нает именно, за да оправи финансите на Байерн.

Мнението беше редактирано от Targeted Individual: 30 May 2024 - 13:08

0

#2547
Потребителят е неактивен   mmmnee 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1347
  • Регистриран: 17-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Ribery,Quaresma,Bastian S,J.Boateng,Musiala

Преглед на мнениеTargeted Individual, на 30 May 2024 - 13:04, каза:

"Кикер" пишат, че Байерн се намирал във финансово затруднение, заради Кан и Салихамиджич, които не обърнали внимание на баланса в бюджета за заплати, когато договаряли с новите попълнения. Поради тази причина сега клубът търсил купувачи на шестима играчи (не се упоменава кои са те). Нашите дори били готови да поемат част от техните заплати в новите им отбори, стига да се отърват от тях. Пак според "Кикер" Макс Еберл бил нает именно, за да оправи финансите на Байерн.

Така е Сане,Гнабри,Коман вземат твърде много и не правят разлика и все ги няма най добре е да бъдат продадени.
0

#2548
Потребителят е неактивен   ivo 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1067
  • Регистриран: 23-August 13
Сане трябва да преподпише. А някой измежду Коман или Гнабри , трябва да бъде продаден.

Мнението беше редактирано от ivo: 30 May 2024 - 18:18

0

#2549
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5882
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
В никакъв случай Сане не трябва да бъде продаван.
0

#2550
Потребителят е неактивен   ivo 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1067
  • Регистриран: 23-August 13
"Новият треньор Венсан Компани ще получава сериозно възнаграждение на "Алианц Арена", не

Новият треньор на Байерн (Мюнхен) Венсан Компани ще получава сериозно възнаграждение на "Алианц Арена", независимо от това, че е едва в началото на треньорския си път. Според информации в Англия неговото възнаграждение ще бъде в размер на около 9 милиона евро с бонусите, което е с три милиона повече, отколкото са прибирали Ханзи Флик и Юлиан Нагелмсан като треньори на Байерн. Заплатата на Томас Тухел е била идентична с тази на белгиеца.


http://bayern-bulgaria.net/forum//public/style_emoticons/default/laughing.gifhttp://bayern-bulgaria.net/forum//public/style_emoticons/default/laughing.gifhttp://bayern-bulgaria.net/forum//public/style_emoticons/default/laughing.gif

Мнението беше редактирано от ivo: 02 June 2024 - 16:34

0

Споделете тази тема чрез:


  • (171 Страници) +
  • « Първа
  • 168
  • 169
  • 170
  • 171
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

  1. Facebook