Байерн България: Йозеф (Юп) Хайнкес - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (53 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Йозеф (Юп) Хайнкес

#31
Потребителят е неактивен   mmmnee 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1329
  • Регистриран: 17-October 10
  • живущ вСтара Загора
  • любим играч:Ribery,Quaresma,Bastian S,J.Boateng,Musiala
[quote name='mincho' timestamp='1301220110' post='17406']
Аз пък съм изключително разочарован от назначаването на дъртанян като Хайнкес. Евала му на биографията(треньорската не е нещо особено), но на нея се лежи до време. Както някой по-горе каза, ние не сме отбора приятна изненада с млади футболисти, а трябва да бъдем машината, която мачка. Ули Хьонес наистина се самозабрави. Вижте всички треньори на водещо клубове - Барса, Реал, Милан,
2

#32
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6063
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн

Преглед на мнениеkale rummenigge, на 27 March 2011 - 11:05, каза:

...



0

#33
Потребителят е неактивен   Bavareza 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2397
  • Регистриран: 29-October 10
  • любим играч:Oiiver Kahn

*
ПОПУЛЯРНО

Да ви кажа как аз виждам нещата.
Независимо дали е Хайнкес или някой друг, положението няма да се измени кой знае колко. Байерн е консервативен клуб, в който промените стават бавно. Който и треньор да беше дошъл, властта пак щеше да е у Ули и ко и последната дума по политиката на клуба, трансферите и тн. щеше да е в тех, не в треньора.
Видяхме треньор с авторитарни методи и чепат характер като Ван Гаал какво стана, конфилкикт по оста треньор ръководство не е полезен за клуба.
При Юп Хайнкес ще имаме сигурност и очаквам да направим дубъл догодина с него, а с няколко класни попълнения в дефанзивен план + Мануел Нойер финала на Алианц Арена е постижима цел!
Като игрови облик очаквам да приличаме повече на немски отбор, а не на Барселона номер две...
Тоест отлично подготвени физически, подсигороряване отзад, както се спомена вече. Вместо тия безкрайни разигравания при холандеца, очаквам да видя повече острота в атаката.
Освен това трябва да се наблегне малко и на центриранията и статичните положения, има доста какво да се желае по този показател, който винаги ни е бил добър.
Нека да не почваме с критиките и негативизма още от началото, аз оставам оптимист за бъдещето :bayernfan:
10

#34
Потребителят е неактивен   niki87 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2998
  • Регистриран: 11-October 10
Пожелавам му успех,в случая успех означава само едно нещо-европейски триумф на "Алианц Арена".
2

#35
Потребителят е неактивен   Боби 

  • Роланд Дисчейн
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3230
  • Регистриран: 22-November 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Кингсли Коман
не съм очарован от назначаването на Юп Хайнкес , но преди да видя този отбор + евентуалните класни попълнения какъв е фасона на Байерн то няма смисъл изобщо да се обсъжда треньорът
0

#36
Потребителят е неактивен   IVO_FCBM 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1486
  • Регистриран: 12-June 11
  • живущ вСтара Загора
Очакванията към Юп Хайнкес са високи, той знае, че в Байерн не искат да си позволят още един сезон без трофей. Стискам палци на момчетата да ни зарадват, като триумфират не само в Германия а и в Европа.
1

#37
Потребителят е неактивен   Tito 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1089
  • Регистриран: 12-October 10
След като Юп се завърна при нас преди малко повече от 2 години в Бундеслигата срещу Гладбах, сега отново се завръща с мач срещу Гладбах.Пожелавам успешен сезон на Хайнкес и стартиране с победа в което не се съмнявам (мен лично повече ме притеснява мача преди това срещу Брауншвайг, който според мен ще е по-труден от този с Гладбах).
0

#38
Потребителят е неактивен   IVO_FCBM 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1486
  • Регистриран: 12-June 11
  • живущ вСтара Загора
Новият треньор на Байерн Юп Хайнкес проведе първа тренировка на клубната база. Отбор на практика нямаше, тъй като само седем играчи се явиха на първия сбор. Сред тях бяха двама от новите играчи – Нилс Петерсен и Рафиня. Останалите футболисти имат още ваканция.
0

#39
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5844
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
"В Байерн се чувствам като у дома си. Естествено, че най-важната цел е да си върнем титлата в Бундеслигата. Мястото на Байерн е на върха в Германия и сме длъжни да спечелим отново Сребърната салатиера", коментира Хайнкес, който за трети път ще води Байерн.


Защо ли целта не е спечелването на Шампионската лига при положение,че финалът е на АА.
2

#40
Потребителят е неактивен   dimi_fcb 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2781
  • Регистриран: 09-October 10

Преглед на мнениеРосен, на 28 June 2011 - 09:31, каза:

"В Байерн се чувствам като у дома си. Естествено, че най-важната цел е да си върнем титлата в Бундеслигата. Мястото на Байерн е на върха в Германия и сме длъжни да спечелим отново Сребърната салатиера", коментира Хайнкес, който за трети път ще води Байерн.


Защо ли целта не е спечелването на Шампионската лига при положение,че финалът е на АА.



Защото сме много далеч от европейските грандове за съжаление !!!А и с Хайнкес мисията е абсолютно невъзможна.Не че от години не се мисли само за салатиерката в Мюнхен,но точно в предстоящият сезон друго всичко е за изхвърляне.
3

#41
Потребителят е неактивен   Datty 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3267
  • Регистриран: 12-October 10
Е от Барселона и Реал със сигурност сме по-слаби в момента.
1

#42
Потребителят е неактивен   Ogata 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1849
  • Регистриран: 11-October 10
  • живущ вБългария

Цитат

Защото сме много далеч от европейските грандове за съжаление !!!А и с Хайнкес мисията е абсолютно невъзможна.Не че от години не се мисли само за салатиерката в Мюнхен,но точно в предстоящият сезон друго всичко е за изхвърляне.



Не сме чак толкова далеч от така наречените "грандове".Освен Барса и може би Реал(от 1 година насам) всичко друго е на приливи и отливи и определено може да бъде победено и отстранено.
1

#43
Потребителят е неактивен   bayernfan 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: УС на фенклуба
  • Мнения: 629
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вПрага
  • любим играч:Марк ван Бомел
Съгласен съм, че "Барселона" и "Реал" са двата най-силни европейски отбора в момента. След тях има една група от около четири-пет тима, в която попадаме ние, "Милан", "
-1

#44
Потребителят е неактивен   Bavareza 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2397
  • Регистриран: 29-October 10
  • любим играч:Oiiver Kahn
Барселона добре, но мадридските абонати що ги слагате при фаворитите. Верно, че сега имат Моуриньо, но не пречи пак да ни сърбат попарата.
0

#45
Потребителят е неактивен   Datty 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3267
  • Регистриран: 12-October 10
Това с абонатите винаги съм се чудел откъде идва - откакто следя футбол Реал са ни елиминирвали 3 пъти(2000,2002,2004), а ние тях 2(2001,2007) + 2 големи победи през 2000. Кое точно ги прави наш абонат?

Не питам с цел да се заяждам, просто ми е интересно.
1

Споделете тази тема чрез:


  • (53 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

2 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 2 гости и 0 анонимни потребители