Байерн България: Йозеф (Юп) Хайнкес - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (53 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Йозеф (Юп) Хайнкес

#16
Потребителят е неактивен   carrot 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4684
  • Регистриран: 07-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Мануел Нойер
Рано е да се каже как Байерн би играл с Хайнкес начело, но едно е ясно - с това назначение властта на Хьонес в Байерн става още по-безгранична
1

#17
Потребителят е неактивен   Goshenko 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1646
  • Регистриран: 13-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:ОТБОРЪТ!!!
Властта на Хьонес ще бъде ограничена само ако бъде прогонен далеч от клуба, което няма да се случи никога. Виждаме този сезон какво се получи когато има конфликт по оста треньор - президент. От това страда отборът и вече за всички е ясно, че има и разделение между играчите. Със сигурност отборът се нуждае от обединяваща фигура и тя е Юп Хайнкес! Освен това, ако Вили Саньол наистина влезе в щаба, то нищо чудно французинът да се превърне в негов наследник за в бъдеще. От тези промени аз съм оптимист, но не бива да правим илюзии, че лесно ще достигнем финал за ШЛ на Алианц догодина. Тепърва трябва да се привлекат един куп играчи и на практика да се построи нов отбор.
Успех на новия треньор!
1

#18
Потребителят е неактивен   effenberg 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 192
  • Регистриран: 15-October 10
  • живущ вВ.Търново
Недаялновидно решение от страна на ръководството, т.к. на всички ни е ясно, че най-добрите години на Хайнкес са зад него. Не съм опримист, но дано третият му престой в Байерн се окаже и най-успешният му такъв.
0

#19
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6063
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
Не съм оптимист за Хайнкес и най-вече за шанса ни да играем финал на Арената, но много се надявам да не се оправдаят опасенията ми. С подходящата селекция това лято може и да стане нещо все пак. Когато се гради нов отбор е най-важна дисциплината, а с Хайнкес начело поне за това ще съм спокоен. Успех на Хайнкес!
1

#20
Потребителят е неактивен   bayernfan 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: УС на фенклуба
  • Мнения: 629
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вПрага
  • любим играч:Марк ван Бомел
Няма спор, че Хайнкес е доказан специалист. Въпреки това не съм много радостен от неговото назначаване. Причината за това не е възрастта на треньора. В Леверкузен се вижда добре, че туй не е проблем. Нещата по-скоро опират до това доколко конкурентоспособни можем да бъдем с Хайнкес. Догодина финалът в Шампионската лига се играе в Мюнхен и, ако трябва да бъдем честни, шансовете ни да бъдем там не са особено големи.
Все пак, както каза и Радо, дано бъдем опровергани. :)
2

#21
Потребителят е неактивен   fleur_delacour 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Екип на уебсайта
  • Мнения: 980
  • Регистриран: 07-November 10
  • живущ вДобрич/Мюнхен
  • любим играч:Кан, Робери, Нойер, Лам
Успех на новия ни наставник!
1

#22
Потребителят е неактивен   VladimirFCBM 

  • Герой Социалистического Труда
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2798
  • Регистриран: 10-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Оливер Кан
Ами каквото - такова!Успех на Хайнкес, аз съм с него!
0

#23
Потребителят е неактивен   Goshenko 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1646
  • Регистриран: 13-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:ОТБОРЪТ!!!
Да не забравяме, че миналия сезон стигнахме финал след немалка доза късмет, което е и причината за славата на Ван Гаал. Ако пак имаме късмет - добре дошло, но логиката говори друго и това не зависи толкова от треньора, когато се изгражда нов отбор. В противен случай можем да попитаме - ако ван Гаал е толкова велик, защо не достигнахме пак до финал? Но пак няма да е много коректно.
1

#24
Потребителят е неактивен   Stu4ko 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1394
  • Регистриран: 13-October 10
  • любим играч:Оливер Кан, Филип Лам
Успех на Хайнкес, преди дори да се изиграе 1 мач под негово ръководство не искам да започвам с черни предсказания. Нека направим селекцията, нека се класираме за ШЛ, пък тогава ще говорим.
1

#25
Потребителят е неактивен   stavrev 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3502
  • Регистриран: 11-October 10
Ей такова ръководство да имаме....тези са болни на тема пари.Не ги интересува кой идва,как играе и какво става с тях.Да има кой да рита топката и някой да ги тренира,пък стигнем ли до 1/8 финал на ШЛ и припадат от кеф.На всяка титла в БЛ се кефят като малки деца.Писна ми вече!Колко години ще е така?Как пък не намериха един по-свястен тренер.Скоро е нямало треньор,който е водил Байерн повече от две години.Ако този изкара повече от една...евала!
1

#26
Потребителят е неактивен   Zzzzzz 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 334
  • Регистриран: 05-March 11
Логичното се случи. Луковите глави въртяха, правиха, струваха - накрая стана толкова очевидно, че нямат и една надеждна идея за дълогосрочен тренер, та си викнаха приятелчето Юп. Да не се заблуждаваме, Юп си остава аварийното решение. Единствено не е ясно кого точно ще бъде отстранена аварията, но в момента в който се появи на хоризонта някой по-секси вариант, Ули ще се почеше по шкембето и ще прати Юп в пенсия без много замисляне.

Оттук нататък, какво да чакаме от Хайнкес?

- Не е известен с някакъв собствен характерен стил. Даже напротив - малко треньори в Германия са по-конвенционални. Двете неща, в които е добър, са да се подсигурява в защита и да нацелва точните места по терена на играчите. Отборите на Хайнкес рядко правят глупости; мачове като Байер 04 - Виляреал 2:3 са големи изключения. Така че, чакайте горе-долу континуитет на системата при ван Гаал (владение на топката, по 100 къси паса на човек), но гарнирана с много по-сериозен акцент върху подсигуряването чрез халфове в защита, и следователно с по-малко тотален футбол в атака. Едва ли и двата бека ще им се позволява да ходят едновременно напред както беше досега.

- Добре работи с млади надежди....и хич не работи добре със звезди. Най-яркият пример който се сещам е как преди време беше тренер на Айнтрахт Ф и се скара със звездите им, Йебоа и Гаудино, на третата тренировка. Впоследствие доста бързо ги изхвърли. На 65 години едва ли си е променил нрава, така че едва ли ще цепи басма на Робен и Рибери ако почнат с лиготиите. А това дали ще е за добро или за лошо....ще видим.

-
4

#27
Потребителят е неактивен   katzi 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Член на фенклуба
  • Мнения: 1422
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вЛондон
  • любим играч:FC BAYERN Muenchen

2

#28
Потребителят е неактивен   Tito 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1089
  • Регистриран: 12-October 10
Пожелавам успех на Юп Хайнкес! Той е доказан треньор и вярвам в него! Сигурен съм, че ще спечелим Бундеслигата и най-вероятно купата (въпреки, че там знаем, че винаги може да се случи нещо в един мач), колкото до мечтаната ШЛ, още повече след като финала е у дома то ни трябват стабилни попълнения! Назначаването на Хайнкес е ход , който е ясен за всеки сериозен фен на Байерн, Ули е добър приятел с Юп и това за него е перфектен вариант, познава го добре, знае, че Бундеслигата не ни мърда и най-вече финансовата страна и контрол - Хайнкес ще му излезе сравнително евтино, а и по всяко време в случай на криза може да се договорят за напускане на Юп и то без кой знае какви финансови последствия.Ули се самозабравя и явно си мисли, че всички тези негови постъпки не се забелязват от феновете...Само, че след като пести за треньор то задължително трябва да се вземат сериозни попълнения и да се отпусне добра сума за нови хора най-вече в дефанзивен план където ни е слабото място този сезон.Задължително трябва да се купят 3-4 човека от световна класа!
7

#29
Потребителят е неактивен   kale rummenigge 

  • Новак
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 81
  • Регистриран: 12-October 10
  • любим играч:Миро Клозе
Явно аз съм най-доволния от назначаването на Хайнкес и го посрещам с пълно одобрение.
Болката от това да не сме 1 ви в Бундеслигата е милиони пъти по-силна от отпадане от ШЛ(в крайна сметка отпадаме всяка година,като махнем 2001),но обидата от битката за 2-3 място не мога да я простя.
За мен Бундеслигата си остава най-важния турнир,не искам да сме като Ливърпул,които взеха ШЛ през 2005,играха финал през 2007 ,но чакат титла в Англия от 21 години.

-3

#30
Потребителят е неактивен   mincho 

  • Новак
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 31
  • Регистриран: 18-October 10
Аз пък съм изключително разочарован от назначаването на дъртанян като Хайнкес. Евала му на биографията(треньорската не е нещо особено), но на нея се лежи до време. Както някой по-горе каза, ние не сме отбора приятна изненада с млади футболисти, а трябва да бъдем машината, която мачка. Ули Хьонес наистина се самозабрави. Вижте всички треньори на водещо клубове - Барса, Реал, Милан,
1

Споделете тази тема чрез:


  • (53 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

2 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 2 гости и 0 анонимни потребители