Байерн България: Йозеф (Юп) Хайнкес - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (53 Страници) +
  • « Първа
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Йозеф (Юп) Хайнкес

#736
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6071
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
Връщането му е грешка за мен, не за друго, а защото така губим още повече време (отделно и че Хайнкес рискува имиджа си, а той заслужава да бъде запомнен само с хубави неща). На всички е ясно, че Юп е временно при нас, а ние отчаяно се нуждаем от дългосрочна перспектива. Не знам ръководството кой треньор чакат да се освободи, за да го вземем, но трябваше да сложим Тухел още отсега.

Също така връщането на Юп означава, че тарторите на отбора отново ще са твърди титуляри, а аз искам да виждам повече в игра Зюле, Хамес, Руди и Толисо, които са бъдещето на отбора.
2

#737
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)

Преглед на мнениеSanta Cruz, на 06 October 2017 - 19:14, каза:

Връщането му е грешка за мен, не за друго, а защото така губим още повече време (отделно и че Хайнкес рискува имиджа си, а той заслужава да бъде запомнен само с хубави неща). На всички е ясно, че Юп е временно при нас, а ние отчаяно се нуждаем от дългосрочна перспектива. Не знам ръководството кой треньор чакат да се освободи, за да го вземем, но трябваше да сложим Тухел още отсега.

Също така връщането на Юп означава, че тарторите на отбора отново ще са твърди титуляри, а аз искам да виждам повече в игра Зюле, Хамес, Руди и Толисо, които са бъдещето на отбора.

Не се знае, мисля че е наясно със задачите пред себе си, а именно да не излага нас и себе си, като същевременно вдигне нивото на отбора, така че да сме готови за следващия треньор. Смятам, че ще пробва всички и ще отсее намиращите се в най-добра форма, без значение възрастта и заслугите :)
0

#738
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6071
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн

Преглед на мнениеSuper_Super_Bayern, на 06 October 2017 - 19:24, каза:

Не се знае, мисля че е наясно със задачите пред себе си, а именно да не излага нас и себе си, като същевременно вдигне нивото на отбора, така че да сме готови за следващия треньор. Смятам, че ще пробва всички и ще отсее намиращите се в най-добра форма, без значение възрастта и заслугите :)


Дано да си прав, но проблемът е, че когато един сезон се доиграва, то целта е да се изстиска най-доброто от настоящата формация и ситуация. Което означава, че няма да се мисли в перспектива, защото той няма да е тук другия сезон, работата му е да направи, каквото може в момента. Затова не ми харесва този избор на ръководството - да се върне към миналото, защото ако бяха взели сега Тухел (или който и да е треньор с идеята да остане за повече време при нас), той щеше да доиграе сезона без очаквания, но в същото време ще може да опознае футболистите, да види кой колко може, да си направи някаква стратегия за развитие и от другото лято да започне да действа. А сега от другото лято пак всичко ще започва отначало, защото на новия треньор ще му трябва поне сезон, за да направи всички тези неща, което означава, че по-добре да отписваме и другия сезон, щото и той ще е преходен.

И аз обичам много Юп, но така и така този сезон ще се доиграва, поне да бяхме използвали това като ценно време за новия треньор, който ще дойде, в което той щеше да може без напрежение да се запознае с всичко около отбора.
0

#739
Потребителят е неактивен   Golden 

  • Новак
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 92
  • Регистриран: 09-May 13
Хайнкес е легенда.Сега положението е екстремно и има възможност да не се справи.Затова предпочитах Тухел.Все пак освен успехите му ние трябва да ценим че след като напусна се шумеше че има предложения от Реал и Барселона но той категорично е отказал.Сигурен съм че при сблъсък с испански отбор тази година с Хайнкес ще имаме по-голям шанс за успех.Желая преди да се пенсионира да спечели поне още веднъж ШЛ
1

#740
Потребителят е неактивен   joalbrito 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 502
  • Регистриран: 26-June 12
Защо да се доиграва сезона? Октомври месец е - 5 точки от Дортмунд и 2 директни сблъсъка. Не сме отпаднали от ШЛ. Не бих казал, че сезонът трябва непременно да се доиграва. За сравнение Реал са на 7 точки от Барса, но не са отписали сезона.

Хайнкес е голям треньор, който си разбира от работата за разлика от някои други хора. Моето притеснение е относно неговото състояние. Все пак е на 72 години и от 5 години не е работил, а всички сме виждали как на такава възраст иначе много интелигентни хора, могат да имат проблеми с това да мислят, да анализират и да взимат решения. За това за мен това назначение е голям риск. Другият ми проблем с това назначение е че наистина е краткосрочно. Но то пък като се замисля - може би сега ни трябва точно такова назначение. Последният сезон на Робери е това и може би е нормално да пробваме да изтискаме максимума от този сезон, а следващият да се почне на чисто - с 1-2 нови попълнения.

Като цяло и аз бях привърженик на идеята Тухел да поеме отбора, но определено няма как да съм недоволен от това решение. Още повече, че каквото и да стане няма как да е по-зле от това, което гледах последните седмици.

А за репутацията на Юп - това изобщо не е тема според мен. Надали на някой му пука за мнението на хората, които правят и гледат мемета. А хората, които следят Байерн и футбола, знаят кой е Юп и това няма да се промени.
1

#741
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13
Връщането на Юп според мен означава ,че треньорът искан от Байерн в момента е ангажиран с друг клуб.
1

#742
Потребителят е неактивен   Konrad 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1070
  • Регистриран: 04-November 10
  • любим играч:Един бе той-Кайзер Франц
Какво ще загуби Юп?Той е легенда!Поема Байерн в супер труден момент,очакванията от него са да сведе щетите до възможния минимум,а той е да вземем титлата,някой съмнява ли се,че ще го направи,аз -не!!Една година е малък период от време от историята на Байерн,от Юп се иска да положи нови основи,убеден съм,че ще го направи!Добре дошъл легендо!!

Мнението беше редактирано от Konrad: 06 October 2017 - 22:09

2

#743
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6071
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн

Преглед на мнениеjoalbrito, на 06 October 2017 - 21:57, каза:

Защо да се доиграва сезона? Октомври месец е - 5 точки от Дортмунд и 2 директни сблъсъка. Не сме отпаднали от ШЛ. Не бих казал, че сезонът трябва непременно да се доиграва. За сравнение Реал са на 7 точки от Барса, но не са отписали сезона.


Като казвам, че се доиграва сезона, нямам предвид, че сме вън от всички надпревари, а че в момента бъдещето пред отбора е неизвестно - липсва концепция за развитие, тъй като липсва и треньор, обвързан по-дългосрочно. Тоест, каквото стане този сезон, стане, но то няма да е обвързано по някакъв начин с развитието ни по-нататък, тъй като от лятото всичко започва отначало.
2

#744
Потребителят е неактивен   niki87 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3006
  • Регистриран: 11-October 10
Би било епично да грабне КЕШ-а, ей така на изпроводяк от професията, да превърти играта. Пожелавам му го :)
9

#745
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3472
  • Регистриран: 30-October 15
Струва ми се, че в момента има два варианта:

1. Проблемите в играта на Байерн произтичат изцяло от бившия ни треньор Анчелоти.
2. Проблемите са от недостатъчно високото ниво на играчите в Байерн. Тоест вината пада върху ръководството, което носи отговорност за трансферната политика на клуба.

Аз мисля, че е първия вариант. Но Хайнкес ще ни даде категоричен отговор. Ако той се справи със задачата, значи наистина е бил първият вариант. Ако и той не успее, значи Карло наистина е бил изкупителна жертва на решенията на ръководството в лицето на Ули и Кале.

Трудно ми е да се сетя за по-добър вариант от Юп в момента. Нито Тухел, нито Нагелсман или Енрике са от неговата категория. От Хайнкес се иска да сплоти колектива, да върне формата на играчите ни, и да върне онази силна, агресивна, типично германска игра. Ако успее да го направи, то тогава да му предложим нов договор. Защо не?

Според мен, Хайнкес ще се справи.
0

#746
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)

Преглед на мнениеDie Mannschaft, на 06 October 2017 - 22:42, каза:

Би било епично да грабне КЕШ-а, ей така на изпроводяк от професията, да превърти играта. Пожелавам му го :)

Това вече ще е епично, след толкова скандали и 4 години при Пеп и Карло, накрая идва дядо и се изсмива на всички в професията :thumbsup: Дано го направи и дано ни е жив и здрав дъъълги години, да му се радваме и ей така, между другото да ни печели по една ШЛ през 3-4 години :thank_you2:
6

#747
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13
Не е невъзможно да грабне КЕШ колко по-калпави състави от сегашния на Байерн са печелили ушатата няма да изброявам кой защото има техни фенове в този форум.
0

#748
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3472
  • Регистриран: 30-October 15
"Едно нещо е сигурно: Сега отборът трябва да покаже характер, защото повече не може да се крие зад треньора."

Радвам се, че Кайзерът споделя моето мнение. :D

Мнението беше редактирано от Лозанов: 07 October 2017 - 16:54

3

#749
Потребителят е неактивен   neuer_bmev 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 724
  • Регистриран: 24-December 15
  • любим играч:Нойер,Мюлер,Румениге
Същите бяха Челси...сакат състав пребит от Наполи след,което гонят Вияш-Боаш и идва До Матео и им носи ушатата от нищото!
1

#750
Потребителят е неактивен   Zzzzzz 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 334
  • Регистриран: 05-March 11
Не съм убеден, че ръководството има план, както се твърди тук. Планът очевидно не е Тухел или Луис Енрике - иначе щяхме да сме ги назначили вече. Едва ли е и Нагелсман, когото можехме да откупим, ако наистина вярвахме, че не му трябват още поне 2-3 години в Бундеслигата. Просто нямаме алтернативи нито за 'веднага', нито за август 2018. Така че, като спасителен план, слагаме нашия си Хайнкес и чакаме да видим какво ще стане след 9 месеца. Може би Йоги Льов ще е на линия тогава, особено ако се провалим на световното. Това е планьт, доколото го има. Ако някой вижда друго, моля да напише.

Колкото да резултатите, които могат да се очакват...малко се залита във фантазии и тук. Да, всички много обичаме Юп, но да не се залъгваме, че играчите ни изведнъж ще станат на ниво 'победител в ШЛ' нито като качества или възраст. Любимият ни Юп трудно ще направи чудеса и е ще му трябва много късмет да спечели ШЛ. По-реалистично е да се надяваме: (1) да вземе Бундеслигата; (2) да не отпадне позорно в ШЛ, особено от британски отбор; (3) да вдигне самочувствието и наложи няколко млади играча, включително може би от школата; (4) да закрепи тактическия облик и дефанзивна дисциплина на отбора, както направи след 2012 с 4-2-3-1.

Но наистина нека не залитаме в мечти. Докато Ули и компания остават с манталитета на клуб за предимно домашна консумация и '40 милиона за Толисо са много пари', трудно ще видим любимия клуб на върха в Европа и света за повече от година. Рискуваме бавно, но сигурно да се завърнем в годините преди ЛвГ.
1

Споделете тази тема чрез:


  • (53 Страници) +
  • « Първа
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители