Байерн България: Часът на стратега (схеми и тактика) - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (11 Страници) +
  • « Първа
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Часът на стратега (схеми и тактика)

#136
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6065
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн

Преглед на мнениеLa Bestia Negra, на 20 August 2019 - 15:19, каза:

Сега е рисковано. По-сигурно е някой по-снажен като Зюле или Павар.


Ако играчът е класен и знае кво прави, какъвто е Ернандес и другите изброени по-горе (също невисоки ЦЗ), може да компенсира ръстта си и да е достатъчно добър за позицията. Даже със Зюле биха си паснали идеално, защото ще се допълват.
1

#137
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3464
  • Регистриран: 30-October 15
И тук изниква въпросът - за какво хвърлихме 80 млн. за Ернандес?

В Атлетико играеше като ляв бек, за националния на Франция пак играеше като ляв бек. Значи купуваме утвърден ляв бек за 80 млн, за да го преквалифицираме и след това сложим да играе като централен защитник на мястото на един от най-опитнте играчи на тази позиция в световния футбол, и също световен шампион!, а именно Матс Хумелс!? Страхотна логика!
0

#138
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6065
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
На Ернандес натуралната му позиция си е централен защитник, но така се е случило, че къде поради контузии, къде поради липса на по-добри леви бекове в Атлетико и Франция, му се е наложило напоследък да играе там. Централен защитник си е по принцип.

За Хумелс - според мен там обяснението е, че сме искали да продадем Боатенг, но сме видели, че отникъде не го искат, след което от Борусия са ни предложили добра оферта за Матс и той е пожелал да се върне при тях, защото при вече спазарени Павар и Ернандес е нямало как да му обещаят, че ще е твърд титуляр, а него това не го е устройвало, затова е предпочел да отиде някъде, където ще могат да му гарантират да е в стартовите 11.
2

#139
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5851
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
Виждам,че въртите защитата около Зюле,аз също много го харесвам,въпреки че го хапе топката,но от това ,което показва до момента си мисля,че ако продължава така,то титулярна двойка може да станат Павар и Ернандес.Гледах днешната тренировка на Байерн ,имаше атака на двама нападатели срещу защитник и след това трима нападатели срещу двама защитници,Зюле,меко казано,беше неадекватен,че и не му пукаше много.Дано не се е възгордял от сезона ,който направи и всички добри думи за него.
0

#140
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5851
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
Санта,четох интервю на Хумелс,в което казва,че изнесената информация от Ковач не е истина.Никога не е искал гаранция от него да има гарантирано място в стартовите 11.

Мнението беше редактирано от Росен: 20 August 2019 - 17:10

0

#141
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)

Преглед на мнениеРосен, на 20 August 2019 - 17:07, каза:

Санта,четох интервю на Хумелс,в което казва,че изнесената информация от Ковач не е истина.Никога не е искал гаранция от него да има гарантирано място в стартовите 11.

Към списъка негативни качества на Ковач да не цъфне и "лъжец"? :whistle:
0

#142
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5851
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
Няма как със сигурност да знаем какво се е случило,всеки може да вярва ,на когото иска.Аз си мисля,че Хумелс казва истината.
0

#143
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3464
  • Регистриран: 30-October 15
Не знам коя е натуралната му позиция и коя не, но знам, че ние го взехме, заради изявите му като ляв бек. Той е всичко друго, но не и утвърден централен бранител, и това е самата истина.

Факт е, че Дидие Дешан предпочиташе Рафаел Варан и Самуел Умтити пред Ернандес като опция за централен защитник. Същото важи и за Диего Симеоне, чиито предпочитания отиваха към Диего Годин, Хосе Хименес и дори Стефан Савич.


Грешките в защита на Зюле ги отдавам със стила на игра на Байерн, водещ до тромавото прегрупиране от атака към защита. Спомням си при Хайнкес каква канара беше тоя пич и как изяде Роналдо с парцалите само преди година и половина.

Кимих, ако заиграе като халф(така бленувата 6ца), ще внесе много по-голяма стабилност в средната линия на отбора. На отбора отчаяно му трябва играч, който хем да умее да изгражда атаки от дълбочина, хем да умее да пресича контри и да руши играта на противника. Кюсанс не съм го гледал и не съм го и чувал, може и да стане голям играч, но той е трансфер за бъдещето. Сериозно ли някой си мисли, че от един 20 годишен талант ще се очаква да дирижира играта по такъв начин?! За тази позиция се изискват не само футболен интелект, но и малко по-сериозен опит, а и самочувствие. Аз предпочитам там Кимих - да, ще изгубим острота в нападение (асистенциите) но ще стабилизираме центъра.

Другият вариант е, който е много по-рисков, но приемлив, Павар да мине отдясно, а Люка да застане в центъра до Зюле. Алаба ще си играе вляво и така.
0

#144
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)
За 10 път сигурно го казвам, но Кимих на центъра е абсурдно и не трябва да се случва. В последно време винаги, когато застане там е посредствен. Това му е оригиналната позиция, но не е играл редовно там откакто е бил в Лайпцих и Щутгарт. Да върнеш Кимих на центъра е като да върнеш Швайнщайгер на крилото...Изобщо не ме интересува кой ще играе измежду Павар, Зюле и Ернандес, стига да са двамата по-добри измежду тях и същевременно Кимих и Алаба не бъдат пипани.
0

#145
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3464
  • Регистриран: 30-October 15
Ще ги пръсне и там. Просто е отвикнал и затова не е чак толкова убедителен, но посредствен в никакъв случай не е.
0

#146
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5851
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
Там не,просто не е за там.Не виждате ли,ще го кажа за пореден път,че го хапе топката?Едно е да сгрешиш на тъч линията,а съвсем друго в центъра пред защитата.
0

#147
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3464
  • Регистриран: 30-October 15
Всеки човек допуска грешки, важното е да се учи от тях, вярвам, че може да се справи доста добре, ако заиграе в центъра.

То ще си покаже. Едно е сигурно - Ковач има да решава доста ребуси.

Мнението беше редактирано от La Bestia Negra: 21 August 2019 - 02:14

0

#148
Потребителят е неактивен   Viliyo 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 670
  • Регистриран: 16-March 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Басти, Мюлер
За Хумелс имаше информация, че не се разбирал напоследък с останалите момчета в отбора, за това поискал сам да си тръгне.
0

#149
Потребителят е неактивен   katzi 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Член на фенклуба
  • Мнения: 1422
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вЛондон
  • любим играч:FC BAYERN Muenchen
Нойер

Кимих Зюле Ернандес Алаба
Тиаго Горецка
Коутиньо
Гнабри Коман
Лева


И сме Чук
0

#150
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
-----------------------------Нойер--------------------------------
---------------------------------------------------------------------
-----------------Зюле-------------Ернандез--------------------
Кимих----------------------------------------------------Алаба
-----------------------------Рока---------------------------------
----------------Тиаго---------------Коутинъо------------------
Гнабри---------------------------------------------------Коман
--------------------------Левандовски--------------------------
4

Споделете тази тема чрез:


  • (11 Страници) +
  • « Първа
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

2 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 2 гости и 0 анонимни потребители