Байерн България: Йозеф (Юп) Хайнкес - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (53 Страници) +
  • « Първа
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Йозеф (Юп) Хайнкес

#766
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)
Когато Де Бройне искаше при нас защо не го взехме? Парите ли не дадохме, както винаги? Цял сезон повтаряше името ни във всяко интервю, накрая Сити се усетиха и беше абсурд да предложим повече отколкото предложиха те. Ей тва кат' стане се тъй става...Но плач изгубено не връща, да взимат вече някое име, защото видяхме какво получихме за 35 млн, един от най-скъпите ни трансфери, разочарование и наем в Суонзи. Робен и Рибери залязват, само с Коман не става, с ново 35 милионно разочарование-още по-малко.

Мнението беше редактирано от Super_Super_Bayern: 16 January 2018 - 07:26

0

#767
Потребителят е неактивен   Datty 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3267
  • Регистриран: 12-October 10
Доколкото помня до последно и Де Бройне, и Волфсбург твърдяха, че няма да ходи никъде. Накрая се изкушиха на парите на Сити и го пуснаха. Никакъв шанс на 31-ви август Байерн да извади 75 млн. за играч, още повече през 2015.

Няма смисъл да се жалваме, предвид фактите.
0

#768
Потребителят е неактивен   TheNet 

  • Новак
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 39
  • Регистриран: 30-November 17
Според мен той е най-великият треньор в историята на клуба. Най-голямото му постижение е требълът през 2013-та г.
0

#769
Потребителят е неактивен   Goshenko 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1646
  • Регистриран: 13-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:ОТБОРЪТ!!!

Преглед на мнениеmoonweaver, на 16 January 2018 - 00:34, каза:

Събрах от няколко интервюта на Хайнкес от последните дни няколко интересни неща. Като цяло съм много доволен, че Хайнкес е в Байерн и че ще има глас в бъдещето на клуба - някакси като се замисля над изказванията му в последните години имам чувството, че много ги пипа нещата. A има и едно изказване, което ако го бяха казали някои предишни треньори, щяха да бъдат обесени на Мариенплац :D

***





За кое изказване имаш предвид, за това че не сме фаворити ли?

П.С. Иначе Румениге вече откровено говори за оставане на Хайнкес, което е най-добрият вариант докато не се появи някой наистина адекватен заместник, предвид намерението на шефовете да бъде непременно германец.

Мнението беше редактирано от Goshenko: 17 January 2018 - 01:56

0

#770
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3465
  • Регистриран: 30-October 15
С Хайнкес начело имаме 2 сезона в ерата на ШЛ, като и двата пъти играхме финали. Общо Хайнкес има три сезона в ШЛ, а от тях е играл 3 финал, печелейки два.

Под ръководството на Хайнкес имаме общо 32 мача в Европа в ерата на ШЛ, от които имаме 24 победи, 6 загуби и 2 равенства. Головата ни разлика е 74-26.
Като прибавим и статистиката му в Реал Мадрид мачовете му в ШЛ стават общо 43, от които 31 са победи, 7 са загуби и 5 са равенства.
От 7-те загуби на Юп 3 са в груповата фаза на турнира. Общата му голова разлика е 96-31. Отборите му вкарват средно по 2.23 гола на мач и допускат едва по 0.72 гола.

В ерата на КЕШ Хайнкес има 22 мача начело на Байерн, в които е постигнал 15 победи, 3 равенства и 4 загуби. Голова разлика 45-16.

...
1

#771
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6065
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
Ами, аз затова и казах, че той ни е най-големият плюс тази година в ШЛ. То ние на практика се надяваме изцяло на него - неговите решения и неговото присъствие да ни помогнат за евентуалното вдигане на ШЛ тази година. Колкото и да е голям Юп обаче, не мисля, че без Нойер нещата ще се получат. Просто е незаменим за отбора в най-големите мачове. Но ако Хайнкес успее да ни изведе до нова ШЛ въпреки липсата на Нойер и със стари Робен и Рибери, за мен лично ще бъде най-големият треньор в историята на футбола.
1

#772
Потребителят е неактивен   MihailT 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 533
  • Регистриран: 30-April 14

Преглед на мнениеSanta Cruz, на 15 March 2018 - 20:54, каза:

Ами, аз затова и казах, че той ни е най-големият плюс тази година в ШЛ. То ние на практика се надяваме изцяло на него - неговите решения и неговото присъствие да ни помогнат за евентуалното вдигане на ШЛ тази година. Колкото и да е голям Юп обаче, не мисля, че без Нойер нещата ще се получат. Просто е незаменим за отбора в най-големите мачове. Но ако Хайнкес успее да ни изведе до нова ШЛ въпреки липсата на Нойер и със стари Робен и Рибери, за мен лично ще бъде най-големият треньор в историята на футбола.


За мен лично е най-големият и без да ни изведе до ШЛ тази година при тези обстоятелства. ;) В Бог Хайнкес ние вярваме!
1

#773
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6065
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн

Преглед на мнениеMihailT, на 15 March 2018 - 21:19, каза:

За мен лично е най-големият и без да ни изведе до ШЛ тази година при тези обстоятелства. ;) В Бог Хайнкес ние вярваме!


Да, но имах предвид на "вселенско" ниво, а не само в историята на Байерн. :D
1

#774
Потребителят е неактивен   niki87 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3004
  • Регистриран: 11-October 10

Преглед на мнениеSanta Cruz, на 15 March 2018 - 20:54, каза:

Ами, аз затова и казах, че той ни е най-големият плюс тази година в ШЛ. То ние на практика се надяваме изцяло на него - неговите решения и неговото присъствие да ни помогнат за евентуалното вдигане на ШЛ тази година. Колкото и да е голям Юп обаче, не мисля, че без Нойер нещата ще се получат. Просто е незаменим за отбора в най-големите мачове. Но ако Хайнкес успее да ни изведе до нова ШЛ въпреки липсата на Нойер и със стари Робен и Рибери, за мен лично ще бъде най-големият треньор в историята на футбола.

След като ди матео спечели шл с полурезервен състав на финала и обърна барселона с 10 души на ноу камп, не виждам защо Байерн и Хайнкес да не триумфират тая година. Време е късметът да посети и Мюнхен веднъж.
3

#775
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13
Аз бих разменил отпадане от Леверкузен на полуфинал в покала с печелене на ушатата! :rolleyes: :rolleyes:
2

#776
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5854
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
...и Салатиерата за две години напред давам.
4

#777
Потребителят е неактивен   TOKATA 

  • Черна нинджа
  • Група: Администратори
  • Мнения: 4442
  • Регистриран: 09-July 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Нойер, Мюлер

Преглед на мнениеРосен, на 16 March 2018 - 17:33, каза:

...и Салатиерата за две години напред давам.



За съжаление шансът да не вземем титлата през следващите 2 години е равна на това Лудогорец да вземат ШЛ! :laughing:
0

#778
Потребителят е неактивен   Götze19 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2739
  • Регистриран: 30-October 13
  • живущ вЛуковит
  • любим играч:Mario Götze
https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/29243722_2098231647059062_4475719353974652928_o.jpg?oh=e58caceaa9413279670dfd1f6ffb480a&oe=5B377F1B
7

#779
Потребителят е неактивен   IVO_FCBM 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1486
  • Регистриран: 12-June 11
  • живущ вСтара Загора
Тази шеста титла в първенството и евентуално шеста купа в Шампионска Лига ми изглеждат, като игра на съдбата. На всичко отгоре Юп Хайнкес се оттегля от Байерн. Той дойде да спасява отбора в един много тежък момент с голямо напрежение в съблекалнята. Веднъж вече се оттегли от поста си, но след един феноменален сезон. Сега може да повтори всичко това. Но едно нещо ме притеснява. Притеснява ме това, че когато бяхме на осминафинална фаза сънувах, че играем финал с Ливърпул, а феновете и футболистите им много празнуваха. Вероятността да играем финал с тях е огромна. Все пак вярвам, че Байерн Мюнхен ще вдигне шестата си купа от Шампионска Лига. Така ще изпратим Юп Хайнкес подобаващо. Това заслужава един велик човек, футболист и треньор.


0

#780
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6065
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
Не ми харесвате, като споделяте такива сънища. :tooth:
0

Споделете тази тема чрез:


  • (53 Страници) +
  • « Първа
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

4 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 4 гости и 0 анонимни потребители