Байерн България: (27.) Давид Алаба - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (26 Страници) +
  • « Първа
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

(27.) Давид Алаба

#361
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3464
  • Регистриран: 30-October 15
Абе не е баш същото. :) С 2500 лв можеш да си позволиш някои неща, които с 1800 лв не би могъл. Но какво можеш да си позволиш с 12 млн, което не би могъл да получиш срещу 8 млн? Перспективата е друга. Тук вече говорим за егото и самооценката на Алаба. Той поставя себе си над клуба. Дали е оправдано? Не мисля. Разликата е, че на Алаба му дават милиони, за да играе, а аз и ти като фенове си даваме и малкото пари(в сравнение с това, което той получава), за да го гледаме. Какво печелим ние от този бизнес? И на Рибери му предлагаха по-голяма заплата от други клубове, но им отказа. Сещам се и за Тоти, Дел Пиеро, Занети, Джерард, които можеха да получават много повече пари на други места.. Абе не е точно така, както го описваш. Парите имат голямо значение, но не са единствен фактор. Да не мислиш, че в момента няма клубове, които биха плащали по-големи заплати на Кимих, Мюлер или на Левандовски?


Ако "Миа Сан Миа" е само израз, защо отказахме участие в Суперлигата? Щяхме да приберем толкова много пари!

И друго, нормално е като фен на клуба да гледам малко по-емоционално. Ако трябва да съм безпристрастен, означава да призная, че съм пълен идиот, задето толкова се вълнувам от нещо, което не ми носи никаква печалба. Тия хора там даже не знаят, че съществуваме. :д Другото което е, че не знам с каква интонация ми четеш постовете. Ако си представяш, че съм някакъв супер превъзбуден и с треперещи ръце... Не, просто пиша по-дълги изречения и това създава илюзията, че съм някакъв много емоционален. Мн не съм.

Живи и здрави, agree to disagree. В това отношение мислим различно, няма лошо.

Мнението беше редактирано от Lozanov: 29 May 2021 - 20:37

0

#362
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)

Преглед на мнениеLozanov, на 28 May 2021 - 19:53, каза:

С тази си постъпка, продиктувана от алчност, Алаба се нареди до Кроос и Швайнщайгер. От юношите ни единствено Лам напусна с чест и гордо вдигната глава.

Айде стига с този Швайнщайгер, нямаше да отиде в Юнайтед още 2015, ако Пеп го искаше още в отбора и на Ули очите не му бяха станали на палачинки за едни 8 милиона. Какъв кеф ви прави да петните едно от малкото останали святи за отбора имена в последните години, не знам. И то точно Фузбалгот...
1

#363
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3464
  • Регистриран: 30-October 15
Щеше да търка резервната скамейка, ако беше останал в Мюнхен. Но... Юнайтед. Манчестър Юнайтед. Ами хич не ме израдва.
0

#364
Потребителят е неактивен   Datty 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3267
  • Регистриран: 12-October 10
Нали Швайнщайгер каза, че е фен на Юнайтед и искаше да играе там. Излязоха негови сники като млад с фланелка на Юнайтед. Или се правим на луди и не споменаваме това, че е неудобна истина. :laughing:
0

#365
Потребителят е неактивен   ivo 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1047
  • Регистриран: 23-August 13
Алаба ме кефеше най-вече с това, че изглеждаше смирен, и не създаваше никакви проблеми в отбора... И изведнъж, "дайте ми 20-25 млн евро заплата" http://bayern-bulgaria.net/forum//public/style_emoticons/default/wacko.gif........... Айде у лево , глупако.
1

#366
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)
И коя е неудобната истина? Това че е фен на Юнайтед го знае всеки. През 2015 беше очеизвадно, че Пеп няма да разчита на него в бъдеще, а и по това време ван Гаал беше в Юнайтед и го омая с обещания. Убеден съм, че ако имахме повече доверие към Швайни, щеше да има какво повече да даде на отбора и нямаше да напусне точно 2015 като беше едва на 31 ненавършени, както не го направи и преди 10 години. Далеч съм от мисълта, че нямаше да се пробва някъде другаде, било то и в Юнайтед, но можеше да стане на по-късен етап.
Ама бил отишъл в Юнайтед...И кво, голям праз, Байерн защото е цвете за мирисане и не ги мрази цяла Германия и половин Европа. Щайгера е дал твърде много за отбора и заслужава уважение за избора си, при онези обстоятелства, на негово място и аз бих направил същото. Дайте да го разпънем на кръст - Серж и Фонзи великани, Швайнщайгер - предател...

Мнението беше редактирано от Super_Super_Bayern: 30 May 2021 - 13:49

0

#367
Потребителят е неактивен   Conan 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1189
  • Регистриран: 27-April 17
  • любим играч:Матеус , Бреме , Мюлер

Преглед на мнениеSuper_Super_Bayern, на 30 May 2021 - 13:49, каза:

Дайте да го разпънем на кръст - Серж и Фонзи великани, Швайнщайгер - предател...

Докато не си тръгнат и те ;)
0

#368
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3464
  • Регистриран: 30-October 15
Зависи как си тръгнат. И къде отидат след това.
0

#369
Потребителят е неактивен   Die Bayern Fans 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 226
  • Регистриран: 11-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:Bastian Schweinsteiger
И Мюлер като търкаше при Ковач се заговори за трансфер по негово желание.И ако Ковач беше изкарал сезона докрай Мюлер щеше да е пътник най-вероятно още през зимния трансферен прозорец.И него ли сега щяхме да го сложим в графа предатели?При Швайни случая беше същия,така,че въобще не може да се нареди до Кроос и Алаба.
4

#370
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)

Преглед на мнениеLozanov, на 30 May 2021 - 17:29, каза:

Зависи как си тръгнат. И къде отидат след това.


И кво му беше на тръгването, и аз 10 години да съм давал сърце и душа и накрая да съм някаква резерва там, без изгледи за повече в близкото бъдеще...И аз бих се насочил към клубът, на който съм бил фен като дете, още повече ако там е треньорът, който ме е изградил като играч, а аз съм само на 31 години.
Швайнщайгер нито е правил драми, нито е ревал за пари, нито е саботирал отбора...
Какво лошо видяхте от Швайнщайгер, не мога да разбера?! Стегнете се малко и стига му хвърляйте сянка на името! Нямам предвид само теб, Лозанов. Сещам се за предишни пъти, когато Швайнщайгер е бил петнен, от други хора, и е крайно време това да спре. Защото аз може много да псувам по сегашния ни измислен състав, но легендите никога не съм си позволил да ги хуля, освен ако не са играчи от 70те, които систематично се опитват да нанасят трайни увреждания на отбора с цел лична облага или са някакви западнобалкански хуманоиди със съмнителни качества.

Spoiler Alert: Гаранция, че Кимих няма да завърши кариерата си в Байерн...И в това не виждам нищо нередно.

Мнението беше редактирано от Super_Super_Bayern: 30 May 2021 - 17:56

0

#371
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3464
  • Регистриран: 30-October 15
Не съм обиждал или псувал по Швайнщайгер. Написах само, че от юношите ни легенди и той не напусна клуба с гордо вдигната глава, както единствено направи Лам. Което е факт.

https://www.google.c...story-amp.shtml

Ок, искал е да играе в Манчестър, разбирам. Но кому бяха нужни подобни коментари?
0

#372
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)
Казано така звучи тъпо, но е изкарано извън контекст.
“Bayern Munich is a big club but Manchester United is bigger. When we were in China people knew us but Bayern were not so big in America.”
Мисля, че бяхме с най-много официално регистрирани фенове по света, по едно време, но е безспорен факт, че Юнайтед имат много повече фенове като цяло, особено в Китай и Америките. Не виждам да има предвид титли или история, нито пък е излъгал за нещо.
И какво означава "с гордо вдигната глава"? Пак ще попитам, навреди ли на отбора, нещо излъга ли, драми ли направи, за пари ли отиде? По-гордо вдигната глава от това здраве му кажи...

Мнението беше редактирано от Super_Super_Bayern: 31 May 2021 - 09:06

0

#373
Потребителят е неактивен   Боби 

  • Роланд Дисчейн
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3231
  • Регистриран: 22-November 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Кингсли Коман
Постнал е клип с екипа на белите... Тупа емблемата, тупа им емблемата.Хала Мадрид вика... Unfollow

Edit:Мисля, че в Туитър над милион баварци са спрели да го следват. Това го нямаше при Кроос. Нито при, за който и футболист напуснал ни.

Мнението беше редактирано от Боби: 31 May 2021 - 23:13

0

#374
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3464
  • Регистриран: 30-October 15
http://scontent.fsof6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/194085817_4617266011620132_579699852236665941_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Eply3AXZSGQAX9oVJk3&_nc_ht=scontent.fsof6-1.fna&oh=ccf8c5145293aaf889790e54f35b6285&oe=60DB8E5A


Хави в инстаграм.
0

#375
Потребителят е неактивен   Datty 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3267
  • Регистриран: 12-October 10
Алаба май беше от групичката играчи, които бяха крайно недоволни от Анчелоти и тренировките му, когато беше в Байерн. Ами да му е честито. :laughing:
5

Споделете тази тема чрез:


  • (26 Страници) +
  • « Първа
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители