Байерн България: (10.) Ариен Робен - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (49 Страници) +
  • « Първа
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

(10.) Ариен Робен

#706
Потребителят е неактивен   TOKATA 

  • Черна нинджа
  • Група: Администратори
  • Мнения: 4442
  • Регистриран: 09-July 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Нойер, Мюлер
#ServusArjen
5

#707
Потребителят е неактивен   Javi Martinez 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 159
  • Регистриран: 07-May 15
Мда, обяви, че това е последния му сезон в Байерн.
0

#708
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Време му беше да се оттегли и е хубаво, че го прави без излишни драми. Можем само да сме му благодарни за последните 10-ина години, защото една голяма част от успехите се дължат точно на негови ключови отигравания. Заедно с победния гол на Уембли никога няма да забравя онова волле срещу КЗМЮ-то на Театъра на разбитите мечти!
3

#709
Потребителят е неактивен   niki87 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3002
  • Регистриран: 11-October 10
Oт първите голове срещу Волфсбург, през феномелнатите изпълнения срещу Фиорентина, Шалке, манафи, Лион, БВБ, пак манафи, до оня ден с Бенфика- ВЕЛИК :bow: Такъв играч Байерн няма да има скоро. Рано или късно щеше да се случи, а празнината и тягостното чувство от сега вече се усещат.
7

#710
Потребителят е неактивен   C3C0_vg 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 934
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вVelingrad
  • любим играч:Kahn
Арсенал и Барса :D Робен всъщност ни е най добрия атакуващ футболист последните години, жалко че се контузваше постоянно
1

#711
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3464
  • Регистриран: 30-October 15
Винаги съм харесвал Рибери повече, защото го намирам за по-завършен играч от Робен, но холандецът е абсолютна легенда и стои в основата на абсолютно всички щастливи моменти, които изпитах с Байерн през последните 10 години.
3

#712
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Рибери наистина е по-завършен, но на мен холандецът ми е по-любим играч. Робен може донякъде да е "one-trick pony", както казва братският английски народ, обаче този трик така и никой защититник не разбра как се спира.
2

#713
Потребителят е неактивен   bayernfan 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: УС на фенклуба
  • Мнения: 629
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вПрага
  • любим играч:Марк ван Бомел
От една страна, ми е малко тъжно, че Ариен ни напуска. От друга обаче, трябва да признаем, че това е естественият ход на нещата. През януари холандецът става на 35 и за него ще става все по-трудно да играе водеща роля в един от най-големите отбори в Европа, където стандартите са винаги високи. Това решение на Робен показва, че докато е в Мюнхен, той иска да бъде със статут на основен играч. Във вчерашното си изказване спомена, че все още не е сигурно дали ще се откаже. Ще бъде страхотно да се върне в родния ПСВ при Ван Бомел. Това би било един страхотен финал на неговата кариера. Освен ако от Турция не се бръкнат надълбоко и не го изкушат със солидна заплата :D

Ариен, завинаги един от нас!
0

#714
Потребителят е неактивен   Kahn 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Екип на уебсайта
  • Мнения: 2159
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вМонтана
Тази новина много ме натъжава, Робен и Рибери са ми любимите играчи в Байерн. Много жалко ще бъде, ако остане само с един трофей от шампионската лига. Дано поне ги направи два.
2

#715
Потребителят е неактивен   Konrad 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1067
  • Регистриран: 04-November 10
  • любим играч:Един бе той-Кайзер Франц
Феноменален играч,феноменален!Една легенда на Байерн ще приключи играта си при нас,тъжен съм,но това е положението!!
2

#716
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6064
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
Ясно беше, че това един ден щеше да се случи, но въпреки това останах безмълвен, когато прочетох новината. За мен Байерн няма да е същият без Робен и Рибери. И от доста време насам не мога да определя кой ми е по-любим от двамата, защото ги разглеждам като неразделна част, дует, който се допълва невероятно. Дано следващите ни легенди да са тримата набори Горецка, Кимих и Зюле, защото искам и те да постигнат нещо голямо в клуба.
1

#717
Потребителят е неактивен   moonweaver 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1805
  • Регистриран: 28-February 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Томас Мюлер


:bow:
2

#718
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3464
  • Регистриран: 30-October 15
Браво, Муун, изпревари ме! :D Точно мислех и аз да пусна същото това клипче за другият ни титан. Той измина пътя от един от най-мразените играчи до един от най-обичаните. Той беше основен отговорник за голямата болка през 2012. Можеше да напусне, и без това по-голямата част от феновете (по онова време, признавам, и аз) не го искаха в отбора. Но той остана, бори се и се реваншира по най-добрият начин. След сезон 12-13 Робен доказа на всички свои критици, че не е футболен наемник без сърце, за какъвто бе смятан дотогава. А нещо много повече. Не успя да намери своето място в Холандия, не успя да го намери и на Стамфорд Бридж, не успя дори и на Бернабеу. Но явно му било писано да го намери на Алианц Арена в Мюнхен. :)

Мнението беше редактирано от La Bestia Negra: 21 May 2019 - 13:11

1

#719
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6064
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн

Преглед на мнениеLa Bestia Negra, на 21 May 2019 - 13:09, каза:

Браво, Муун, изпревари ме! :D Точно мислех и аз да пусна същото това клипче за другият ни титан. Той измина пътя от един от най-мразените играчи до един от най-обичаните. Той беше основен отговорник за голямата болка през 2012. Можеше да напусне, и без това по-голямата част от феновете (по онова време, признавам, и аз) не го искаха в отбора. Но той остана, бори се и се реваншира по най-добрият начин. След сезон 12-13 Робен доказа на всички свои критици, че не е футболен наемник без сърце, за какъвто бе смятан дотогава. А нещо много повече. Не успя да намери своето място в Холандия, не успя да го намери и на Стамфорд Бридж, не успя дори и на Бернабеу. Но явно му било писано да го намери на Алианц Арена в Мюнхен. :)


Така е. След требъла си пролича, че му падна голям товар от плещите, защото оттогава насетне е много по-освободен, по-ведър и по-широкоскроен. :)
1

#720
Потребителят е неактивен   FCB-Plovdiv 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 175
  • Регистриран: 05-March 11
Да ви призная Робен го следя още когато беше в Челси от тогава си мечтаех ние да имаме крило като него. Уникален футболист беше сбъдната мечта като подписахме с него (и то за какви пари). Робен, Франки, Лам Нойер и Басти това беше гръбнака на Байерн, лично аз съм радостен че видях един от най-силните периоди на клуба(ако не и най-силния) от тук на сетне какво ще последва не знам, надявам се поне малко да се доближим до това което бяхме през 2013(дай боже да го надминем).
1

Споделете тази тема чрез:


  • (49 Страници) +
  • « Първа
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители