Байерн България: Часът на стратега (схеми и тактика) - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (11 Страници) +
  • « Първа
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Часът на стратега (схеми и тактика)

#121
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3464
  • Регистриран: 30-October 15
Пак се изхвърляш като такова на пясък - неподготвен, но с претенции. Както и да е, вече ти свикнах.

Вратар: Нойер
Ляв бек - Алаба
Десен бек - Ернандес
Центр защитници - Зюле и Павар
Халфове - Кимих и Тиаго
Пред тях трима - Коутиньо в центъра и по крилата Гнабри и Коман
Нападател - Левандовски

Смятам да приключа всякаква дискусия с теб, Арс Мориенди Андонио и прочие анимационни герои. Все едно говоря с мушкато.
0

#122
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
В момента, в който пуснеш левия ни бек отдясно и самия отбор на Байерн ще те изгони от съблекалнята. Самия момент, в който имайки най-добрият десен бек в Европа за миналия сезон го извадиш от там и го метнеш в центъра, ръководството на Байерн и феновете му ще те изхвърлят от отбора. Въобще виждал ли си някога ляв бек да играе като десен? Не десен като ляв, а обратното? Вероятно се е случвало, ама е било много за малко.
0

#123
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3464
  • Регистриран: 30-October 15
Ще го кажа за последен път и приключвам.

1.Байерн има добри играчи, които могат да бъдат сериозна сила в Европа, ако бъдат използвани правилно.

2. До този настоящ момент братята Ковач не са ме убедили с нищо, че заслужават да са треньори в Байерн. Хасан Салихамиджич опропасти трансферите на Сане и Родри в Байерн с апатичното си и на моменти нетактично поведение. Той също не ме е убедил с нищо.

3. Ули няма да го коментирам. Той е дал много на Байерн, този ноември се оттегля и аз съм доволен от този факт. Промяната в клуба започва лека-полека.

4. Този Байерн НЕ МИ харесва. Както и не се харесва на немалко фенове, гледащи отбора от 70те и 80те години на миналия век.

Арс Мориенди, ако беше толкова голям специалист, нямаше да е драскач във форум на Байерн и да рита на малки вратички с набедените звезди Божинов и Благой Георгиев, а щеше да е голямо име като играч или треньор в някое качествено първенство.

Мнението беше редактирано от La Bestia Negra: 20 August 2019 - 11:43

1

#124
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
Кажи зе левия бек вдясно, че ми стана интересно...
0

#125
Потребителят е неактивен   Conan 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1189
  • Регистриран: 27-April 17
  • любим играч:Матеус , Бреме , Мюлер
Не знам защо си мислите , че след като Ули няма да е президент , то думата му няма да тежи . Все пак си остава в Борда на Директорите . Докато Ули и Кале са в отбора под каквато и да е форма , то най-малкото всички ще се вслушват в думите им .
Относно Ернандес - сериозно ли някой мисли , че най-скъпия играч в историята на Байерн ( и един от най-скъпо платените ) ще стои на пейката ... И вместо него ще играе Павар . И аз не съм впечатлен от това което съм гледал от Ернандес на поста централен защитник ... но все има някаква причина за него да се дадат 80 млн. . Най-малкото сега Алаба не може да си позволи да я кара по инерция , защото има реален конкурент за мястото му . Същото е с Павар и Кимих .
Относно схемата - смятам че Байерн ще е най-силен в следния вид
Нойер - Алаба , Зюле , Ернандес ( Павар ) , Кимих - Алкантара ( Мартинес , Кюзанс ) Горецка ( Толисо , Санчес ) - Перишич , Коутиньо ( Мюлер ) , Гнабри ( Коман ) - Левандовски
При условие че останем с тези играчи . За съжаление не виждам как Дейвис и Арп ще получат игрови минути в първия отбор . Особено Дейвис , предвид привличането на Перишич и Коутиньо .
0

#126
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6065
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн

Преглед на мнениеConan, на 20 August 2019 - 12:11, каза:

Особено Дейвис , предвид привличането на Перишич и Коутиньо .


Мда, кофти ми е за Дейвис. Трябваше да се залага на него, вместо да се взема Перишич според мен. Но предполагам, че са преценили, че след като дубълът тоя сезон е в Трета лига, ще му е полезно да поиграе и на това ниво, преди да е част от първия отбор за постоянно.
1

#127
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
Санта, не мисля, че при взимането на Перишич е бил предвиден Коутинъо в уравнението, Смятам, че бразилеца изпадна няколко дни след това, когато Барселона възобновиха интереса към Неймар. Иначе и мен ме е яд, защото с тези качества и с тази физика, няма как да не стане добър футболист, стига да се научи кога точно какво трябва да прави. Бих се радвал да го пратим под наем, Леверкузен ми идва на идея, защото там тренъора е холандец, а те работят отлично с младите. За мен няма резон това момче да търка пейката в Байерн!
2

#128
Потребителят е неактивен   bizi 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 589
  • Регистриран: 14-July 13
Мненията на Мирча Кришан не са ми интересни - той върти, суче и все за краставицата говори. Уважавам и с удоволствие чета мненията на хората от форума, с които се познавам лично. Изключение тук прави Муун.
0

#129
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6065
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн

Преглед на мнениеars_moriendi, на 20 August 2019 - 12:21, каза:

Бих се радвал да го пратим под наем, Леверкузен ми идва на идея, защото там тренъора е холандец, а те работят отлично с младите. За мен няма резон това момче да търка пейката в Байерн!


Да, определено - 2 сезона под наем някъде биха били перфектни!
0

#130
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3464
  • Регистриран: 30-October 15
Аз нещо не виждам вариант, при който Алаба и Кимих да са резерви. Не виждам и вариант Ернандез да е централен защитник при положение, че е 1.82. Дори Рамос, който не блести с най-ярко намеси в защита, е поне 1.85.
0

#131
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
Серхио Рамос е 184 см., Отаменди 183 см., Умтити 182 см., Тиаго Силва 183 см., Маркинъос 183 см., Кимпембе 183 см.... Фабио Канаваро беше 175 см., Пуйол 178 см.!
0

#132
Потребителят е неактивен   katzi 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Член на фенклуба
  • Мнения: 1422
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вЛондон
  • любим играч:FC BAYERN Muenchen

Преглед на мнениеars_moriendi, на 20 August 2019 - 15:09, каза:

Серхио Рамос е 184 см., Отаменди 183 см., Умтити 182 см., Тиаго Силва 183 см., Маркинъос 183 см., Кимпембе 183 см.... Фабио Канаваро беше 175 см., Пуйол 178 см.!

Всички тия бледнеят пред Барези...176 см,Неста беше По-висок
0

#133
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3464
  • Регистриран: 30-October 15

Цитат

Всички тия бледнеят пред Барези...176 см,Неста беше По-висок


Барези е играл преди 30 години. Тия, дето ги изброиха по-горе, са или 30+ или нищо особено. Сега е рисковано. По-сигурно е някой по-снажен като Зюле или Павар.

Всеки малко по-грамотен футболно човек знае, че добрият ляв/десен бек може да играе и на двата фланга. Питай Моуриньо.

Мнението беше редактирано от La Bestia Negra: 20 August 2019 - 15:21

0

#134
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)

Преглед на мнениеLa Bestia Negra, на 20 August 2019 - 15:19, каза:

Барези е играл преди 30 години. Тия, дето ги изброиха по-горе, са или 30+ или нищо особено. Сега е рисковано. По-сигурно е някой по-снажен като Зюле или Павар.

Всеки малко по-грамотен футболно човек знае, че добрият ляв/десен бек може да играе и на двата фланга. Питай Моуриньо.

Значи Рафиня е бил най-добрият ляв/десен бек! :D
0

#135
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
Сега му звъня да ми разкаже... Нарочно те попитах, защото историята помни мнооооого редки такива случаи (аз лично се сещам за един, може би два, а гледам футбол от 30 години). По принцип не се прави (всяко правило има изключение) и си има причини за това. И няма нищо общо с десен бек, който да играе като ляв, защото има разлика като цяло между левичарите и десничарите във футбола по отношение на слабия крак.
Говориш наизуст отново...
0

Споделете тази тема чрез:


  • (11 Страници) +
  • « Първа
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители